IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • VTR x 46$ Няма всички по старческите домове да измрът я....
    Малкия си има позиция тук на средна 50.5, време беше и тати да открие такава

    Коментар


    • Съмнява ме саудитците да мислят така.

      Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
      Като, че ли се активира газовата ми теза от миналата година:
      1.На руснаците и саудитците им писна от американските шисти ( след като на американските петролни шисти им поизтекоха хеджовете през последните две години)
      2. По евтин петрол е равно на по-малко американски петрол е равно на по-малко асоциирана с него безплатна газ е равно на по-скъпа американска газ)

      Общо взето тамън подписахме газов договор, който ще зависи по-малко от цената на петрола и повече от газа ...и палачинката излетя )

      Коментар


      • Като, че ли се активира газовата ми теза от миналата година:
        1.На руснаците и саудитците им писна от американските шисти ( след като на американските петролни шисти им поизтекоха хеджовете през последните две години)
        2. По евтин петрол е равно на по-малко американски петрол е равно на по-малко асоциирана с него безплатна газ е равно на по-скъпа американска газ)

        Общо взето тамън подписахме газов договор, който ще зависи по-малко от цената на петрола и повече от газа ...и палачинката излетя )

        Коментар


        • Каквото - такова.

          Продал съм малко в петък, ей така, за зор заман. Адидас ми беше хипер раздута позиция в портфейла така или иначе. А продадох на изключително сосна печалба от около 4х въпреки спада. Та сега ако й намаля малко теглото не е лошо.

          2019 не бях във форума, но порзапродадох някои неща, включително CMG на 801. После отиде още по-нагоре ама здраве да е.

          ***

          За пазара - не съм сигурен, че сега е дъното. Ще видим. Но има много ликвидност, която дебне да купи разпродадените акции. Всеки който има облигации може да кешира солидна печалба и вземе акции. Така че най-вероятно ще има V-shaped възстановяване. И няма да е лесно да се хване дъното.

          Обаче... какво правим като дойде избухването на короната в САЩ? Там нещата изглеждат изтървани също. И ако Путин и шейховете не се кротнат целия джънк бонд пазар отива в киреча. Шистовци ще пострадат, индустриалните, които прават сонди, помпи и т.н. за петро индустрията - и те. Има достатъчно причини да се мисли и за още спад.

          Но е много трудно да се каже.

          Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

          Баш сега да се продава според мен не много удачно близо сме до дъното пазара е свръх разпродаден. Американския пазар е доста по динамичен от европейския и вероятно ще върне рязко близо до върхът към есента отделно за сега нямаме големи огнища в Щатите а и американската икономика е в прилично състояние .
          В Европа мечия пазар вече е стартирал за съжаление.

          Тук имаше един приказки за SPX500 40 000 тогава трябваше да се кешира неква част.
          Last edited by Money; 09.03.2020, 14:56.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

            Не знам дали не сгреших, че продадох малко. Ама не вярвам. Сега отгоре на вируса идва и ценовата война при петрола... трябва да има още надолу
            Баш сега да се продава според мен не много удачно близо сме до дъното пазара е свръх разпродаден. Американския пазар е доста по динамичен от европейския и вероятно ще върне рязко близо до върхът към есента отделно за сега нямаме големи огнища в Щатите а и американската икономика е в прилично състояние .
            В Европа мечия пазар вече е стартирал за съжаление.

            Тук имаше един приказки за SPX500 - 4 хиляди, тогава трябваше да се кешира неква част.

            И къв съвет дават сега ,,Икономист,, по случая че ми е любопитно.
            Last edited by Todor Sabev; 09.03.2020, 16:05.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение
              Все още вървят шегички с болестта. Неподготвените и необучените ще реват.
              Само да не става така, че вече е без значение, колко е индекса...
              Да- Безбожно си прав.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                Че света ще свършва, пак....

                Днес ще пълним ли с тебе или ще чакаме 20% да удари....пък и да се попанират повечко бумърите
                Не знам дали не сгреших, че продадох малко. Ама не вярвам. Сега отгоре на вируса идва и ценовата война при петрола... трябва да има още надолу

                Коментар


                • Кратко резюме на финансовите пазари .....................................







                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

                    Не е. За пазарите особено нехубава е неизвестността какво следва от всичко това.
                    Че света ще свършва, пак....

                    Днес ще пълним ли с тебе или ще чакаме 20% да удари....пък и да се попанират повечко бумърите

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                      Щом се появи Кърков значи е време за дълги
                      Ааааа Лобос. Нали пусна дълги още ли ги държиш или ги затвори на 50 процента корекцията и пусна къси от там. Едва ли си пуснал къси особено на петрола след като каръков е тук. Хяхяхяххяхяххяхх

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение
                        Все още вървят шегички с болестта. Неподготвените и необучените ще реват.
                        Само да не става така, че вече е без значение, колко е индекса...
                        Ти кой си от панираните в онази тема , защото този ник ти е за Политика . Нали ?

                        Коментар


                        • Все още вървят шегички с болестта. Неподготвените и необучените ще реват.
                          Само да не става така, че вече е без значение, колко е индекса...
                          М.... . ш..... ..й.о!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение

                            Е сега вече американците си оправиха дефицита с Китай, няма нужда от търговски войни и дпълнителни такси на вноса на стоки. Проблема вече е при тях, тъй като всички доставки са нарушени и не могат и те да произвеждат. Проблемите с доставките и логистиката се усещат вече и в България, защото някои от нашите производители зависят от Китай. Има вече и първи завод с освободени за две седмици работници и спиране на производството, заради забавени доставки от Китай. Не е хубаво това.
                            Не е. За пазарите особено нехубава е неизвестността какво следва от всичко това.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

                              China’s exports plummeted in the first two months of the year as the coronavirus outbreak disrupted global supply chains, damped business activity and blocked transport across the world’s second-largest economy.

                              China’s overall exports contracted by 17.2 per cent in dollar terms in January and February, more than was expected by economists polled by Bloomberg. Imports fell by 4 per cent. China posted a trade deficit of $7.1bn in the first two months of the year.
                              Е сега вече американците си оправиха дефицита с Китай, няма нужда от търговски войни и дпълнителни такси на вноса на стоки. Проблема вече е при тях, тъй като всички доставки са нарушени и не могат и те да произвеждат. Проблемите с доставките и логистиката се усещат вече и в България, защото някои от нашите производители зависят от Китай. Има вече и първи завод с освободени за две седмици работници и спиране на производството, заради забавени доставки от Китай. Не е хубаво това.

                              Коментар




                              • China’s exports plummeted in the first two months of the year as the coronavirus outbreak disrupted global supply chains, damped business activity and blocked transport across the world’s second-largest economy.

                                China’s overall exports contracted by 17.2 per cent in dollar terms in January and February, more than was expected by economists polled by Bloomberg. Imports fell by 4 per cent. China posted a trade deficit of $7.1bn in the first two months of the year.

                                Коментар

                                Working...
                                X