IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Промяната за деня е само +0.62%
    Не е добре да се играе на пук.
    До дни ще се разбере ще им бърка ли на големите в джобовете Тръмп,тогава ще е по бистро,сега е мътно и кърваво.
    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

    Коментар


    • 6/7/8/9 -30 мин бели бара в подножието на сигурен връх ,говори че тука няма никаква човешка намеса -само едно -да им го начукаш на роботите купувачи на Дау -Сел Дау от 19937 цел -май 2019 ПУ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

        Не ги следя,сега ги погледнах,за мен са умрели отдавна,с джънк е трудно да се работи.
        Зависи от кога ги имаш.
        около 0.4500 средна мерси все пак

        Коментар


        • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
          DCTH
          Някой има ли мнение за тях че имам от тях и се чудя да ли да ги затварям днес ?
          Не ги следя,сега ги погледнах,за мен са умрели отдавна,с джънк е трудно да се работи.
          Зависи от кога ги имаш.
          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

          Коментар


          • DCTH
            Някой има ли мнение за тях че имам от тях и се чудя да ли да ги затварям днес ?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Reptil Разгледай мнение

              Затворих ги на по-малко от 20%, но съм сигурен, че скоро ще има добър вход за по-голям таргет от 20%.
              И аз ги чакам за влизане и за повечко държане си мисля вече.
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                Мъск стана съветник на Тръмп,да не ви убягнаха 20% ъп при Тесла?
                Аз намазах филията.
                Затворих ги на по-малко от 20%, но съм сигурен, че скоро ще има добър вход за по-голям таргет от 20%.
                От как излезе Вълка от Уолстрийт, депозит сметките в банките рязко намаляха.

                Коментар


                • Мъск стана съветник на Тръмп,да не ви убягнаха 20% ъп при Тесла?
                  Аз намазах филията.
                  Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
                    Китай разбира се, но основно- слабото глобално търсене при все по-нарастващ дълг, предстоящите опити за нормализиране на монетарната политика и влиянието им върху мултипълите. Иначе естествено, че таймингът е важен, при мен размерът на залога варира доста динамично според текущото настроение на пазара, при всеки импулс за ръст намалявам експозициите, а при забавяне постепенно ги увеличавам, в момента например бетата ми грубо е около -0,6. Основното, което може да обърне мнението ми е ръст в потреблението, който не е инспириран от държавни разходи, а от по-агресивно повишаване на доходи, а това на този етап ми изглежда абсурдно.
                    А на мен ми се струва, че изненадата може да дойде от друга посока - политическа конфронтация САЩ-Китай или САЩ-Европа ... все пак Тръмп ще трябва поне да покаже характер ...
                    Всъщност за мен няма значение откъде ще дойде натиска а кога ? Моето мнение, че тази година няма да има мечи пазар никъде на запад ... Няма причина за такава. Основното да липсва такава е , че пазарите се топлят на огъня на надеждите - онзи съшия, който докара Борис Джонсън и Тръпм на власт. В момента който изгасне този огън ще настане мрак и мечките ще излязат на лов. Но до тогава всичко ще е на стенд-бай и дори може да видим известен оптимизъм до края на годината.
                    Така , че засега не бих затворил пари в къси позиции. Но мисля благоразумно да намаля малка част от портфейла (западните банки) и просто да ги похарча това лято ....
                    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                    Коментар


                    • Китай разбира се, но основно- слабото глобално търсене при все по-нарастващ дълг, предстоящите опити за нормализиране на монетарната политика и влиянието им върху мултипълите. Иначе естествено, че таймингът е важен, при мен размерът на залога варира доста динамично според текущото настроение на пазара, при всеки импулс за ръст намалявам експозициите, а при забавяне постепенно ги увеличавам, в момента например бетата ми грубо е около -0,6. Основното, което може да обърне мнението ми е ръст в потреблението, който не е инспириран от държавни разходи, а от по-агресивно повишаване на доходи, а това на този етап ми изглежда абсурдно.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                        Резултатът е -8% Мнението ми остава непроменено, стратегията също.
                        Респект за куража ...но какви са аргументите ? Напр. :
                        - Китай ще се забави
                        -- Тръмп ще оцапа пейзажа
                        - друго...
                        И най-важното е тайминга . Щото всеки може да каже, че срив ще има - и той все някога ще се случи.
                        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                          The "Most Bearish Hedge Fund" Capitulates: "We Are Beginning To Close Parts Of Our Short Book"

                          http://www.zerohedge.com/news/2017-0...our-short-book

                          Интересно ми е мнението на тези които бяха мечки на NYSE през миналата година. Промениха ли си мнението, стратегията ... дори не питам за печалби/загуби .... Нека да споделят - ще бъде полезно за всички .
                          Резултатът е -8% Мнението ми остава непроменено, стратегията също.

                          Коментар


                          • The "Most Bearish Hedge Fund" Capitulates: "We Are Beginning To Close Parts Of Our Short Book"

                            http://www.zerohedge.com/news/2017-0...our-short-book

                            Интересно ми е мнението на тези които бяха мечки на NYSE през миналата година. Промениха ли си мнението, стратегията ... дори не питам за печалби/загуби .... Нека да споделят - ще бъде полезно за всички .
                            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
                              Здравей Мишо,
                              мислиш ли че industrial sector и financial ще ре вазвиват добре в следващата година според теб.
                              Интересна статия на тема на къде върви регулацията на финансовите пазари в САЩ:
                              https://www.ft.com/content/c7a5fde4-...b-e7eb37a6aa8e

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение

                                Не ти говоря за сделките от деня. Те вече са затворени
                                Става дума за една , която е вече на няколко дни.

                                Ако искаш да си довършим мисълта от тогава. Аз поне смятам за съвсем логично средното P/E в момента да е под средното за дълъг период от време.
                                Добре, ама този процес на падане на съотношението Ц/П под средното за дълъг период може да отнеме години. Няма никаква причина да си мислиш, че ще стане точно тези няколко дни, в които ти шортиш. (И това при положение, че си прав относно фундаменталния анализ, което не е сигурно че си прав.)

                                Коментар

                                Working...
                                X