IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
    Смятате ли, че тенденцията надолу за Big High Tech ще продължи и другата седмица. Щото ако да, значи пак се набутах. Щерката ми се навре в кревата докато трейдвах и не можах да я изгоня. То се почнаха въпроси, обяснения какво правя, че и до импулсивни покупки стигнах за да и демонстрирам как стават нещата. В резултат похарчих всичко зелено и сега ме яде едно чувство за огромна грешка. Това детенце винаги, когато е с мен успява да ме кара да пръскам пари и то все за безсмислени неща. Мани че заради стреса покрай нея вчера продадох импулсивно златото на минус, а после и напълно непланувани акции купувах с образователна цел. Посмяхме се малко ама усещам, че понеделник ще рева.
    Хаха Я кажи сега за рогатия, кристалната топка, магии, това онова, остави тая търговия

    Коментар


    • Смятате ли, че тенденцията надолу за Big High Tech ще продължи и другата седмица. Щото ако да, значи пак се набутах. Щерката ми се навре в кревата докато трейдвах и не можах да я изгоня. То се почнаха въпроси, обяснения какво правя, че и до импулсивни покупки стигнах за да и демонстрирам как стават нещата. В резултат похарчих всичко зелено и сега ме яде едно чувство за огромна грешка. Това детенце винаги, когато е с мен успява да ме кара да пръскам пари и то все за безсмислени неща. Мани че заради стреса покрай нея вчера продадох импулсивно златото на минус, а после и напълно непланувани акции купувах с образователна цел. Посмяхме се малко ама усещам, че понеделник ще рева.

      Коментар


      • Добър Вечер. Извинявам се че не е по тази тема ,но къде има тема или група където мога да почета и да обменя информация за Опшъни.
        Благодаря.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

          като толкова те кефи NIO защо си се заинатил под 10 да го купиш?
          NIO е добра компания, имат ноухау и държавна подкрепа, но нямат печалби и някакъв фундаментален риск има. Дори валутен, защото продават в Китай. Последното обаче е и едно от най-важните предимства. До края на годината мисля, че ще цената ще мине 20. Определил съм (за себе си), че при този риск ще вляза при +100% потенциална възвръщаемост. Накратко - NIO за мен не е напълно спекулативна покупка. Ako искаш такава, опитай с KNDI. Taм за ден можеш докара 30-40%... в някоя посока.

          Най-вероятно обаче изпускам NIO влака. Както очевидно изпуснах и газовия. От много тънки сметки.

          ---

          Всички китайки днес надолу, но соларите, които дебна от месец - в небето. Пуснали някъв дизруптив продукт, йе.
          Last edited by terziеv; 07.08.2020, 19:23.

          Коментар


          • Дзверих се в златото цел ден ми беше на лек плюс и накрая не ми издържа психиката и го продадох на минус. Мислех, че ми носи късмет ама пак се излъгах. Пускам да ловя евтина нафта и бегам на басейна, че изтрещех от простотии и нерви. А тук е 30 градуса

            Коментар


            • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
              Изпущих да продам НИО то - баш тогава се обади щерката да я приберa от гарата. Ще си ми отлежава - видело се е. Moderna дали е buy се чудя?
              Е, с'а... аз не казвам, че утре ще се срине. Може първо да мине през 16 и тогава да отиде на 6-7. Споко, дръж нервите

              Плюс т'ва не казвам и кога ще станат тези неща във времето

              Коментар


              • Уху! Видяхте ли Home Dpeot к'ва яка Дау компания е

                Нов all time high

                Коментар


                • Изпущих да продам НИО то - баш тогава се обади щерката да я приберa от гарата. Ще си ми отлежава - видело се е. Moderna дали е buy се чудя?

                  Коментар


                  • Бе ти Nio го продаде на $11 (като изтърва нива от $13), за да си го вземел на $10, ама то щало да ходи на $30, ама ти си щял да си пас щото не си го взел на $10

                    Баси разсъжденията честно

                    Нио като нищо може да падне с едни 30% до 50%. Това изобщо не е фантастика

                    Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                    Ти бая късно се включи в златото. Преди точно година акаунтите ги направих баш, за да взема злато GDXJ и сребро ASM. Ако не бях продавал, сега щях да съм точно 7-8% назад, но пък щях да съм го постигнал с несравнимо по-малко усилия. Ще видим дали си е струвало. Мисля, че златото ще поскъпва още, но едни правилно подбраните акции ще донесат още повече.

                    Една от тези акции, по мое мнение, е NIO. Днес ще е надолу, заедно с всичко китайско, но дългосрочно нищо чудно да ти донесе 200-300%. От днешна гледна точка продаването на NIO на 12,99 го определям като грешка. Едва ли ще падне под 10, за да взема, а да дойде пак до 6 е фантастика.

                    За мен изводът от златото и от NIO (за АМ да не говорим) е да съм по-търпелив, когато знам, че съм намерил нещо ценно. NIO беше и е таквоз нещо. Обяснявах няколко пъти защо. Като под ценно нямам предвид нещо, чиято цена скача. ABBV например ми e една от най-печелившите позиции, но само дебна да я разкарам, защото според мен компанията изобщо не струва.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                      За мен изводът от златото и от NIO (за АМ да не говорим) е да съм по-търпелив, когато знам, че съм намерил нещо ценно. NIO беше и е таквоз нещо. Обяснявах няколко пъти защо. Като под ценно нямам предвид нещо, чиято цена скача. ABBV например ми e една от най-печелившите позиции, но само дебна да я разкарам, защото според мен компанията изобщо не струва.
                      като толкова те кефи NIO защо си се заинатил под 10 да го купиш?

                      Коментар


                      • Че съм се включила късно сама си го видях и казах. Няма как да се знае кога е рано, късно или навреме. На късмет е - при мен на карък - това е. А за долара разбрахте ли в крайна сметка падна или се качи !!!

                        Коментар


                        • видяхте ли аномалията със златото и долара току що? В шах съм кво да си правя скъпото злато. Как го правят тоя трик - имате ли идея?
                          Last edited by IvelinaJensen; 07.08.2020, 16:00.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                            С NIO се прецаках брутално веднъж и сега съм на път пак да го направя. От чудене. Оня ден със злато се набутах - баш сега като продава народът аз разбира се купувам.
                            Ти бая късно се включи в златото. Преди точно година акаунтите ги направих баш, за да взема злато GDXJ и сребро ASM. Ако не бях продавал, сега щях да съм точно 7-8% назад, но пък щях да съм го постигнал с несравнимо по-малко усилия. Ще видим дали си е струвало. Мисля, че златото ще поскъпва още, но едни правилно подбраните акции ще донесат още повече.

                            Една от тези акции, по мое мнение, е NIO. Днес ще е надолу, заедно с всичко китайско, но дългосрочно нищо чудно да ти донесе 200-300%. От днешна гледна точка продаването на NIO на 12,99 го определям като грешка. Едва ли ще падне под 10, за да взема, а да дойде пак до 6 е фантастика.

                            За мен изводът от златото и от NIO (за АМ да не говорим) е да съм по-търпелив, когато знам, че съм намерил нещо ценно. NIO беше и е таквоз нещо. Обяснявах няколко пъти защо. Като под ценно нямам предвид нещо, чиято цена скача. ABBV например ми e една от най-печелившите позиции, но само дебна да я разкарам, защото според мен компанията изобщо не струва.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                              Индианец. да питам тея 5000 дет ги получи помощ за бизнеса ли са или като физическо лице. Само тва ли са или се чакат още.

                              Първо дадоха едни 1200 персонални.После дадоха едни 3500 към бизнеса безвъзмездно също.След това ми писаха че държавата ми предлага 100 000 $ на 3.75 % лихва за 30 г на бизнеса.Взех ги и тях.И сега щели дадават отново на физ.лица още по 2500 до колкото чувам.За бизнеса не ми трябваха тези пари но според моя акаунтин трябвало да ги взема.Абе хубава държава.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                                Тръмпеско кат спечели втори мандат ще видиш китайско у китайския ресторант щот пари за друго нема да има.
                                Може и значка с мумията на Другаря Мао. Светеща примерно. Награда за героите инвестирали в китайски активи. Която и визия да спечели при янките Небсните са в голям проблем.

                                Коментар

                                Working...
                                X