IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
    10-Year Treasury yield 1.65
    2-Year Treasury yield 1.64

    10y-2y = 0,01 Ептен се сплеснА

    PS Няколко часа по късно вече 10г (1.58) - 2г ( 1.60) = минус 0.02
    А деня едва почва..
    Вярно отбелязваш!
    Ето и кратко описание на систематизиран исторически опит:
    Сигнал за рецесия: Кривата на доходността в САЩ се обърна

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

      Ни на едното, ни на другото имаме характеристики.
      То хубаво това с катеренето, ама не виждам катализатори за един последен мелтъп еръпшън както си му е класиката преди да дойдат меците.
      Освен ако дедо Дони не е скрил някое бяло зайче в ръкава, ама не ще още да го вади че зер бол време до изборите.
      Пък и църно зайче/лебедче може да му е приготвил някой "доброжелател", не е да липсват бол такива.
      ама то нема катализатори ве мой, я глей тука колко стриктно си спазват хората кое и къде треа да хои, после нагласят новините според графиката, Тромпета бил остайл митата, на китаецо му е застанал на криво днеска или руския разлял цистерна с бензин за тва се дигнало / паднало нещо си ....

      Ако се довлачи там до жълтичкото 2970 добавка на шорта и пързалка, кво треа да гледам още у новините кат идват след кат е свършил мача вече ? че и с некви ебаси плоските обяснения за плеймейтката Васка как си сложила винтили на циците ....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

        Значи има къде да връща на горе още.

        Разбира се тази обратна корелация понякога не сработва . особено в разгара на ултра бичи и ултра мечи пазар
        Ни на едното, ни на другото имаме характеристики.
        То хубаво това с катеренето, ама не виждам катализатори за един последен мелтъп еръпшън както си му е класиката преди да дойдат меците.
        Освен ако дедо Дони не е скрил някое бяло зайче в ръкава, ама не ще още да го вади че зер бол време до изборите.
        Пък и църно зайче/лебедче може да му е приготвил някой "доброжелател", не е да липсват бол такива.

        Коментар


        • 10-Year Treasury yield 1.65
          2-Year Treasury yield 1.64

          10y-2y = 0,01 Ептен се сплеснА

          PS Няколко часа по късно вече 10г (1.58) - 2г ( 1.60) = минус 0.02
          А деня едва почва..
          Last edited by pipbel; 14.08.2019, 15:04.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

            Е, РД си го знаем отколе че е голям чайна фен...

            Аз от там имам само бабата и джейди.
            Някакви други идеи ?
            Само хАмериканци. Другите много пребити

            Коментар


            • buy Southwestern Energy Company (SWN) 1.80 гоним 10% .. продаваме над 2 долара ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ED Разгледай мнение
                Е, РД си го знаем отколе че е голям чайна фен...

                Аз от там имам само бабата и джейди.
                Някакви други идеи ?
                Last edited by pipbel; 13.08.2019, 19:07.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ED Разгледай мнение

                  Златото и бондовете не те ли теглят нагоре?
                  Ooo, теглят си харно тая година и още как...
                  Ма лекото ми тюхкане бе за кеша ( а той е повече от горните 2 заедно) - все пак ми е малко криво гледайки как на малкия типчетата само тая година 7% са му снесли, а моя гол кеш - нъцки.

                  Коментар


                  • Impact of China’s Growth on the World Economy

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                      Като за добра алтернатива на кеша - красота !

                      https://www.finviz.com/quote.ashx?t=TIP

                      От друга страна - как да не го е яд човек че само кешовата порция на малкия е такава, а моя си седи чисто гол и мухлясва.Имам малко в шай, ма не е същото като тези. Всъщност преди време се бях замислил и аз за типчетата, ама се отказах, по спомен май заради ликвидността...и сега не ми се струва достатъчна за такъв голям пазар.
                      Златото и бондовете не те ли теглят нагоре?

                      Коментар


                      • Като за добра алтернатива на кеша - красота !

                        https://www.finviz.com/quote.ashx?t=TIP

                        От друга страна - как да не го е яд човек че само кешовата порция на малкия е такава, а моя си седи чисто гол и мухлясва.Имам малко в шай, ма не е същото като тези. Всъщност преди време се бях замислил и аз за типчетата, ама се отказах, по спомен май заради ликвидността...и сега не ми се струва достатъчна за такъв голям пазар.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                          Нивата са същите като април, само дето тогава е имало 34% бици и 20 меци, а сега 22 бици и 48% меци.
                          Та посоката викате близките седмици е ...
                          Значи има къде да връща на горе още.

                          Разбира се тази обратна корелация понякога не сработва . особено в разгара на ултра бичи и ултра мечи пазар
                          Last edited by Todor Sabev; 09.08.2019, 14:25.

                          Коментар


                          • Нивата са същите като април, само дето тогава е имало 34% бици и 20 меци, а сега 22 бици и 48% меци.
                            Та посоката викате близките седмици е ...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ED Разгледай мнение

                              well done
                              Мдаа, кеф си е да гледа човек как бие индексо с 1.5% в обикновена сесия като днешната. На малкия пък порцията на нюхай за годината
                              Естествено не си правя илюзии че ще е все така, кат дойде черния Петър някой ден всички асети ще отнесат хурката, без кеша ъф корс.
                              Дано да е по далечко...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                                Доволен при тия спадове, поне засега.
                                -2.6% от върха, а синковеца даже наполовина на това. Asset allocation sir...
                                well done

                                Коментар

                                Working...
                                X