IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

    Има още път за надолу според мен. Плюс това опцията си е опция ограничена загуба до премията платена за нея.
    Има, има...

    Лихвата по 10г. трежъри на още по-ново дъно, 1.249%

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Edmont Dantes Разгледай мнение

      Шортиш на дъно.

      Пазара. е като шанпанско което подрусваме а тапата е короно вируса. В момента, когато се разбере че епидемията затихне пазарите ще се изстрелят рязко. Светът е удавен от ливидност и вероятно Ценралните Банки ще отхлабят паричната политика още покрай създалата се ситуация. В момета е пикът на истерията. Вируса е сезонен и неустойчив. Ситуацията в Китай показва че може да се овладее, С нарасване на дължината на деня слънчевата радиация ще пребие вируса и степента на предаване рязко ще намалее.Тук пада големо чудене що вируса нещо не се разпространява в Индия Може да се забележи там където имаме силна слънчева активност огнищета не се разрастават рязко освен, ако не имало някакво голямо струпване на много хора като в затворено пространство като при сектат в Южна Корея или Кораба в Япония.

      Таргет за златото 1300-1400 август месец.

      ПП. Рубини е ултра мечи насроен а както знаем той е обратен индикатор, както и много от пишещите във форума доскоро бици сега вещаят апокалипсис или най малкото се ослушват.
      Има още път за надолу според мен. Плюс това опцията си е опция ограничена загуба до премията платена за нея.

      Коментар


      • MSFT не разбирам защо не падат с едни 5% след профит уорнинга днес.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
          A стига бе, само туй ли беше, сипчо и 8% не можа стигне, имам други чакащи заявки по доле....пу до Петък още 3% на червенко
          Moйто вчерашно заклинание върви много добре по график.
          А да видим и твойто другата седмица

          Пу дано, няма лошо да познаеш, още не съм изполвал това де кеширах преди 10на дни....после и другия кеш чака.

          А, не се знае дали няма да са още едни 8% надолу другата седмица

          Коментар




          • Goldman sees zero earnings growth for US companies this year because of coronavirus

            • This is a dramatic break from the consensus forecast of Wall Street, which still calls for earnings to climb 7% this year.
            • “Our reduced profit forecasts reflect the severe decline in Chinese economic activity in 1Q, lower end-demand for US exporters, disruption to the supply chain for many US firms, a slowdown in US economic activity, and elevated business uncertainty,” the firm’s chief U.S. equity strategist David Kostin said in a note to clients.
            https://www.cnbc.com/2020/02/27/gold...ronavirus.html

            Коментар


            • А граф Монте Кристо какво мисли по тоя въпрос?

              Първоначално изпратено от [COLOR=#0000CD
              Edmont Dantes[/COLOR];n3545808]

              Шортиш на дъно.

              Пазара. е като шанпанско което подрусваме а тапата е короно вируса. В момента, когато се разбере че епидемията затихне пазарите ше се изстрелят рязко. Светът е удавен от ливидност и вероятно Ценралните Банки ще отхлабят паричната политика покрай създалата се ситуация. В момета е пикът на истерията. Вируса е сезонен и неустойчив. Ситуацията в Китай показва че може да се овладее, С нарасване на дължината на деня слънчевата радиация ще пребие вируса и степента на предаване рязко ще намалее.Тук пада големо чудене що вируса нещо не се разпространява в Индия Може да се забележи там където имаве силна слънчева активност огнищета не се разрастават рязко освен, ако не имало някакво голямо струпване на на много хора като в затворено пространство като при сектат в Южна Корея или Кораба в Япония.

              Таргет за злтаото 1300-1400 август месец.

              ПП. Рубини е ултра мечи насроен а както знаем той е обратен индикатор, както и много от пишещите във форума доскоро бици сега вещаят апокалипсис или най малкото се ослушват.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Edmont Dantes Разгледай мнение

                [B][COLOR=#000000]
                ПП. Рубини е ултра мечи насроен а както знаем той е обратен индикатор
                +++

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

                  Путове купувам аз на някой щатски компании. Нека пазара бъде с нас.
                  Шортиш на дъно.

                  Пазара. е като шанпанско което подрусваме а тапата е короно вируса. В момента, когато се разбере че епидемията затихне пазарите ще се изстрелят рязко. Светът е удавен от ливидност и вероятно Ценралните Банки ще отхлабят паричната политика още покрай създалата се ситуация. В момета е пикът на истерията. Вируса е сезонен и неустойчив. Ситуацията в Китай показва че може да се овладее, С нарасване на дължината на деня слънчевата радиация ще пребие вируса и степента на предаване рязко ще намалее.Тук пада големо чудене що вируса нещо не се разпространява в Индия Може да се забележи там където имаме силна слънчева активност огнищета не се разрастават рязко освен, ако не имало някакво голямо струпване на много хора като в затворено пространство като при сектат в Южна Корея или Кораба в Япония.

                  Таргет за златото 1300-1400 август месец.

                  ПП. Рубини е ултра мечи насроен а както знаем той е обратен индикатор, както и много от пишещите във форума доскоро бици сега вещаят апокалипсис или най малкото се ослушват.


                  Заради новата регистрация съобщенията ми илизат на другия ден или въоще не излизат, затова ще ги добавям тук с червено може и да има дублиране.

                  Еврото пощракля. Доларовия индекс пада . Вероятна скорошна намеса на ФЕД ще по скоро психологически. При златото вероятно вече е отразено, но може да има и oще път на горе.

                  Изглежда и акциите са намерили дъно 17.35 часа 27. 02. 2020 без да пробият ,,свещеното,, 25734 при фючарсите на Дау.. Бяха добавени нови дълги с близки стопове.

                  Моля модерацията да не трие и банва.


                  TS
                  Last edited by Edmont Dantes; 27.02.2020, 19:40.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Edmont Dantes Разгледай мнение
                    Отворени дълги позиции на DJIA вчера в 22 часа Стоп 25734 цел 34000-38000.
                    Затворено ръчно всички позиции на дълго злато по същото време.
                    Пазара е пред манийна фаза.

                    T.S.
                    Путове купувам аз на някой щатски компании. Нека пазара бъде с нас.

                    Коментар


                    • Американските 10г. трежърита ги гледам точно сега на 1.29%

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                        После идват избори в САЩ. Това е несигурност, която ще пречи на пазара да расте. Реално растеж може да почне чак декември след изборите.
                        To това е ясно, че ще е един от най големите проблеми за пазара през годината, особено както върви за сега срещу Тръмп се изправи БС.
                        ДТ се е доказал нееднократно ( за разлика от сюрия нобелови лауреати) като добър маркет таймър.
                        И в случая мисля е прав...

                        Trump warns of a stock market crash

                        During his India visit, President Trump warned that the stock markets could “crash like nobody has seen before.” However, this isn’t the first time that he has made such comments. On multiple occasions, President Trump has claimed that US stock markets would crash if he isn’t reelected. He also said that markets would crash if he got impeached. Notably, several market participants were calling for a stock market crash last year. In contrast, markets rose to record highs. The Dow Jones Industrial Average Index (NYSEARCAIA) and the S&P 500 (NYSEARCA:SPY) rose 22.3% and 29% last year.

                        Коментар


                        • Отворени дълги позиции на DJIA вчера в 22 часа Стоп 25734 цел 34000-38000.
                          Затворено ръчно всички позиции на дълго злато по същото време.
                          Пазара е пред манийна фаза.

                          T.S.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение
                            8% е нищо, около 13-15% от върха е нормално и за такива числа са ми нагласите до лятото, после пак към нови върхове.
                            После идват избори в САЩ. Това е несигурност, която ще пречи на пазара да расте. Реално растеж може да почне чак декември след изборите.

                            Коментар


                            • 8% е нищо, около 13-15% от върха е нормално и за такива числа са ми нагласите до лятото, после пак към нови върхове.
                              Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                                Струва ми се вероятно да видим поне една W фигура...може и повече.
                                По-скоро е възможно да има дабъл топ, но според мен миналата седмица индексите направиха върховете си за годината. Необичайно песимистичен съм за външните пазари. Не е типично за мен.

                                Коментар

                                Working...
                                X