IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Методът на повръщащата камила си е съвсем мейнстрийм вече



    Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
    ТА спецове, ето я последната техника в ТА - методът на повръщащата камила. Много благодатна техника за предвиждане на движението на капиталовия пазар


    [ATTACH=CONFIG]n3333176[/ATTACH]

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ED Разгледай мнение

      Ботъм фишинг ли ще правиш?
      Историята не е много благосклонна
      В спек секцията всичко е позволено...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
        https://www.finviz.com/quote.ashx?t=TUR&ty=c&ta=0&p=w

        Гледам на примаркет почти 3% надоле до 30.5$. Струва ми се приятна зона за откриване на позиция.
        След значителни девалвации обичайно следват добри маркет ралита, последния пример за който се сещам - Египет.
        Ботъм фишинг ли ще правиш?
        Историята не е много благосклонна

        Коментар


        • http://www.pionline.com/article/2018...-own-employees

          Коментар


          • Днес купуваме аaoi в очакване на още short squeeze

            Коментар


            • Първоначално изпратено от HY Spread Разгледай мнение
              Long Signet Jewelers Ltd @ 40.70
              Един пост от Март. Един човек от форума ми благодари за този пост, но наѝ му се възхитих ми че останал в акцията. Браво. Днеска 20% + на 53 usd

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                https://www.finviz.com/quote.ashx?t=TUR&ty=c&ta=0&p=w

                Гледам на примаркет почти 3% надоле до 30.5$. Струва ми се приятна зона за откриване на позиция.
                След значителни девалвации обичайно следват добри маркет ралита, последния пример за който се сещам - Египет.
                only EUR/TRY put/call with strike around 5.20. perfect game

                Коментар


                • https://www.finviz.com/quote.ashx?t=TUR&ty=c&ta=0&p=w

                  Гледам на примаркет почти 3% надоле до 30.5$. Струва ми се приятна зона за откриване на позиция.
                  След значителни девалвации обичайно следват добри маркет ралита, последния пример за който се сещам - Египет.

                  Коментар


                  • И аз съм убеден, че доста много се подценяваш

                    Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                    Мърморя, хейтя, вдигам щанги, работя и се грижа за семейството си- в този ред Отделно с дупките в образованието и социалните ми умения навън ще имам значително по-малко възможности, отколкото имам тук

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                      Мърморя, хейтя, вдигам щанги, работя и се грижа за семейството си- в този ред Отделно с дупките в образованието и социалните ми умения навън ще имам значително по-малко възможности, отколкото имам тук
                      Не се подценявай, виж темата за щастието пак

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                        Чудя се какво правиш още в България? Или викаш, какво от това, купонът тече - майтап да става


                        Мърморя, хейтя, вдигам щанги, работя и се грижа за семейството си- в този ред Отделно с дупките в образованието и социалните ми умения навън ще имам значително по-малко възможности, отколкото имам тук

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                          Чудя се какво правиш още в България? Или викаш, какво от това, купонът тече - майтап да става


                          Пести данъци, ама бих предпочел Гибралтар. Там много ме кефят околностите

                          Коментар


                          • Чудя се какво правиш още в България? Или викаш, какво от това, купонът тече - майтап да става

                            Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                            По-зле е положението- представителна извадка за "интелегенцията" са..

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                              Тъкмо си сръбвах следобедното лате и го прочетох това, напуши ме смях и чак се задавих

                              И мене мене доста ме притесняват онези. Надявам да не са представителна извадка за състоянието на българското общество, защото ако са - тази страна няма да прокопса, а може и да не оцелее.
                              По-зле е положението- представителна извадка за "интелегенцията" са..

                              Коментар


                              • Благодаря, Минка. Интересно е да се знае откъде идват. Някой ден може да прочета и за тях. В момента имам доста голям списък с неща за четене, които имат приоритет.

                                Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение

                                Aвстралийска са. BHP Billiton означава Broken Hill Proprietary Company (основана от англичани през 19 век) седалище в Австралия, обединили се с Billiton (основана през 19 век от холандци). Сега се казват BHP Billiton. Историята на Broken Hill Proprietary Company е страхотна и си заслужава човек да се запознае с нея.

                                В Брокън Хил се намира една от най-големите уранови мини в света.

                                Коментар

                                Working...
                                X