IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от конфуций Разгледай мнение

    От тези има ли някоя на печалба ?
    За сега оглеждам то ако е лесно няма е интересно

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Reptil Разгледай мнение
      ETRM уби рибата, изяде мечките и изгони пингвините.
      DFFN за тях какво мислиш

      Коментар


      • ETRM уби рибата, изяде мечките и изгони пингвините.
        От как излезе Вълка от Уолстрийт, депозит сметките в банките рязко намаляха.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
          Абе: Доналдът да не е започнал вече да строи своята голяма, могъща и красива стена откъм чушкаджиите? Защо така поскъпнаха Рио Тинто и Англоамерикан? Човек да не може да си напазарува нищо, баси -винаги като си харесам нещо секси и то прави: Яхо-о-о-о.
          благодаря че си хареса и дрд ако може да харесаш още някоя от компаниите ми
          destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

          Коментар


          • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
            Тук следя
            CVM MSTX ETRM OTEX CUR DRYS MACK PTC AMDA NEO стигат толкова за сега
            От тези има ли някоя на печалба ?

            Коментар


            • Тук следя
              CVM MSTX ETRM OTEX CUR DRYS MACK PTC AMDA NEO стигат толкова за сега

              Коментар


              • Абе: Доналдът да не е започнал вече да строи своята голяма, могъща и красива стена откъм чушкаджиите? Защо така поскъпнаха Рио Тинто и Англоамерикан? Човек да не може да си напазарува нищо, баси -винаги като си харесам нещо секси и то прави: Яхо-о-о-о.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • ае 2 точки до 20000 останаха . купувай

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение

                    Проблемът си е техен. Могат да скъсят облигациите, примерно. А могат и да не правят много пари за известно време.

                    Америкнските акции не ги виждам да паднат. (Освен ако Тръм не извърши доста големи глупости, но не ми се вярва.)

                    Ще има доста отлив от облигации към акции. Ще има растеж на печалбите 2017. Вероятно и повече обратно изкупуване ако Тръм позволи на корпорациите да приберат кеша от чужбина в САЩ.
                    Драги приятелю: проблемът не е техен - защото те могат да правят каквото си искат. Особено пък ако поискат да сринат пазарът - защото от тия нива по-лесно няма. Облизвациите няма как де ги сринат с 20%, акциите обаче могат като нищо... и великият мъж няма как да ги спре. Растеж на печалбите и да има - бая време ще трябва да растат, за да догонят тоя балон... което разбира се по-дългосрочно ще се случи.

                    Безименов е прав - пътят надолулу е по-лесен, това го знаят дори бебоците, които тепръва се учат да се изправят на все още кекавите си краченца... но дори те знаят, че после - от лесният път надолулу - боли дупето. Защото гравитацията има доста болезнени доводи в своя полза.

                    Ще видим Дау на 20 000, ще го видим сигурно и на 28 000 - ама доста криволици дотогава ще има - живот и здраве. Аз вярвам в мъдростта на Доналдът и могъществото на Америка, която той ще възроди - но това не означава, че сега САЩ и Япония са хипермегаебасибалоните.

                    Днес гледам - Британия - исторически рекорд един вид - виждате ли какво прави една сгодна за инвеститорите промяна в данъчната политика? - щото аз мисля: причина до голяма степен туй - разбира се: и поевтинялото пак Бабе.
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение

                      Не, ама графиката е един път. Не бях виждал такава досега. 18 000% за месец, дай боже всеки му!
                      От скоро следя NYSE повечето компании ги гледам са от испански форум ,ако някой има интерес мога да постна какво следят и търгуват от испанския форум

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                        Някой следи ли ETRM ?
                        Не, ама графиката е един път. Не бях виждал такава досега. 18 000% за месец, дай боже всеки му!

                        Коментар


                        • Някой следи ли ETRM ?

                          Коментар


                          • лупус пуснал ли си къза на дау жоунс на 19 януаре . нъл тъй търгуваш . хяхяхяхяяяяяяяяяяяяяя

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение

                              За лихвите има две възможности:
                              1. По-вероятно икономиката да продължи да се възстановява и лихвите да се вдигат още. Виждам ги поне на 3%. Може и 3.25-3.5% в края на годината.
                              2. По-малко вероятен сценарий е нещата да тръгнат на зле и лихвите да паднат.

                              Според мене и в двата случая не е много вероятно акциите да се сринат, макар и по различни прични.
                              ти си направо като българския денис гартмaн
                              destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                                чаайте да ви кажа как се търгува в тази тема Нусе. търгува се така -

                                Ай останаха 2 точки до 20000 . Дълго и после гърмене на стопчета . хяхяхяяяяяяяяяяя
                                като софикс 2000 ама x10

                                destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                                Коментар

                                Working...
                                X