IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
    Пип, я ти отвори последния доклад (Earnings Insight) на FactSet и виж, че приходи от чужбина са скочили на 38%.

    Да ти помогна - стр. 21
    Под двата бона, по- не ми се вярва. Тогава отиваме на форуърд Ц/П под 11.3 за 2019.
    Гаап или нон гап тия над 170 форърд де споменаваш ? Щото става дума за едни 30-40% разлика...
    2008 ф-д ре е паднало под 9, дори 2011 по време на бичия цикъл есента е било около 10.
    Тъй че какво не ти се вярва толкова за под 2, че не може да се скине до 1600-800 при следващия голям пляккк ?
    Ма първом да си направим 3-та викам аз....

    Всеки случай (към момента) за годината на следващите президентски избори определено бих желал да съм доста по червив на кеш и по беден на стоки. Че и по ранко дори...
    Last edited by pipbel; 02.06.2018, 12:10.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от HY Spread Разгледай мнение

      lol петролна индустрия lol who?
      миннодобивната индустрия wtf? default after default (Glencore is not UK counterparty)
      Силен сигнал за лонг, в средносрочен до дългосрочен план , за сектора ако избереш подходящите компании.



      Коментар


      • BHP Billiton австралийска или английска компания са? Мислих, че английска, ама май са повече австралийска.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

          Контролират почти цялата добивна промишленост на Австралия и то много хитро, по същият начин както навремето са контролирали Индия с едва 15000 британци. Но ще помоля все пак за по високо ниво на изказа от Ваша страна. Нивото през последните години на материала падна драстично. Британия е търговска държава в основата си и това също трябва да бъде отбелязано. Фундаментна е много важен.
          Dude please.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от HY Spread Разгледай мнение

            lol петролна индустрия lol who?
            миннодобивната индустрия wtf? default after default (Glencore is not UK counterparty)
            Контролират почти цялата добивна промишленост на Австралия и то много хитро, по същият начин както навремето са контролирали Индия с едва 15000 британци. Но ще помоля все пак за по високо ниво на изказа от Ваша страна. Нивото през последните години на материала падна драстично. Британия е търговска държава в основата си и това също трябва да бъде отбелязано. Фундаментна е много важен.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

              Да бих добавил кралете на тютюна не само чрез Бритиш Американ Табако, чийто брандове покориха дори България, не за пренебрежение дял в петролна индустрия, миннодобивната индустрия контрол чрез редица техни конгломерати, и така нататък и така нататък. Чрез досегашното си влияние в бившите се колоний и като първостепенен фактор в англосаксонският свят те до ден днешен доминират в света макар и не като първа сила, но в челната световна петица и втора сила в англосаксонският свят. Аз лично нямам пристрастия към никой за мен печалбата е единствено от значение, поради тази причина съм безпристрастен когато се изказвам.
              lol петролна индустрия lol who?
              миннодобивната индустрия wtf? default after default (Glencore is not UK counterparty)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                Освен банки имат и силна фармацевтика, биотехнологии и отбранителна индустрия. Мисля че и в стартъпите за изкуствен интелект са силни.
                Да бих добавил кралете на тютюна не само чрез Бритиш Американ Табако, чийто брандове покориха дори България, не за пренебрежение дял в петролна индустрия, миннодобивната индустрия контрол чрез редица техни конгломерати, и така нататък и така нататък. Чрез досегашното си влияние в бившите се колоний и като първостепенен фактор в англосаксонският свят те до ден днешен доминират в света макар и не като първа сила, но в челната световна петица и втора сила в англосаксонският свят. Аз лично нямам пристрастия към никой за мен печалбата е единствено от значение, поради тази причина съм безпристрастен когато се изказвам.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                  Освен банки имат и силна фармацевтика, биотехнологии и отбранителна индустрия. Мисля че и в стартъпите за изкуствен интелект са силни.
                  Реално нищо нямат. Имат Лондон и села. Дори испанците им го натресоха но с помощта на немците хаха

                  Коментар


                  • Освен банки имат и силна фармацевтика, биотехнологии и отбранителна индустрия. Мисля че и в стартъпите за изкуствен интелект са силни.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от HY Spread Разгледай мнение

                      Е била. То и България е била една от наѝ силните държави, уви вече не. Важи само днес и бъдещето. Да разсъждаваме по друг начин, и да допуснем че те са направил хард брексит: вие в какво бих те нвестирали Herr Müller. Herzlichen Dank
                      Те и в момента са значителен фактор Sir. За България няма да я обсъждаме. Там развитието е ясно. А относно какво бих инвестирал когато му дойде времето в зависимост от ситуацията. .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

                        Британия е световна сила. С огромно политически икономическо значение в света. Стотици години са владеели светът и до ден днешен са решаващ фактор определящ световният ред. Ако осъществят твърд Брекзит с удоволствие бих инвестирал там солидно, стига да имам тази възможност към този момент.
                        Между другото това което я очаква Източна Европа след 2020-201 година в икономически план ще е доста интересно. Включително и държави като Полша. Аз не бих искал да правя бизнес в предстоящата икономическа среда, която предстои на тези територии.
                        Е била. То и България е била една от наѝ силните държави, уви вече не. Важи само днес и бъдещето. Да разсъждаваме по друг начин, и да допуснем че те са направил хард брексит: вие в какво бих те нвестирали Herr Müller. Herzlichen Dank

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от HY Spread Разгледай мнение

                          Намали тревата. Англия е една държава без никакъв принос към световната и европейска икономика: всички знаем, че без банките там и източна Европа, ще гледат като телета. Затова единствената ми акция е на dignity plc на 9 евро, там има бъдеще ...
                          Британия е световна сила. С огромно политически икономическо значение в света. Стотици години са владеели светът и до ден днешен са решаващ фактор определящ световният ред. Ако осъществят твърд Брекзит с удоволствие бих инвестирал там солидно, стига да имам тази възможност към този момент.
                          Между другото това което я очаква Източна Европа след 2020-201 година в икономически план ще е доста интересно. Включително и държави като Полша. Аз не бих искал да правя бизнес в предстоящата икономическа среда, която предстои на тези територии.
                          Last edited by Muller; 31.05.2018, 22:38.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

                            Ако спрат покупките се прострелват в главата. Ако продължат да купуват отлагат неизбежното. Нямат полезен дългосрочен ход. Затова тарикатите от Британия навреме се отеглиха, а някой ден в едно ново време вероятно ще са отново на масата за създаване на новия ред в Европа, но този път в позицията на хегемон.
                            Намали тревата. Англия е една държава без никакъв принос към световната и европейска икономика: всички знаем, че без банките там и източна Европа, ще гледат като телета. Затова единствената ми акция е на dignity plc на 9 евро, там има бъдеще ...

                            Коментар


                            • The European head with a penchant for alcohol said that....
                              A снимката кърти....

                              https://www.zerohedge.com/news/2018-...ops+to+zero%29

                              Коментар


                              • Пип, я ти отвори последния доклад (Earnings Insight) на FactSet и виж, че приходи от чужбина са скочили на 38%.

                                Да ти помогна - стр. 21

                                Коментар

                                Working...
                                X