IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • тая вечер след labor day има нacиране на пазара

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
      Целувай ръка на Нанси Пелоси за това

      Истинският консерватор ще те остави да издъхнеш. Само най-силните оцеляват, слабите като тебе трябва да фалират. Така е при истинския свободен пазар

      Не може сега хем така, хем иначе. Ти за социализъм ли си или какво?
      Няма проблем за фалит.Има закон за банкрупция в Щатите.Нищо няма да въщам.Покрай тая Корона как мислиш дали ще стане лесно

      Коментар


      • Целувай ръка на Нанси Пелоси за това

        Истинският консерватор ще те остави да издъхнеш. Само най-силните оцеляват, слабите като тебе трябва да фалират. Така е при истинския свободен пазар

        Не може сега хем така, хем иначе. Ти за социализъм ли си или какво?

        Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

        Страхотно! Много е забавен и щедър.Напълни ми акаунта.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
          Чичо Дончо = Тиквун


          Страхотно! Много е забавен и щедър.Напълни ми акаунта.

          Коментар


          • Чичо Дончо = Тиквун

            Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
            Правилно не се занимавай с Тръмп.Гледай си Тиквун а чичо Дончо остави на нас.

            Коментар


            • Правилно не се занимавай с Тръмп.Гледай си Тиквун а чичо Дончо остави на нас.

              Коментар


              • Ми ти кой мислиш, че го направи това? Кой държи Конгреса и кой лобира за по-големи стимули

                За Обама я пак прочети... кой спаси автомобилната индустрия на щатите тогава. И между другото виж какви ги редяха тогава тиквите от GOP. Тия дебили тогава искаха да оставят автомобилните гиганти да фалират само да са напряко на демокаратите. Баси малоумната леш са тия

                Абе вие изобщо следите ли какво са случва?

                Ай нямам време повече да се занимавам глупости Това и без туй е за темата за Тръмпа

                Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                Младеж твоя черньо Обама нищо не свърши и един долар стимул не даде на хората а чичо ти Тръмп само преди два месеца ми изсипа 100 000 $ да съм имал за бизнеса и се говори че половината ще бъдат опростени.Отделно даде безвъзмездно още 5000 $.Кога това демократите го нсправят ми се обади.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                  Това е все едно да наследиш $999 милиона от баща си, да направиш още едно милионче и да кажеш, че сам със собствени усилия си станал милиардер

                  Не на мене тези безумия, Пип. Ти си много ако промит мозък, човек

                  Важно е колко работни места са създадени по време на Тръмпа, а не той като стъпи на постигнатото преди него как леко е мръднал нещата с някалко десетки от процента






                  Дерегулацията на Тръмпун няма нищо общо с дребния бизнес. Тръмп дерегулира банките и мръсните индустрии бълващи отрови в атмосферата и водите. Общо взето petro-chemicals, които бяха едни от най-големите донори на Тръмпа
                  Младеж твоя черньо Обама нищо не свърши и един долар стимул не даде на хората а чичо ти Тръмп само преди два месеца ми изсипа 100 000 $ да съм имал за бизнеса и се говори че половината ще бъдат опростени.Отделно даде безвъзмездно още 5000 $.Кога това демократите го нсправят ми се обади.

                  Коментар


                  • Ама какво си губя времето и аз да ти отговарям на тръмпатардните лозунги

                    Явно не се мисли с главата и няма оправия

                    Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение
                      Сеч голяма и днес, индекси, петрол, само при някои строители, "Дисни" и авиолинии зелено. Доволно, ако паднат още, за да се вземе нещо стойностно, едни 10% още ще е добре.

                      NKLA изби рибата с +50%, на този ел. пазар голяма рулетка.
                      Шортнах го Николчо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                        Тръмп да не е фен на ММТ или какво... Намаля данъците за сметка на огромна пробойна в бюджета, ама кой ще плаща после? И къде му е растежа на Търмчу? Няма. Само парички за супер-богатите, пък после бедните ше плащат



                        [ATTACH=CONFIG]n3647520[/ATTACH]
                        Правилно! Да го духат бедните са казали римляните !!

                        Коментар


                        • Това е все едно да наследиш $999 милиона от баща си, да направиш още едно милионче и да кажеш, че сам със собствени усилия си станал милиардер

                          Не на мене тези безумия, Пип. Ти си много ако промит мозък, човек

                          Важно е колко работни места са създадени по време на Тръмпа, а не той като стъпи на постигнатото преди него как леко е мръднал нещата с някалко десетки от процента

                          Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                          Mи супер си се справяше преди да удари пандемията, най ниската безработица в историята за черни, латиноси и някъде към 50г+ май беше за жените. Това са фактите. Ха оспори ги...



                          Дерегулацията на Тръмпун няма нищо общо с дребния бизнес. Тръмп дерегулира банките и мръсните индустрии бълващи отрови в атмосферата и водите. Общо взето petro-chemicals, които бяха едни от най-големите донори на Тръмпа

                          Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                          В грешка си, погледни графиката на оптимизма при малкия бизнес, основата на всяка икономика, при ДТ е в небесата сравнено с черния, а и доста преди него, дерегулация и подкрепа, а не обратното, това е.
                          Дори и в момента е на нива по добри от всички години на Обама. Смятай как ги е давил оня, същото ще стане и при дедо ти дебил ако спечели.
                          Last edited by Money; 08.09.2020, 20:28.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                            Я да видим Тръмпето как се справя откъм създаване на нови работни места

                            Ми гола вода е

                            [ATTACH=CONFIG]n3647515[/ATTACH]
                            Нищо нека е гола вода важното е,че на нас там ни върши работа и затова всички мои познати ще гласуваме за него.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                              Я да видим Тръмпето как се справя откъм създаване на нови работни места

                              Ми гола вода е
                              Mи супер си се справяше преди да удари пандемията, най ниската безработица в историята за черни, латиноси и някъде към 50г+ май беше за жените. Това са фактите. Ха оспори ги...

                              Пип, а това е най-важната графика...
                              В грешка си, погледни графиката на оптимизма при малкия бизнес, основата на всяка икономика, при ДТ е в небесата сравнено с черния, а и доста преди него, дерегулация и подкрепа, а не обратното, това е.
                              Дори и в момента е на нива по добри от всички години на Обама. Смятай как ги е давил оня, същото ще стане и при дедо ти дебил ако спечели.

                              Коментар


                              • GM is getting a $2 billion stake in Nikola

                                Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение
                                Сеч голяма и днес, индекси, петрол, само при някои строители, "Дисни" и авиолинии зелено. Доволно, ако паднат още, за да се вземе нещо стойностно, едни 10% още ще е добре.

                                NKLA изби рибата с +50%, на този ел. пазар голяма рулетка.

                                Коментар

                                Working...
                                X