IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Дали не изпуснах момента да продам златото

    Коментар


    • Страхотна игра.Шортнах снощи преди да затвори афтърмаркета 1500 бр ЕТ на 7.15 $ и ги покрих днес на брокера на 6.6 $.Това е борса не като умрялото бфб.Тая акция ми снесе за 2 дни 1600 $

      Коментар


      • Интересно ми е днес как ще реагира пазара към авиокомпаниите след като Тръмп каза че ще ги подкрепят с як стимул .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Свилен Колев Разгледай мнение
          Не успя ли да изчакаш още малко за WFC - днес е екс-дивидентната дата но да винаги има и алтернативи
          Не, не можех да чакам повече, а и дивидента там стана смешен

          Освен това не виждам каква врътка може да се изиграе с pre и ex divident. Теоретично NPV-то на дивидента + цената на акцията не би трябвало да се влияе от това

          Но най-важното, бях решл да взимам MasterCard, което и направих. Купих ги на $311.50 и сега са на $328 за два дни. Докато WFC са съвсем леко нагоре. Всъщност даже и не са в предварителната търговия

          Коментар


          • Струва ми се че пазарите ще отворят на червено днес. Датските поне потъват
            Last edited by IvelinaJensen; 06.08.2020, 14:36.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
              Силни отчети снощи, aко и да се надявах WELL да ги отвее с бая повече. Единствената дупка е SKT, но там мисля си научих урока и вече съм спец по всички видове молове, молчета и молища. В добавка добри новини за PFE и пак e бая близо до take profit.

              Проблемът е CXW. Супер отчет, но ръководството сякаш е решило да срине цената. Oт една страна добрите фин показатели, от другата - мошеници начело и политически риск. Дали да излизам на -20% или да се надявам на общо събрание.

              И пак - FRT на тази цена е бонбон. Може да остане дори за внуците.
              Нещо не схванах за WELL. Погледнах набързо отчета им - ама те са надолу спрямо предни години. Кое му е силното? Или имаш предвид, че уж се очаквали по-лоши резултати?

              Според вас доларът дали вече не пое курс нагоре?

              Коментар


              • Силни отчети снощи, aко и да се надявах WELL да ги отвее с бая повече. Единствената дупка е SKT, но там мисля си научих урока и вече съм спец по всички видове молове, молчета и молища. В добавка добри новини за PFE и пак e бая близо до take profit.

                Проблемът е CXW. Супер отчет, но ръководството сякаш е решило да срине цената. Oт една страна добрите фин показатели, от другата - мошеници начело и политически риск. Дали да излизам на -20% или да се надявам на общо събрание.

                И пак - FRT на тази цена е бонбон. Може да остане дори за внуците.

                Коментар


                • Не успя ли да изчакаш още малко за WFC - днес е екс-дивидентната дата но да винаги има и алтернативи

                  Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                  ... Иначе днес направих една болезнена промята. Продадох Wells Fargo на загуба на $24.16 и взех още MasterCard на $311.50 ...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

                    Че какво променя сплита, че да пада Дау?
                    хм, при сплита какво става с цената и как се изчислява Дау? Може нещо да изпускам, странно. че не се сещата за какво питам
                    Last edited by petyob; 06.08.2020, 06:54.

                    Коментар


                    • Днес съм супер.Само от ЕТ извъртях спекула за над 600 $ а играта на афтърмаркета още продължава.Ей така я обичам тая игра .

                      Коментар


                      • Знам, че през деня сте били дълги на OLN и сте направили пачки нагоре, а в AH трейдинга сте били къси и сте направили още пачки надолу

                        Същата работа сте направили и с AM без съмнение

                        А от SONN сте правили мангизи яко и само надолу

                        С WELL може да се стане милионер, само трябва да се набута кеша яко там

                        Коментар


                        • Какво мислите за Apple на 500?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                            Е е не баш върхът. има още 50 -100 долара на горе преди да се сурне на доле. И това ще му е за тази година.
                            Да не си врачка, как ги сметна тия 50-100. Не че ще ги откажа де - и на малко се радвам.

                            Terziev, аз имам малко в WELL, но ги взех много скъпо и съм на минус от 2 месеца с тях. Бих допълнила, но некакво съм скептична за отчета. Като гледам и пазарът е скептичен. Нищо чудно да реагират на вътрешна информация още не стигнала до простосмъртните. Освен това не ми показва да раздават дивиденти тоя месец. Да не са ги резнали?
                            FRT и те чакат отчет днес и са надолу вероятно поради същата причина. SPG - същата музика. Но ще си помисля за тях де.

                            Btw. днеска ми се струва че е ден за продан
                            Last edited by IvelinaJensen; 05.08.2020, 21:41.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                              Ако се чудите що златото тръгна надолу - щото с небеизвестния си "късмет" го взех баш на върха. И взех МНОГО. И сега ме гони шизофрения - да се радвам ли, че долара расте или да ме е яд, че златото пада.
                              Кефят ме Николчовците как бутат акцията нгоре насила
                              terziev, кво ще купиш сега?
                              Е е не баш върхът. има още 50 -100 долара на горе преди да се сурне на доле. И това ще му е за тази година.

                              Коментар


                              • Изшортих ET покрих го на брокера и си го купих пак .Ебати и играта.Сега сме от продавачите .

                                Коментар

                                Working...
                                X