IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
    Много е лесно, бай на 112 и сега вече няколко часа по-късно сме на минус... Епъл на 111.11

    А до затварянето може и на 110.5 да е трудно

    Като те чета ми става ясно че никога не си спекулирал и не знаеш как става.Играй си твоята игра за мен не мисли.Аз съм слекулант от над 15 г от още повече се подвизавам на пазарите.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
      Много е лесно, бай на 112 и сега вече няколко часа по-късно сме на минус... Епъл на 111.11

      А до затварянето може и на 110.5 да е трудно

      То затова се следи постоянно младеж.Тия на 112 ги няма вече,но да Ивелина позна за 111 $ и там купих 100 бр и те заминаха на 111.6

      Коментар


      • Много е лесно, бай на 112 и сега вече няколко часа по-късно сме на минус... Епъл на 111.11

        А до затварянето може и на 110.5 да е трудно

        Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
        IvelinaJensen

        Гледай ябълката.Днес е супер на 112 бай и сел на 113 $

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

          Мдаа това е проблем.Аз съм без комисиони и ако ще и за 1 $ профит да завъртя сделка нищо не ме таксуват . Така без проблем завъртам за деня 100 000 оборот.
          на коя платформа си? Моят заем още се не е явил. Може и да не успея да търгувам днес

          Коментар


          • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

            На мен всяка сделка ми удържа 0,1%. Стига съм хранила банката
            Мдаа това е проблем.Аз съм без комисиони и ако ще и за 1 $ профит да завъртя сделка нищо не ме таксуват . Така без проблем завъртам за деня 100 000 оборот.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

              Ако ги наблюдаваш внимателно виждаш в какъв диапазон играе цената.Не е нужно да купуваш 500 бр за да правиш повече печалба особено когато човек не разполага с толкова средства а и това си е рисково понякога.Аз въртя около 150-200 бр и ги купувам и продавам по няколко пъти и така пак си правя добра печалба.Ако обаче остана в акции не съм с всичките пари та да се блокирам и да чакам кога ще ги развържа отново .
              На мен всяка сделка ми удържа 0,1%. Стига съм хранила банката

              Коментар


              • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                Супер ти е идеята ама нямам толкова много свободни пари да връткам за печалба 1% от акция. Нахендрила съм се зловещо и няма нищо за продаване. На STOR съм с почти 30% нагоре ама некакво ми се не продава баш това и баш сега...
                Ако ги наблюдаваш внимателно виждаш в какъв диапазон играе цената.Не е нужно да купуваш 500 бр за да правиш повече печалба особено когато човек не разполага с толкова средства а и това си е рисково понякога.Аз въртя около 150-200 бр и ги купувам и продавам по няколко пъти и така пак си правя добра печалба.Ако обаче остана в акции не съм с всичките пари та да се блокирам и да чакам кога ще ги развържа отново .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                  Може и да не иде до 111 $ така като го гледам.Аз купувам на 112 сега и го шиткам до 113.6
                  Супер ти е идеята ама нямам толкова много свободни пари да връткам за печалба 1% от акция. Нахендрила съм се зловещо и няма нищо за продаване. На STOR съм с почти 30% нагоре ама некакво ми се не продава баш това и баш сега...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                    ябълката по дефолт си я следя ама още си чакам да ми яви сумата в депото. И тя улете докато чакам. А до 111 падна ама.... Може пак да падне привечер....
                    Аз също се чудя кво му е на портфолиото ми - има от всичко по малко и от техническите по много. Което щеше да е чудесно ако ги бях взела на ниското. Или по-точно ако не бях продавала като улава, а си ги бях задържала още преди месеци като ги купих на ниското. Има тоя трейдърски дух е неуморим
                    Може и да не иде до 111 $ така като го гледам.Аз купувам на 112 сега и го шиткам до 113.6

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                      Maлко коментар и от моя страна.Тези дето съм подчертал ги има ( вместо уел имам вентас ама то същото) и при мен.
                      Защо смяташ че непременно трябва да ги маха ? Освен довода че на вкус и цвет таварищи нет....
                      Няма веч да се лети с авиолинии и да се ползват круизи ли,или пък няма се плащат наеми, или пък населението подмладява вместо застарява ?
                      Аз пък смятам че доста растеж ще има в тия сектори.

                      А и за справка - последните 6 месеца след мартенското задънването се представят двойно до над тройно по добре от сп500 и Насдак.
                      Тези коригират в момента при следващата тежка и продължителна рецесия ,, не кат тази сега,, отиват в небитието или ще струват стинки.
                      В момента сме началото на процес на деглобализация . Когато Тръмп спечели тези тенденции ще се засилят. Даже и Тръмп да не спечели нищо не може да спре следващия мечи пазар и тези ще бъдат сериозно пострадали.
                      Last edited by Todor Sabev; 11.09.2020, 18:37.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                        IvelinaJensen

                        Гледай ябълката.Днес е супер на 112 бай и сел на 113 $
                        ябълката по дефолт си я следя ама още си чакам да ми яви сумата в депото. И тя улете докато чакам. А до 111 падна ама.... Може пак да падне привечер....
                        Аз също се чудя кво му е на портфолиото ми - има от всичко по малко и от техническите по много. Което щеше да е чудесно ако ги бях взела на ниското. Или по-точно ако не бях продавала като улава, а си ги бях задържала още преди месеци като ги купих на ниското. Има тоя трейдърски дух е неуморим

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                          освен каръщина др обяснение нямам. Сега пак взех малък заем и се чудя кво да купя. Помагайте за да не питате после що не съм уцелила LRN как ви се струва. За мастера ще си помисля

                          Жал ми е за Nikola как я сринаха
                          заем ?!?!?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ED Разгледай мнение

                            Няколко коментара, но с ясната препоръка, че имаме различна представа, очаквания, риск толеранс и стратегии. Споделям само впечатления без препоръка за покупка или продажба.

                            ALK – не бих докоснал
                            AAPL – водеща компания, която след корекцията като намери здрава основа ще расте освен ако не влезем в световна рецесия, но тогава всичко ще е в киреча.
                            ADM – ОК е но не очаквай голям растеж
                            CABGY - ОК е но не очаквай голям растеж
                            INTC - не очаквай растеж. Бих сменил с AMD на нива 60-65$
                            MYL – тоя шит ще ходи поне до 13,50 и е гробница за капитала. Чудесен шорт от към 15,80 при long/short стратегия
                            NIO – всички ауто електрически компании са прокси на Тесла. Аз лично бих сложил пари само в Тесла като пазарен лидер. На тоя пазар няма да има 10 или 20 компании а най-много 3-4. Едната най-вероятно е Тесла, кои ще са другите не знам
                            NVO – не ми допада, ще се движи с пазара като цяло
                            OLN – out
                            SE – ОК е но ще коригира още. Имай предвид, че при такива ръстове след като се формира връх (не знам кога но рано или късно идва) спада ще е зашеметяващ и е добре да си извън преди това
                            STOR – не ми харесва. На първо място не бих влизал
                            TSLA – фен съм на компанията, но акцията е много волатилна за моя вкус. Ако намери дъно на 310-320 ще тръгне още веднъж нагоре макар че с такива движения след това и спада ще е болезнен. Добри нива за влизане бяха 170 и след това 205, но знаем приказката за АКО
                            WELL – out
                            CCL – out
                            MRNA – вече съм споделял
                            O – out

                            Между другото съм съгласен с Мишо Мастър кард
                            Maлко коментар и от моя страна.Тези дето съм подчертал ги има ( вместо уел имам вентас ама то същото) и при мен.
                            Защо смяташ че непременно трябва да ги маха ? Освен довода че на вкус и цвет таварищи нет....
                            Няма веч да се лети с авиолинии и да се ползват круизи ли,или пък няма се плащат наеми, или пък населението подмладява вместо застарява ?
                            Аз пък смятам че доста растеж ще има в тия сектори.

                            А и за справка - последните 6 месеца след мартенското задънването се представят двойно до над тройно по добре от сп500 и Насдак.

                            Коментар


                            • IvelinaJensen

                              Гледай ябълката.Днес е супер на 112 бай и сел на 113 $

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                                И защо до сега веднъж не нацели нещо
                                освен каръщина др обяснение нямам. Сега пак взех малък заем и се чудя кво да купя. Помагайте за да не питате после що не съм уцелила LRN как ви се струва. За мастера ще си помисля

                                Жал ми е за Nikola как я сринаха
                                Last edited by IvelinaJensen; 11.09.2020, 17:56.

                                Коментар

                                Working...
                                X