IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • На мене ми е чудно какво е мнението на хората, на които WASH им беше любима акция и взеха на $33 с идеята за бързи големи печалби

    За SOLO ми е интересно същото нещо, там даже е още по-зле положението

    И за още един куп други подобни

    Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
    Чудно ми е какво е мнението на хората, които преди два три месеца казаха, че са излезли от пазара и чакаха спадове.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

      PNG e. В какво трябва да е за да се чете? Пробвам JPG

      Помогна малко ама пак не е добре.
      Ето линк
      https://www.globenewswire.com/news-r...-to-Conta.html
      Обикновено като конвертирам в JPEG и излиза доста по-едро. PNG го прави ситно. Ти сигурно също си на мак?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
        Maй се ще се плъзгаме към ниво под 26 000 за Dow, какво ще кажете ?
        Посоката е само нагоре, всякакъв спад ще е момента аберация. Това в абсолютни стойности. Пък и не зяпай DJ, не е най-точният индикатор. Меко казано. Чудно ми е какво е мнението на хората, които преди два три месеца казаха, че са излезли от пазара и чакаха спадове.

        Миналата седмица открих, че залог в нещо като VIXY е по-нискорисков от късите фондове. Това ако смяташ, че ще има сериозен спад до края на годината.

        Коментар


        • Maй се ще се плъзгаме към ниво под 26 000 за Dow, какво ще кажете ?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

            Да, има го тоя проблем

            В JPEG ли е?
            PNG e. В какво трябва да е за да се чете? Пробвам JPG

            Помогна малко ама пак не е добре.
            Ето линк
            https://www.globenewswire.com/news-r...-to-Conta.html
            Last edited by IvelinaJensen; 29.07.2020, 10:28.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
              Гледам, че коментирате Xerox, a днес Kodak e + 200%, какво ли става там ?
              Ксерокс може и те един ден да направят +250% ама след като първо паднат с още 90%

              Интересно, че Стив Джобс е смятал, че Ксерокс са могли потенциално да бъдат толкова успешни, колкото Майкрософт и Епъл взети заедно...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                Видяхте ли това. Излиза в Trading View в Headlines. Не мога да разбера защо се прикачва като миниатюра. Как да го постна в нормален размер? Приканват пострадалите с Intel да се оплачат. Чудя се дали да се възползвам. Дали пък не е само за американци
                Да, има го тоя проблем

                В JPEG ли е?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                  Гледам, че коментирате Xerox, a днес Kodak e + 200%, какво ли става там ?
                  https://us.glbnews.com/07-2020/52780959249837/

                  Чак пък 200-300% движение днес...но явно се е харесало на пазарните участници новината.
                  Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                  Коментар


                  • Гледам, че коментирате Xerox, a днес Kodak e + 200%, какво ли става там ?

                    Коментар


                    • Видяхте ли това. Излиза в Trading View в Headlines. Не мога да разбера защо се прикачва като миниатюра. Как да го постна в нормален размер? Приканват пострадалите с Intel да се оплачат. Чудя се дали да се възползвам. Дали пък не е само за американци
                      Last edited by IvelinaJensen; 28.07.2020, 23:44.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                        За 5 сек погледнах чарта, мне, няма смисъл да се гледа и фундаменталс, че то това 10 годин не с спряло да пада бе...умиргаща работа.
                        1. Японска компания за 2. ксерокси и 3. фотоапарати

                        Ясно, че умирга и по трите направления... След трийсетина години обаче. Ще продава патенти, ще се гърчи... Финансово е много стабилна обаче и ще подскочи. Още малко да падне де.

                        ---

                        Как да е. Уж съм бая нагоре, а реално този $ ме размазва направо. Сърбят ме ръцете за руската борса, ма пусто шубе.

                        ---

                        https://seekingalpha.com/article/434...-in-next-xerox

                        Тук един разправя, че 10 бона вложени в Ксерокс 70-те, дори с всички дивиденти реинвестирани, днес пак са си 10 бона. Е да де, ама ако си държал като теле. Ако си продавал, когато е трябвало, си много напред.
                        Last edited by terziеv; 28.07.2020, 22:22.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                          За 5 сек погледнах чарта, мне, няма смисъл да се гледа и фундаменталс, че то това 10 годин не с спряло да пада бе...умиргаща работа.
                          Току виж си направил +100% за три седмици с Канон

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                            Тези дни разгледайте Канон. Зарад рязането на дивидента може да падне още малко и тогава е за яко налазване,
                            За 5 сек погледнах чарта, мне, няма смисъл да се гледа и фундаменталс, че то това 10 годин не с спряло да пада бе...умиргаща работа.

                            Коментар


                            • Тези дни разгледайте Канон. Зарад рязането на дивидента може да падне още малко и тогава е за яко налазване,

                              Коментар


                              • Аз не бих продал сега на p/e 9.12

                                Верно ще падат печалбите и оборота следващите две години поне, ама това е в цената според мене. Остави ги сега да продават нетърпеливите и да свалят цената

                                Единствено бих продал ако ми е прекалено голям процент от портфейла. Тогава бих намалил позицията, но пак не бих я продал цялата

                                Но и не бих взимал повече на 46 и даже по-надолу

                                Първоначално изпратено от arbeitmachtfrei Разгледай мнение

                                не съм влизал на толкова, но позицията е голяма и боли. не бих влизал в интел, сентимента е ужасен, коментарите навясъкде са негативни, компанията я очакват дългосрочни проблеми, абе с една дума - осрали са се... сега като почнаха и разните анализатори да я "понижават" и ще има да чакаме да върне...
                                Last edited by Money; 28.07.2020, 19:46.

                                Коментар

                                Working...
                                X