IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ceneto Разгледай мнение

    те и диведента орязаха на 8 цента
    Дънен риболов ???
    Заложих поръчка на 23.35 EUR , което май кореспондира с дъното от 27.60 $ ...
    п.с. поръчката изпълнена ... скоро ще разбера дали съм хванал шаран или аз съм на куката ...
    ... явно съм шаран ... удвоих на 22.10 EUR
    Според мен е прекалено 15-16% спад ... ама цар- пазар
    Last edited by Protokol; 03.08.2017, 15:25.
    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

    Коментар


    • дааааа!

      http://www.businesswire.com/news/hom...esults-Quarter
      • Net income of $282.9 million, compared with $233.3 million for the same period in 2016. Diluted earnings per share of $1.67, compared with $1.22 for the same period in 2016.
      Quarterly Earnings Forecasts

      Fiscal Quarter End Consensus EPS* Forecast High EPS* Forecast Low EPS* Forecast Number of Estimates
      Jun 2017 1.38 1.56 1.25 8
      Sep 2017 1.38 1.55 1.27 5
      Dec 2017 1.4 1.6 1.2 5
      Mar 2018 1.6 1.67 1.51 4
      Jun 2018 1.65 1.74 1.55 4
      destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
        28.35 -2.88 (-9.22%)
        Pre-Market:
        Така е като не ми стиска да отварям къси ...само си говоря ...
        те и диведента орязаха на 8 цента
        “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
          Какво мислите за Teva ? Днес излизат отчетите и пада забраната за продажба на акциите им в Алерган ... Ще има ли двоен страйк
          28.35 -2.88 (-9.22%)
          Pre-Market:
          Така е като не ми стиска да отварям къси ...само си говоря ...

          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

            Лека поправка, Алерган са тези дето имат акции в тева, от порядъка на 100млн мисля.
            Та в тоя ред на мисли дори и добър да е отчета цената ми се струва ще остане подтисната по длъжко.
            Вярно, какво съм написал .. не компютри а компоти ...
            Относно подтискането на цената - факта, че може да продават по малко и дълго се обсъжда отдавна и мисля, че това е основната котва която ще ги държи под 30 $ . Но понеже никой няма интерес от търговия от сорта на БФБ ...в един момент ще бъдат продадени накуп на някой фонд и ... кой купил ..купил ...
            Засега само ги оглеждам ...
            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
              Какво мислите за Teva ? Днес излизат отчетите и пада забраната за продажба на акциите им в Алерган ... Ще има ли двоен страйк
              Лека поправка, Алерган са тези дето имат акции в тева, от порядъка на 100млн мисля.
              Та в тоя ред на мисли дори и добър да е отчета цената ми се струва ще остане подтисната по длъжко.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение

                Може да звучи лаишки ама доколко свиването на баланса на ФЕД има връзка с корпоративният дълг и защо на пазара не му дреме ?
                Предполагам, че пазарът очаква сътресения в един момент. Под формата на по-високи лихви за корпорациите.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение


                  Виж например това от днешния ФТ. Корпоративният дълг в САЩ е скочил от 5 трлн. преди кризата на 9 трлн. сега. Откъде са дошли тези 4 трилиона.Вероятно би било леко опростенческо да кажем, че цялото КУ e отишло в корпоратвни облигации, но мисля че не е далече от истината.
                  Може да звучи лаишки ама доколко свиването на баланса на ФЕД има връзка с корпоративният дълг и защо на пазара не му дреме ?
                  За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Garcilаso Разгледай мнение

                    Прав си, отплеснах се, но нещата за мен са свързани в една доста комплексна система.

                    А що се отнася до ликвидността - вероятно има нюанси, които предотвратяват директната връзка между действията на Фед и цените на активите, но за мен тенденцията е кристално ясна. При толкова много изписани пари в икономиката последното десетилетие, няма как настоящите нива на множителите да се дължат само и единствено на ниските дисконтиращи стойности на бъдещите потоци. И още по-малко на подобряващата се икономика.

                    Виж например това от днешния ФТ. Корпоративният дълг в САЩ е скочил от 5 трлн. преди кризата на 9 трлн. сега. Откъде са дошли тези 4 трилиона.Вероятно би било леко опростенческо да кажем, че цялото КУ e отишло в корпоратвни облигации, но мисля че не е далече от истината.

                    The market for corporate debt has ballooned to nearly $9tn from roughly $5tn before the financial crisis and is now three-fifths of the size of the outstanding Treasury market, according to data from Sifma, the industry trade group.

                    Коментар


                    • Какво мислите за Teva ? Днес излизат отчетите и пада забраната за продажба на акциите им в Алерган ... Ще има ли двоен страйк
                      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Garcilаso Разгледай мнение
                        Аз чакам да видя кога печалбите на компаниите ще отбележат върхови стойности. Все още са под нивата от 2014 година, пък S&P 500 е нагоре с 35% за това време.
                        не трябват печалби вече ''инвеститорите'' се радват на по-малки загуби от очакваното

                        http://www.mysanantonio.com/business...s-11728443.php

                        +7% на aftermarket

                        Коментар


                        • Гледам един стар ФТ от 11 април 2010.

                          John Authers още тогава на СиП 1192 казва, че това не може да продължава и че индексът ще трябва да падне по някое време. Authers казва също, че ниските лихвите не можели да останат ниски, защото щяла да се появи инфлация. Доста интересно е да се четат старите вестници и списания. Преди няколко дни пък разлиствах The Economist от края на 2009 и там се дискутираше коя централна банка предстои първа да вдига лихвите.

                          Всичко това звучи доста наивно от днешна гледна точка.

                          Коментар


                          • Аз чакам да видя кога печалбите на компаниите ще отбележат върхови стойности. Все още са под нивата от 2014 година, пък S&P 500 е нагоре с 35% за това време.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение
                              паднаха
                              След Дау 22 000 е време да мислим за Дау 23 000

                              Коментар


                              • паднаха

                                Коментар

                                Working...
                                X