IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение
    8% е нищо, около 13-15% от върха е нормално и за такива числа са ми нагласите до лятото, после пак към нови върхове.
    После идват избори в САЩ. Това е несигурност, която ще пречи на пазара да расте. Реално растеж може да почне чак декември след изборите.

    Коментар


    • 8% е нищо, около 13-15% от върха е нормално и за такива числа са ми нагласите до лятото, после пак към нови върхове.
      Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

        Струва ми се вероятно да видим поне една W фигура...може и повече.
        По-скоро е възможно да има дабъл топ, но според мен миналата седмица индексите направиха върховете си за годината. Необичайно песимистичен съм за външните пазари. Не е типично за мен.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

          А, не се знае дали няма да са още едни 8% надолу другата седмица
          Струва ми се вероятно да видим поне една W фигура...може и повече.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
            A стига бе, само туй ли беше, сипчо и 8% не можа стигне, имам други чакащи заявки по доле....пу до Петък още 3% на червенко
            А, не се знае дали няма да са още едни 8% надолу другата седмица

            Коментар


            • A стига бе, само туй ли беше, сипчо и 8% не можа стигне, имам други чакащи заявки по доле....пу до Петък още 3% на червенко

              Коментар


              • А така, Пип. МастърКард и Виза

                Обече мисля, че ще дойдат и по-ниски цени за добавяне. Сега обаче трябва да ги стискаш независимо колко падат.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
                  Заради реакцията на последния отчет и резкия спад сега, ще ги държа до следващия отчет с идеята, че пак ще подскочи след него.
                  И аз така, по същите причини направих току що добавка на мкард на 303, все пак почти 15% от върха.
                  Казали били че заради вируса/китай ще им падне ръста кю1 от 12 на 9-10%, голям праз, другите де мълчат ( повечето) тепърва има си признават....

                  PS Тия tip- чета и тая година продължават се държат много добре. От над година ревнувам малкия че съм му сложил кеш порцията в тях, а моя кеш си седи чисто гол, ма толкоз време нищо не направих по въпроса, шматка...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от babaMETZA Разгледай мнение
                    Тука ли е ЖАБАТА , .a.k.a volatilnia май беше )) ???
                    Търсиш крякане май
                    Гледам сипчо и не вярвам на ушите си.И всичко заради някакъв прилеп а
                    Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                    Коментар


                    • Тука ли е ЖАБАТА , .a.k.a volatilnia май беше )) ???

                      Коментар


                      • Заради реакцията на последния отчет и резкия спад сега, ще ги държа до следващия отчет с идеята, че пак ще подскочи след него.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
                          Взех малко NVDA днес, че пак съм се увъртял в прекалено много къси..
                          А защо тях? Имаш ли идея да ги държиш по-дълго?

                          Коментар


                          • Взех малко NVDA днес, че пак съм се увъртял в прекалено много къси..

                            Коментар


                            • Предполагам, ще има още червено. Не вярвам това да е краят. Би било странно.

                              Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                              E хайди де, направихте си чупката нагоре, поне още 2-3% на червенко...

                              Home Depot днес ни радва с добър отчет и акции нагоре с 2%

                              Коментар


                              • E хайди де, направихте си чупката нагоре, поне още 2-3% на червенко...

                                Коментар

                                Working...
                                X