IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ф-15 вдигнати по тревога! Прихванаха самолет, летящ над Тръмп

    Неидентифициран самолет прелетял над резиденцията на Тръмп

    Камък бе хвърлен по кортежа от автомобили на американския президент Доналд Тръмп. Държавният глава е преминавал през Уест Палм Бийч, Флорида, когато е станал инцидентът.



    Протестиращи се събраха на едно от кръстовищата в града, чакайки преминаването на Тръмп. Фотограф на Си Ен Ен разкри, че е бил хвърлен камък с размерите на бейзболна топка.



    Той е ударил един от автомобилите, но не и президентския брониран Cadillac. Силите за сигурност са отишли в близката бензиностанция, за да изземат записите от видеокамерите.


    Доналд Тръмп поляризира американското общество. След избирането му за президент на страната в редица градове имаше протести.


    започна се обратното броене
    Вся Власть Советам

    Коментар


    • fly my pretties! fly!

      http://www.nasdaq.com/symbol/ctb/earnings-surprise
      http://www.nasdaq.com/earnings/daily...-surprise.aspx
      destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

      Коментар


      • Първоначално изпратено от alchen Разгледай мнение
        tops ще отвори от 3$ на 4.50$ ,бях ги взел за спекула преди време.Май ще ги махна поне да се отърва от тях на 0.
        Да не отвори само на 2и 50. Нагледал съм се на такива отваряния. Мин седмица зех CVS даже го пуснах тук мнението и беше с около процент нагоре в предварителната търговия и като отвори пазара качваше качваше качваше и пак бях на загуба защото отвори бая надолу.

        Коментар


        • tops ще отвори от 3$ на 4.50$ ,бях ги взел за спекула преди време.Май ще ги махна поне да се отърва от тях на 0.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
            мишееееееееееееее ивчооооооооооо къде стееееееееееееееееее
            Мен няма ли да ме питаш къде съм? Мишони Ивони дайте некоя конспиративна теория или пък как пазара бил честен инощо не се манипулира????

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Felbuzz Разгледай мнение
              И мен ме засърбяха ръцете да ги шортя ама ще кротувам То верно че при намаляването на данъците си има еднократен ефект ама чак пък толкоз но със сигурност някога пак ще паднат под 20 000 сега кога ще е не се знае пък миналата година по това време какви ги редиха за икономиката сега какво говорят догодина трето
              Изтърва на теслата дръжката
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • И мен ме засърбяха ръцете да ги шортя ама ще кротувам То верно че при намаляването на данъците си има еднократен ефект ама чак пък толкоз но със сигурност някога пак ще паднат под 20 000 сега кога ще е не се знае пък миналата година по това време какви ги редиха за икономиката сега какво говорят догодина трето

                Коментар


                • мишееееееееееееее ивчооооооооооо къде стееееееееееееееееее

                  Коментар


                  • продадох тесли,има гап за затваряне на 263
                    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                    Коментар


                    • мишееееееееее ивчооооооооооооо

                      Коментар


                      • Мисля да взема пак BIOC под или около 2$

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение

                          И ти се шегуваш, че като си продал на 210 сега чакаш да вземеш на 200... Според мене трябва да решиш дали вярваш в бъдещето на Тесла или не. Ако не вярваш, тогава и 150 да вземеш пак ще държиш кратко и ще продадеш с малка печалба.
                          Не се шегувам, защото в историята на Тесла не се случи веднъж да купя на Х, продам на Х+30, купя на Х-10 и продам на Х+30.
                          А това, че правя бързи инвестиции го бях обяснил наскоро - в големите технологични компании в САЩ няма да инвестирам дългосрочно, докато не разбера на къде отива пазара спрямо политиката на Тръмп. Акциите на Тесла са 200+. Ако бяха 20+ Щях да купувам без големи притеснения. Но тук не е така.
                          От как излезе Вълка от Уолстрийт, депозит сметките в банките рязко намаляха.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Reptil Разгледай мнение

                            Ти се шегуваш с вертикалното излитане, но се надявах да направят един спад до 200, за да вляза с хубав пакет.
                            И ти се шегуваш, че като си продал на 210 сега чакаш да вземеш на 200... Според мене трябва да решиш дали вярваш в бъдещето на Тесла или не. Ако не вярваш, тогава и 150 да вземеш пак ще държиш кратко и ще продадеш с малка печалба.

                            Коментар


                            • http://www.teslarati.com/wall-street...rd-comparison/

                              ts 2016 production rate exceeded 6.6 million cars, while Tesla’s reached only about 83,000 last year.

                              80 пъти, успех...
                              destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                              Коментар


                              • още малко и ще се изравнят с форд по капитализация. някой да ми припомни колко коли произвежда всяка от тези две компании

                                destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                                Коментар

                                Working...
                                X