IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
    При една втора вълна най-верояно ще има много по-малко паника. Като цяло ще сме много по-подготвени. Така че не е сигурно, че ще ударим ново дъно дори и с втора вълна.
    Интересно как го виждаш това с "подготвеността" не на индивидуално, а на ниво пазар ?

    Коментар


    • При една втора вълна най-верояно ще има много по-малко паника. Като цяло ще сме много по-подготвени. Така че не е сигурно, че ще ударим ново дъно дори и с втора вълна.


      Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
      Очаквания за втора вълна могат да го постигнат. Според мен пазара е отчел случващото се с първата вълна и тя няма да е проблем. Но внезапно осъзнаване, че може да има и втора вълна на вируса ще счупи пазара. Но на теория не мисля, че втора вълна е възможна по рано от два месеца след края на първата. Така, че някъде края на лятото може отново да стане интересно. Но понеже не мога да знам дали ще има втора вълна нямам намерение да стоя срещу пазара. Просто ще си гледам данните и при първа индикация за такава ще действам смело и безотговорно.

      Коментар


      • Сега разбрахте ли тези които искаха да скъсяват подобието на кола преди седмица защо не трябваше да го правите тогава. Тесла. Прпра внука на един от най изявените илюминати за времето си. Човекът който не навиждаше хората с белите дрешки, а е вярвал в науката и прогреса. Ще дойде време да я шортите, но не и тогава когато си мислите. Мисълта ви обикновенно е обратна на пазара, защото пазара програмира такава мисъл, която да Ви провокира да губите гущери евро франкове и каквато се сетите фиатна валута.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
          Новите дъна под 2200 (и даже под 1900 ) изглеждат все по-малко вероятни обече.

          Очаквания за втора вълна могат да го постигнат. Според мен пазара е отчел случващото се с първата вълна и тя няма да е проблем. Но внезапно осъзнаване, че може да има и втора вълна на вируса ще счупи пазара. Но на теория не мисля, че втора вълна е възможна по рано от два месеца след края на първата. Така, че някъде края на лятото може отново да стане интересно. Но понеже не мога да знам дали ще има втора вълна нямам намерение да стоя срещу пазара. Просто ще си гледам данните и при първа индикация за такава ще действам смело и безотговорно.

          Коментар


          • Трудно, Пип. Но ако Тръмпа спечели пак ще се ориентирам към поетапна разпродажба на акциите. Особено американските, но и всичко друго.

            Бърнис Брос ако помогнат може да станe твоята

            Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

            Вече гледат по отвъд...

            https://www.businessinsider.com.au/c...navirus-2020-4
            Last edited by Money; 14.04.2020, 22:25.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

              За тях ще трябва да излезнат и отчетите за q3
              Добре, но тогава пък Q4 и 2021 ще са от значение. По-скоро трябва да излезе нова информация за вируса, че е много по-страшен и че няма никакъв шанс за отслабване на мерките.

              Коментар


              • Малко числа и графики от фонда (МВФ)
                https://blogs.imf.org/2020/04/14/the...at-depression/

                Коментар


                • Поздрави за Мишо, да му пожелаем крепко здраве, че по всичко личи още 5г TDS ще го тормози...

                  He’s gonna destroy him. He’s gonna kill him man. I mean it’s such an easy target, it’s like Mike Tyson versus a three-year-old.”
                  https://summit.news/2020/04/14/joe-r...-a-3-year-old/



                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение

                    Всеки отписа първите 2 тримесечия и купуват спокойно с огромната увереност, че Q3 и Q4 ще компенсират. Много пари се наливат, но като знам колко бизнеси буксуват, губят пари и търпят разходи, доста ме съмнява.
                    Вече гледат по отвъд...

                    https://www.businessinsider.com.au/c...navirus-2020-4

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                      За тях ще трябва да излезнат и отчетите за q3
                      Всеки отписа първите 2 тримесечия и купуват спокойно с огромната увереност, че Q3 и Q4 ще компенсират. Много пари се наливат, но като знам колко бизнеси буксуват, губят пари и търпят разходи, доста ме съмнява.
                      Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                        Новите дъна под 2200 (и даже под 1900 ) изглеждат все по-малко вероятни обече.

                        За тях ще трябва да излезнат и отчетите за q3

                        Коментар


                        • При мен вече има позиции, които подминаха върховете си от преди няколко месеца, но все пак си мисля, че смело сме се запътили към зона и време, които могат да ни отпратят към тест около мартенските нива.

                          Коментар


                          • Новите дъна под 2200 (и даже под 1900 ) изглеждат все по-малко вероятни обече.

                            Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение

                            Започват отчетите с тези на банките, постепенно и останалите. Клони ме да върне постепенно пазара, ако му се попари оптимизма. Пакетите със стимулите са ясни вече, а пък е видно, че короната и да намалява леко, не изчезва, даже говорят и за втори-трети вълни при по - ларж мерки.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                              Днес чакаме ърнингс на WFC и JPM...
                              Започват отчетите с тези на банките, постепенно и останалите. Клони ме да върне постепенно пазара, ако му се попари оптимизма. Пакетите със стимулите са ясни вече, а пък е видно, че короната и да намалява леко, не изчезва, даже говорят и за втори-трети вълни при по - ларж мерки.
                              Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                              Коментар


                              • https://www.dnes.bg/koronavirusat/20...echenie.442811 вече и в Чайкафарма...

                                Коментар

                                Working...
                                X