IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • за феновете на дълбочиния риболов http://finviz.com/quote.ashx?t=FTR февруари ги извадиха от S&P500 и останалото е история. е все пак едва ли е толкова зле положението, не съм си взел още ама не знам дали и ще взимам

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ceneto Разгледай мнение
      честито уцели деня
      не се знае както е тръгнало надолу колко още може да откара....това може да е само началото на спада при петрола...
      аз лично съм си набелязал няколко позиции за пазаруване ако цената продължи да дълбае надолу....
      това са PBR,WLL,RIG,HES,SWN,BP и CHK.За сега изчаквам да видим пазара какво ще покаже
      "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

      Коментар


      • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение

        опааааааа зехтинчето при батко . уляляяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя. дълго зехтин
        честито уцели деня
        “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

        Коментар


        • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

          Аз пак ще те попитам имаш ли успешна сделка? Като гледам си кръгла нула, но помниш една моя която не излезна .... твойте бързо ги забравяш хахаха

          Модераторите отворете му пак темата да си цака постовете там,а не да разводнява сериозни теми с простотии. Аз бях цензуриран за една закачка, а тук се бълват сякакви помии и никой нищо. Преди беше по-спокойно
          Този според мен е пълна нула вече мие безинтересен модераторите да си го местят в темета му и там да си играе на демото

          Коментар


          • чакам сега 20920

            пипондер наздрави . хяхяхяхяхяхяяхяяяяяяяяя
            Last edited by the architect; 04.05.2017, 16:55.

            Коментар


            • ето ще кажа и още нещо смислено на хората които четат пипиииииии пипи. винаги когато се достигне бомба като тази на 5618 трябва да се затваря защото ония от израел си рисуват дясно рамо на формация обърната чутора и има опасност след това от изненадващ ръъъъъъъъъъъъъъъъъъст

              Коментар


              • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                късуууууууу от бомбата на 21014 и 5634
                глей какъв кеф пипи

                Коментар


                • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                  късуууууууу от бомбата на 21014 и 5634
                  Аз пак ще те попитам имаш ли успешна сделка? Като гледам си кръгла нула, но помниш една моя която не излезна .... твойте бързо ги забравяш хахаха

                  Модераторите отворете му пак темата да си цака постовете там,а не да разводнява сериозни теми с простотии. Аз бях цензуриран за една закачка, а тук се бълват сякакви помии и никой нищо. Преди беше по-спокойно

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                    обаче мише забележи сега колко хубаво ще го направят еврейския зехтин . тест на голямата трендлиниика и тест на бомбата 46,764 точно в определената точица . хяхяхяхяхяхяхяяяяяяяяяяяяяя
                    опааааааа зехтинчето при батко . уляляяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя. дълго зехтин

                    Коментар


                    • късуууууууу от бомбата на 21014 и 5634

                      Коментар


                      • камшичен удар трябва да има е едната посока после в друга иху или мяу
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                          не!!!!! архитектът царят слънце което ще сеееееееееее реформи не мисли така . хяхяхяхяхяхяхяхяхяхяхя

                          падането съвпада с рисуването на чутора на насдакът ако не забелязвате
                          Каръков прави ново демо и лягай да спиш

                          Коментар


                          • не!!!!! архитектът царят слънце което ще сеееееееееее реформи не мисли така . хяхяхяхяхяхяхяхяхяхяхя

                            падането съвпада с рисуването на чутора на насдакът ако не забелязвате

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                              пуснал съм къси евреииииииииииии за 20912 днеска пак ще блажа . хяхяхяхяяхяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя
                              хм...не е ли по-добре да изчакаш изплющяването нагоре
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • пуснал съм къси евреииииииииииии за 20912 днеска пак ще блажа . хяхяхяхяяхяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя

                                Коментар

                                Working...
                                X