IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • секаш не знаете, че лошите новини са добри за пазара, защото това означава още печатане
    така е от години

    Коментар


    • много оптимисти .. много нещо ...... според мен на 100% DAW пак ще падне под 19к така че умната ... yahoo finance - пазаря растял щото имало много молби за безработни ... къде му е позитивното на това не знам 3 млн души да са без работа ...

      Коментар


      • защо безработицата е брутална и невиждана в историята на сащ , пък индексите така катерят .

        или той просто пазаря храносмила даните . ихихиххих. така ще си отидете с тоя фондамент дето ви казват да пишете за него

        Коментар


        • Айде на доле, че нещо стана голем оптимизма.

          Коментар


          • General Dynamics гледам на p/e 11 с дивидент от 3.6%

            Днес са нагоре с 9% и пак изглеждат на сметка.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
              И аз си помислих същото. Ама викам, хайде да не ги дразня "старите".




              За AXP днес трябва да си доволен.
              Щом не сте уплашени, значи още нямаме мечи пазар

              Коментар


              • Един друг въпрос имам. Ти не беше ли от системните трейдъри? И как системността се връзва с идеята ти, че икономиката е комплексна система, сиреч непредвидима.

                Първоначално изпратено от representjah
                Много е интересно как хората си нямат ни най-малка идея от справянето с тези "черни лебеди". Хубаво, очевидните причини/симптоми ще бъдат третирани, ще наливат пари, но какво се случва със second и third-order effects? В момента спиралата сега започва, вируса е просто една от песъчинките които ще срутят купчинката. Да определяш cause-effect в една комплекса система като икономиките е изгубена кауза. Ако вземем България, в момента туризма е в колапс, ресторантьорство, развлечения - също. От тук се завърта малката топчица едното води до второ-ттрето-пето, бъде ще му излезе края не знам. Предстои хората като индивиди да покажат най-лошото на което са способни, ще има останали без работа, без средства със цяла купчина задължения. То вече се усеща, хората те заобикалят на улицата все едно си смъртен враг.
                Очакванията ми е купчинката да се срути с 3/4 от максималната си височина, или с други думи тоя Дау да отиде около 8 500 - 9 000. Надявам се до края на годината. Ако вземем за пример/опита Китай, предстои поне 3 месеца пълна изолация на западния свят. След това едва ли всичко ще заработи на 100%, самолетите няма да литнат в небето изведнъж, хората няма да се скупчат да купуват коли и да ходят на почивки. Огромната част от хората нямат средства да преживеят един месец занапред, всичко е на кредит. Просто не знаем, ще виждаме нарастване на топката с малко всяка седмица докато накрая не помете всичко наред. Няма как една ваксина да спре тази топка, за мен лично тя е тръгнала по склона надолу. В момента всичко е trade-off, или хората ще останат гладни (ако не се опрощават заеми) или банките ще фалират. Има прекалено много сметки, а времето за плащане е дошло. Това е мнение, а не препоръка, аз ще започна да товаря влака на Дау под 16 000.

                Коментар


                • И аз си помислих същото. Ама викам, хайде да не ги дразня "старите".

                  Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                  Бе това мечки ли са бе...едно време какви мечки имаше

                  Това ми е първи мечи пазар, аз почнах 2011 и старите кучета на бфб помня много ни плашеха какъв ужас било 2008-9 ( и сигурно е било така там тогава де), ама...няма страшно ако не си безразсъден и паниран, само дава готини възможности.

                  Дори е много интересно !!!

                  За AXP днес трябва да си доволен.

                  Коментар


                  • шшшшшшшшш. ся сте мноу отворени ама на 18888 само къси имахте . хяхяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя. смех смех

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                      Мечи пазар, дрън-дрън.

                      .
                      Бе това мечки ли са бе...едно време какви мечки имаше

                      Това ми е първи мечи пазар, аз почнах 2011 и старите кучета на бфб помня много ни плашеха какъв ужас било 2008-9 ( и сигурно е било така там тогава де), ама...няма страшно ако не си безразсъден и паниран, само дава готини възможности.

                      Дори е много интересно !!!
                      Last edited by pipbel; 26.03.2020, 17:54.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                        Точно така, репрезентях влизай къс, както и Майк Флорида, и да кажете от кое ниво. Да го има тука черно на бяло. И кога излизате от позиция.


                        шегувате се нали ...те шортят само на дъно
                        п.с. е аз си признавам - среших много за Signet Jewelers , че ще се изложат ... а то какво стана
                        https://finance.yahoo.com/quote/SIG?p=SIG
                        Last edited by Protokol; 26.03.2020, 17:22.
                        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                        Коментар


                        • Точно така, репрезентях влизай къс, както и Майк Флорида, и да кажете от кое ниво. Да го има тука черно на бяло. И кога излизате от позиция.

                          Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                          И света пак почти ще свърши, нали. Еми щом си убеден толова - шорти, елементарно е, до дау 9к ще направиш над двоен профит.

                          Коментар


                          • Мечи пазар, дрън-дрън.

                            САП си го взех обратно на EUR 100.76

                            Доста безсмислено упражнение се получи. Ама нищо. Сега с малко повече САП под мишница от преди.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
                              FED а започна като японците да купува акции, ...
                              Това къде го видя ?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                                Страшни са в обясненията...цирк буш.
                                Виждаш защо, дори и убедените в свличането, не си струва да шортят!

                                Коментар

                                Working...
                                X