IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
    Къде е това тук? На БФБ или на NYSE?
    за БФБ става въпрос...то на НИСЕ сега всичко върви наобратно....сигурно ако Хилари беше победила можеше да видим як срив и тъмно червени индекси
    "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
      Фангчетата и яблъките 4-5% на червено.
      Ще се бъзикат с перчема, а....
      Абе за тез, да кажем че мога да го разбера. Може да им обясни едно-две неща за фискалните оптимизации и т.н., ама Кока, Пепси, цигарите и другите стейпълси кво им се случва. Аз ли съм идиот или вече няма да се пият Кола и сокчета. Ква е връзката

      Коментар


      • Някой има ли представа yield-a на 10Y treasury защо така потегли нагоре ?

        Да не би Китайците да пращат съобщение на Тръмп

        Коментар


        • Дау нови рекорди прави а беше голям страх от Тръмп. Изборите свършиха и сега ще видим реално какво мисли и ще направи Тръмп.

          Сигурен съм че адски много хора шортиха пазара и понесоха огромни загуби. Да не забравяме че Тръмп продава имоти именно на тези хора които контролират голямата игра та не ми се вярва да не се вслушва в тях и Фед Виж ако беше някой краен консерватор от Южните щати друго щеше да е настроението.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
            Не че се оплаквам, ама кво стана в крайна сметка?! Побъркаха ли се? Викса падна с 23%! Дау се върна на предния АТН с над 1000 пункта разлика между дъното и върха Господ ли избраха за президент, небето ли им падна на главата, що ли? 1
            Аз очаквам още екшън!Може и 1500 да ни зове!!!Мишката и Арчи ще се скапят от кеф.В турската баня!!!

            Коментар


            • Фангчетата и яблъките 4-5% на червено.
              Ще се бъзикат с перчема, а....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                Напазарих Tesla на 182 секси ми се вижда на тези нива.
                Вярваш в скорошното колонизиране на марс със соларни совалки... ?

                Коментар


                • Напазарих Tesla на 182 секси ми се вижда на тези нива.
                  Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
                    +1

                    прав си ама за какво да излиза-тук си ни е добре на всички
                    Къде е това тук? На БФБ или на NYSE?

                    Коментар


                    • Не че се оплаквам, ама кво стана в крайна сметка?! Побъркаха ли се? Викса падна с 23%! Дау се върна на предния АТН с над 1000 пункта разлика между дъното и върха Господ ли избраха за президент, небето ли им падна на главата, що ли? 1

                      Коментар


                      • Гледайте въглищата, ойл сървисис, петролнохикическия комплекс. Особено ако Хам стане министър.
                        А тия лекарства, Тръмп с още по-голямо густо от Хилърито, ще им разкаже играта.
                        Last edited by Pronto; 09.11.2016, 23:49.

                        Коментар


                        • Днес беше лесно - купуваш японски акции. Сега като почне и с намалянето на данъците и премахването на регулациите и голямото харчене за магистрали, и ще се изстрелваме в орбита

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
                            БФБ-то му разказаха играта с този ЕТФ. Записват, записват...при нашата ликвидност представяш ли си, ако някой реши да излиза. Софка ще иде на 50

                            Както и да е, сесията на NYSE кефи отвсякъде. Отдавна не е имало толкова интересна. Направо бяхме заспали последните седмици. Дано само Тръмп да изгони другото бабе, ще стане лудница
                            +1

                            прав си ама за какво да излиза-тук си ни е добре на всички
                            "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
                              мне, но това май е 13 ден поред нагоре
                              Знам го това, следя, нали имам невсунци.
                              И цинка на 5г връх и гравитацията го не лови, ма картона си тъпче 1м на място....
                              Тия резервоарци не се напродаваха на харизани хартии.
                              Ала веднъж излети ли от базата си - няма спиране....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                                Речено сторено, ордер на 40.01 изпълнен.
                                Ако все пак по някое време спадне до 33-35 - още повече.

                                Абе що става с медта днес бе...и то при силен долар....новини някакви или и там тръмп ефект ?
                                мне, но това май е 13 ден поред нагоре
                                destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                                Коментар

                                Working...
                                X