IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

    Може да се ползват снимки преди и след трейдинга, като с цигарите например
    Чекай че се задавих с обяда.
    .

    Коментар


    • Мога да се обзаложа, че съм лидер по брой сделки тук Но от всякъде ме прецакват - от банката ми дадоха висок кюртаж, въпреки че според написаното от самите тях трябва да получа най-ниския заради големия брой сделки. Писах им и мълчат гадовете. Преди им се обаждах пак за active trader абонамент, чиито критерии според написаното в сайта им покривам, но започнаха да ми мрънкат Ами да, права си, че така пише на сайта, но ние сме имали предвид не толкова голям брой сделки, а голям по обем оборот. Бла бла - датчаните са най-наглите лъжци - нашите цигани ряпа да ядат. Почнах да си връщам заема лека полека та не съм толкова богата вече. Убедена съм, че при мен става дума само и единствено за лош късмет. Когато купя хубава акция с потенциал после бързам да я продам когато печалбата ми се стори добра от страх да не падне и да я изпусна. Но абсолютно винаги се оказва, че съм продала твърде рано и тя продължава да расте още много. Другият вариант е да взема бързо растяща балонка, която ми докара над 100% печалба, но вместо точно там да продам, аз се полакомя от бързия растеж и като тръгне да пада вместо моментално да я джитна, аз чакам докато се гмурне до там, че накрая не само че не спечелвам нищо, а често мина и на минус. Със сигурност ми се смеете, но за мен това е дяволска намеса, която за сега цели само да ми къса нервичките, но в дългосрочен план нищо чудно и да ме разори. Още се уча, но не за сега не знам какво съм научила, освен че или съм небивал карък или рогатия се забавлява на мой гръб.
      terziev, не знам дали чете, но голяма банка е оценила NIO на 7 долара. Та не знам дали не е добра идея да изчакаш поне до там падне. Според мен заради тази новина NIO то потъна. Ама то е непредсказуема акция та не е ясно накъде ще тръгне в крайна сметка днес като отворят пазарите.
      Интицията всъщност не са гадателски способности, а по-скоро неосъзнато знание и мъдрост, които някога някак си си придобил или просто е здрав разум, който те ръководи, но не можеш да дефинираш точно от къде ти изникват идеите и го приемаш просто като усещане.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
        Бре големо писане падна у темата. която по принцип е малко умрела. Туй ша да е заради новата която сложи миловидна снимчица не че нещо и помогна за трейдинга.
        Може да се ползват снимки преди и след трейдинга, като с цигарите например

        Коментар


        • Подозирах го, че е на демо и сега той сам си призна, че е на paper account. Виж по-надолу

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
            Между другото, Пип, я ти кажи какво мислиш за хора, които очакват систематично да правят по +120% годишно? Смяташ ли, че имат изобщо някаква идея за какво говорят?

            В смисъл, една от идеите на тази тема е все пак да се вдигне финансовата култура на хората в България, а не сульо да си чеше Егото
            E това си е наивно и дори смешно, спор няма, ама това са си новобранци бе, и двамата го казват, ти какво очакваш. Живота/пазара ще ги научи.
            Някои суперталантливи дейтрейдъри може и да го правят, ама несистемно, временно.

            Сексистко срещу Ивелина от мене?! Намери поне един такъв мой пост към нея. Предизвиквам те!
            Това специално не бе към теб, той си знае кой, говорих по принцип.

            Ексчо си пада по жълтото, ама и там не му стиска да го купи реално и затова пак е демо
            Е това имах предвид, веднъж го набеждаваш за някой друг без основание ( веднъж като му намеквах за тенекето каза че то не го интересува, няма как да си прав, нито стила му е такъв), после че търгува на демо и т.н. сякаш си му светил.
            Еми с такива персонални атаки и удари под кръста ли ще вдигнем нивото на финансовата култура ?

            Коментар


            • Бре големо писане падна у темата. която по принцип е малко умрела. Туй ша да е заради новата която сложи миловидна снимчица не че нещо и помогна за трейдинга.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                Money, аз затова зададох въпроса дали правят разлика между проста и сложна лихва.
                Екса отговори, че нямало да реинвестират и за него това е един умен и убедителен отговор

                Коментар


                • Money, аз затова зададох въпроса дали правят разлика между проста и сложна лихва.

                  Коментар


                  • Между другото, Пип, я ти кажи какво мислиш за хора, които очакват систематично да правят по +120% годишно? Смяташ ли, че имат изобщо някаква идея за какво говорят?

                    В смисъл, една от идеите на тази тема е все пак да се вдигне финансовата култура на хората в България, а не сульо да си чеше Егото

                    Коментар


                    • То човек е трудно да не се дразни, като се пишат тотални глупости в хубавата тема. Затова пък го има и игнора, който ползвам срещу 2 лица, но за съжаление виждам, като им биват цитирани тъпотиите, на които им се връзвате.
                      Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение


                        Не мислиш ли че е твърде дребнаво и заядливо това ?
                        Все едно на теб или на мен, или на който и да било не ни се е случвало да ни падат картоните след някоя покупка...дори бих казал е закон

                        Все си мисля че сме в тема за обмяна на идеи ( иначе в политиката без проблем ти късам г...а ), а не за квалификации и обидни посмятания, вкл. и сексистки към новата колежка.
                        Пък ако толкова те дразни - сложи го в игнора, елементарно е.
                        Сексистко срещу Ивелина от мене?! Намери поне един такъв мой пост към нея. Предизвиквам те!

                        Що се отнася до Ескчо, той напълно си го заслужава Към всеки съм приятелски настроен освен към ексчовци, които дращят глупости в захлас и се държат арогантно

                        Освен това забележи. Ако някой реално търгува и направи кофти сделка си признае, тогава какво има да се смеем. Но когато някой ... лъже и се прави на голямото доборуто и то на демо... извинявай
                        Last edited by Money; 20.07.2020, 11:24.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                          Защо си траеш, че на 21 април си взел ARCH на $28.5 за дей трейдинг и след това те се сриват буквално на следващия ден на $22? Хммм?

                          Не мислиш ли че е твърде дребнаво и заядливо това ?
                          Все едно на теб или на мен, или на който и да било не ни се е случвало да ни падат картоните след някоя покупка...дори бих казал е закон

                          Все си мисля че сме в тема за обмяна на идеи ( иначе в политиката без проблем ти късам г...а ), а не за квалификации и обидни посмятания, вкл. и сексистки към новата колежка.
                          Пък ако толкова те дразни - сложи го в игнора, елементарно е.
                          Last edited by X_Y; 20.07.2020, 10:44.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                            Toва пък защо...нещо не схващам съвсем ?
                            Мислиш че го чака голям спих спрямо останалите валути ?
                            Обмисли и жълтото и /или голд/силвър майнинг стокс за целта. Поне аз затова и държа немалка порция от тях, не само за диверсификация и като хедж за пазарни спадове, а и заради прекалената ми експозиция към $.
                            Или пък го шорти, ма не е вариант за предпочитане, поне за мен.

                            И тука можеш да намериш някои идеи, евентуално...

                            https://www.justetf.com/de-en/



                            Ексчо си пада по жълтото, ама и там не му стиска да го купи реално и затова пак е демо

                            Не виждам изобщо какво питаш човек на демо защо “правил” това или онова. Реално той нищо не прави освен да си чеше езика и да спами

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                              Това, което доста ме вълнува напоследък е как да търгувам на NYSE, но да избягам от долара.
                              Toва пък защо...нещо не схващам съвсем ?
                              Мислиш че го чака голям спих спрямо останалите валути ?
                              Обмисли и жълтото и /или голд/силвър майнинг стокс за целта. Поне аз затова и държа немалка порция от тях, не само за диверсификация и като хедж за пазарни спадове, а и заради прекалената ми експозиция към $.
                              Или пък го шорти, ма не е вариант за предпочитане, поне за мен.

                              И тука можеш да намериш някои идеи, евентуално...

                              https://www.justetf.com/de-en/




                              Коментар


                              • Защо си траеш, че на 21 април си взел ARCH на $28.5 за дей трейдинг и след това те се сриват буквално на следващия ден на $22? Хммм?

                                Коментар

                                Working...
                                X