IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Някой играе ли моментум ? Някакви отзиви ?

    Аз обикновено на 10 и 25 число, 8 ротационни с-ми общо. Доволен...ама засега, нямам още цяла година история.
    Към момента е това:

    SSO / ZIV / QQQ+EEM / CWB / EPOL+RSXJ / MDY / YCS / SPXL

    Коментар


    • През живота си търгуването на акции е било 99% BUY, BUY, BUY! Веднъж SELL-нах и го поех голям и сух. Предпочитам да купя, да продам на високо и да чакам да падне, за да купя пак, но вече не влизам с къси позиции. Цените винаги вървят нагоре. Това, че от време на време падат, е моментен период - време има. Ако ще и завещание на децата да е.
      От как излезе Вълка от Уолстрийт, депозит сметките в банките рязко намаляха.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

        10% днес, не е зле. Не е нерезонно още 10 поне. В края на краищата гайдят 20% по ниско за сейлс тая година.
        Ма преди следващия рапорт трябва се затваря. Прекалено ниско свалиха летвата вече и вероятно ще следват няколко т-я на ърнингс биитс.
        А и на около 60$ хепС все едно не съществува хич, само хив франчайза и той оценен по евтино от пиърите.

        Идната седмица ако може същото да се случи и при тева....
        Само леко се избъзиках за Гилиъд. Може пък сега вече да е късно да се шорти. Нали знаеш, аз бях скепитк за Гилиъд още 2015г. Но не достътчно, че да препоръчам шорт тогава. А тогава е бил моментът.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

          Щото импе това зависи от времената, а не от нас. И аз предпочитам да съм инвеститор, но не е сега момента.
          Звучи ми като оправдание...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

            Щото импе това зависи от времената, а не от нас. И аз предпочитам да съм инвеститор, но не е сега момента.
            Разбирам твоята мисъл, но и сега има сгодни работи. Поради твоята мисъл, която споделям, запазих една немалка за моите навици сума в кешовица в платформата си.
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
              Ами: неговата кожа - щом не ставате за спекуланти, защо не си инвестирате като хората? Аз що не губя? - Щото не ме бива за спекулантин - и си го зная - и си го признавам.
              Щото импе това зависи от времената, а не от нас. И аз предпочитам да съм инвеститор, но не е сега момента.

              Коментар


              • От моя гледна точка страха си е налице и искрата само чака да бъде подпалена, в момента, в който цените паднат 3-4% от върха/не броим еднодневни събития като брексит и Тръмп/ за седмица-две ще върнат още 10-15%, друг е въпроса, че не вярвам събитието, което провокира това да е от щатите, вариантите са само Китай и Европа.

                Коментар


                • Ами: неговата кожа - щом не ставате за спекуланти, защо не си инвестирате като хората? Аз що не губя? - Щото не ме бива за спекулантин - и си го зная - и си го признавам.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
                    Ти поне само си разочарован, а аз и пари губя , късите ми изядоха цялата печалба от БФБ за миналата година.
                    Аз също губя ман. Нали ако изобщо има човешки смисъл от съществуването ни като спекуланти на пазара, то смисъла е да даваме вярна оценка на пазара, в случая да го обуздаеме. Как мислиш, дали съм дълъг тези дни.

                    Интересно, как ще реагират парите на търговския дефицит на Щатите за януари. Защото той наистина ще е голям. Възможно ли е да го разтълкуваме, като изключителна потребителска сила вследствие рязко подобрение на макроикономическите показатели и пряк резултат от паранормалните (следващата степен на феноменални) нови политики на Човека.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от foggbg Разгледай мнение
                      тя coca се пие все по-малко заради захарта и газираното но те имат и други напитки.
                      по добре се прехвърли на PepsiCo там е по разнообразно портфолиото
                      Мразя Пепси - откакто преди отдавна направиха номерът с лотарията с цифричките под капачките, разбрах, че са мошшшшшшеници и вече не ги пия.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Вчера хванах играта при GLBS влязох на 5,80 и затворих на 7,20 както и BIOC затворих и малко ме яд ,че в понеделник има пресконференция

                        Коментар


                        • Ти поне само си разочарован, а аз и пари губя , късите ми изядоха цялата печалба от БФБ за миналата година.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                            И съответно и 3-те индекса на ню ол тайм хай. Вече са на +10% откакто го избраха.
                            Може да изглежда малко или много крейзи на някои либералета, ала парите МУ вярват.

                            Устата му голяма и каквото мисли си го казва, но по важното е и че го прави. И то бързо. Чудо невиждано за политик....
                            Pipbel, чудех се дали да ви помрачавам тържеството с либерални лигавщини, само две думи, че от Насдак 100 на 5000, клавиатурата ми хвана прах.
                            Честито за новата теза: либерали vs пари. Сега развържи кесията, и ако можеш раздели жълтиците на либерални и консервативни. Колкото до човекът. едва ли има някой, който да не е съгласен, че говори, каквото мисли. В нашата кръчма всички сме така. Това което твърдя е, че човекът има талант да обещава, но няма способностите да доставя. Що му вярват парите? Ами не му вярват. Като дойде време - ще щракнат с пръсти и ще изчезнат.
                            Сега, за днешните данни за търговския баланс на Китай, дето така въодушеввява пазарите на премаркет. Честно казано притеснявах се от него. Напомни ми за 90-те години, когато след като обявиха по телевизията за рязко вдигане на цените, момчето се замисли как да си спаси парите от инфлация. Купи си няколко връхни дрехи, подмени касетофона (понеже беше еквивалент на конвертируема валута) и остатъка го вложи в каса шотландско уиски, понеже акцизите ги вдигаха най-много и съответно потенциала за печалба беше най-голям. Как свърши тази спекула? С уиски на гладен стомах разбира се. След като свърши мезето от домашен конфитюр и суров лук. Та ето защо търговския излишък на Китай е рекорден днес.
                            Какъв мислиш, че ще е балансът им през март или пък април? Мнозина търговци, предпочитат да купят днес с 20-30% по-евтино отколкото следващия месец. Изглежда логично, предвид рисковете. Но след това, Човекът и да вдигне митата и да не ги вдигне - стока има за всички от сърце.
                            Не знам как да го обясня по-разбираемо.
                            Пазарите вече са в балон. И ще си вървят нагоре, докато спрат и почнат да падат. А от аргументи, вече няма смисъл.
                            Иначе, да, разочарован съм. След два опустошителни балона за 17 години и никой не си е взел поука. Явно така сме устроени.

                            Коментар


                            • "Its official! The spectacular Obama/Fed “recovery” produced no increase in real medin household income in 2016 (the last year of Obama’s reign of [economic] error). In fact, real median annual household income in December 2016 ($57,827) was 0.9 percent lower than in December 2015 ($58,356)."- http://www.zerohedge.com/news/2017-02-09/recession-2017-things-are-happening-usually-never-happen-unless-economy-starting-dec
                              Last edited by kubrat; 10.02.2017, 12:07.

                              Коментар


                              • тя coca се пие все по-малко заради захарта и газираното но те имат и други напитки.
                                по добре се прехвърли на PepsiCo там е по разнообразно портфолиото
                                бавно и тихо нагоре

                                Коментар

                                Working...
                                X