IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Gilead добре върви нагоре с едни +5%. Явно очакванията са, че напредват с ваксината.



    Няма да влизам агресивно. Нещата може да станат и доста по-зле.

    Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

    Мисля че сега е удачно да влезеш с 20-30 процента от това което си приготвил да вкараш по време на тази корекция, Пазара е волатилен при резки спадове може да отскочи докато се чудиш и да купиш по - скъпо. И после пак да падне.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
      Още малко да паднат. Майкрософт е вече 9% надолу от върха, ако гледаме пре-маркета. Мисля за малка позиция ако отиде на -15%, пък ако падне още може да взема още.
      Мисля че сега е удачно да влезеш с 20-30 процента от това което си приготвил да вкараш по време на тази корекция, Пазара е волатилен при резки спадове може да отскочи докато се чудиш и да купиш по - скъпо. И после пак да падне.

      Коментар


      • Още малко да паднат. Майкрософт е вече 9% надолу от върха, ако гледаме пре-маркета. Мисля за малка позиция ако отиде на -15%, пък ако падне още може да взема още.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
          При този дип мисля да взема малко Майкрософт. Само да продължи още няколко дена.
          Плитко бе, нека се гмурнат повечко спайчо и наско, поне едно 8-10% пък тогава ще му мислим кое, не мирише още на кръв, раничко е.
          Гледайки цифричките примаркет се надявам да не инкасирам повече от 40% от спада, айде 50 да е макс (без да слагам кеша в сметките), в картони/индекси съм 62%,15 в трежърита и 23 в жълто.
          Петъка бях доволен, - 0.36% срещу >1 на сипчо, моя - 0.45, а малкия дори - 0.18.
          Имам чувството че синковеца с нискорисковия си жълтопеперудест портфейл ще ни сложи всички в джоба тая година...за няма 2 месеца вече бие сип500 почти двойно 3.6 срещу 6.96% за него, довечера още повече се чака.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
            При този дип мисля да взема малко Майкрософт. Само да продължи още няколко дена.
            Докато пазарът отиграе този риск, може вече да сме в големия спор за националните данъци върху цифровата икономика.
            Не те ли притеснява, че ще се застъпят и може да няма прозорец между тях?

            Коментар


            • При този дип мисля да взема малко Майкрософт. Само да продължи още няколко дена.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                Явно до сега се е смятало, че вирусът е овладян и няма да се разпространи широко. FTSE MIB (Милано) надолу с 4%.
                Нормално, в мрежата се появяват все повече панически видеа и снимки от опосканите италиански супермаркети...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                  И аз това мислих да кажа като спомена за чашка

                  Мисля че даже и по онзи въпрос може да намерим общ език. Май и двамата сме фенове на адаша Мишо Блумбърга (когото либера..те се опитват до очернят)

                  Е, фен е много силно речено, просто смятах че е най малкото зло за уса и пазарите на фона на останалите кандидатшматки.
                  Обаче шансовете му вече са минимални..гледайки как го спукаха от бой ( без бой ) на дебата преди няколко дни, неадекватен си изглеждаше.
                  Ако по някакво чудо вземе номинацията - няма шанс и срещу ДТ с неговата всеизвестна по голяма от на крокодил уста

                  Явно до сега се е смятало, че вирусът е овладян и няма да се разпространи широко. FTSE MIB (Милано) надолу с 4%.
                  Мдаа, позабави се тая корекция, ма няма отърване.

                  Коментар


                  • Явно до сега се е смятало, че вирусът е овладян и няма да се разпространи широко. FTSE MIB (Милано) надолу с 4%.

                    Коментар


                    • И аз това мислих да кажа като спомена за чашка

                      Мисля че даже и по онзи въпрос може да намерим общ език. Май и двамата сме фенове на адаша Мишо Блумбърга (когото либера..те се опитват до очернят)

                      Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение


                      Aбе сигурен съм че с тебе бихме си изкарали добре на чашка.
                      Е по някое време да е интересно може се захапем за едно друго ( ти си знайш за какво ), ма няма се плашиш, не налитам на бой като си пийна.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

                        Може JD. Може и Highland Park. Но по малко. Да ти кажа съвсем сериозно, по-голям фен съм на хубавата българска ракия. А латето пак ще си го жуля

                        Aбе сигурен съм че с тебе бихме си изкарали добре на чашка.
                        Е по някое време да е интересно може се захапем за едно друго ( ти си знайш за какво ), ма няма се плашиш, не налитам на бой като си пийна.

                        Коментар


                        • А може пък и тези от Омумия като са видяли резултата от техния експеримент да са решили да ни затрият. Обаче бате Мъск може за ги надхитри и до 10 години да сме на Марс

                          Така че взимай SpaceX и хич не му мисли

                          Коментар


                          • Няма страшно, Пип. Космосът е голям, ще прелети близо до нас на няколко милиона километра, ще види на какво дереже е човечеството и ще бяга надалече от нас както направиха от Омумия.
                            Click image for larger version

Name:	621_interstellar_asteroid.0.jpg
Views:	1
Size:	79.3 КБ
ID:	3543362


                            https://www.vox.com/science-and-heal...ysical-journal





                            Може JD. Може и Highland Park. Но по малко. Да ти кажа съвсем сериозно, по-голям фен съм на хубавата българска ракия. А латето пак ще си го жуля

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                              Вече десет години живеем в този свят. Още десет и ехе...!

                              Нека работят ..., не се става така лесно човек, а ние двамата с Мюлер ще жулим кафе, кафе, кафе (в Старбъкс)!

                              Какви десет бе, още 9 и идва голямото дубрутро...

                              https://www.express.co.uk/news/scien...42-Apophis/amp

                              И какво кайве, кви 5 лева, жули там JD и сие и все в тоя дух..

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                                Вече десет години живеем в този свят. Още десет и ехе...!

                                Нека работят ..., не става така лесно човек, а ние двамата с Мюлер ще жулим кафе, кафе, кафе (в Старбъкс)!




                                Това верно не е лесна работа.
                                Вярно не става. Китайците си заминаха, а тези в Близкия Изток ще се избият взаимно всичките и сериала приключи. Макар че.. то там е като Дързост И Красота. Не знам дали Фед Бабата е била права, но пазара дава невероятна възможност да се купят суровини на безценица. Медта ако падне под цената от 8 ма значи всичко и ок. Ама гадовете не я пускат. Още малко.И тогава NYSE здравей.
                                А Старбъкса защо не си го касирал не знам. Ама това е друга тема.

                                Коментар

                                Working...
                                X