IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
    k.o. тая цена от 30 $ не става за къси вече.Рисковано е.
    +1

    Даже обмислям пак да клъвна за нагоре с някоя бройка, но много взе да мирише.
    Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

      Хихи много ще ти ходи това заглавие на темата . Щом Ивелина те би по профит егати и трейдъра си.
      Не съм видял проспериращ икономист на борсите или от тия дето пишат по WSJ или Bloomberg, все на една заплата са.
      Математик обаче - да, Джим Симонс, а Ренесанс цепи мрака със алгосите, ама и за точния софтуер си трябва акъл.

      Иначе разликата със БГ е че, докато някои тук се пънат по западните борси, на Запад някои хора със точните параметри се светнаха да взимат 5/6 цифрени кредити заради Ковида на смешни лихви (2%) и със потенциално опрощаване (наполовина или по-малко).
      Това важи и за правителствените програми за стимулиране на бизнеса по време на криза.
      Различното тук е , че не зависиш от някой като БХ.
      И ако си способен, може да си докараш стабилен процент горница, плюс преимуществото да имаш кеш по време на майката на Рецесиите,
      та така, кой разбрал, кой взел, някой станаха по-богати по време на мътната вода (Ковида).
      А шоуто със сълзите още не е почнало.
      Last edited by hazard; 16.09.2020, 00:15.

      Коментар


      • k.o. тая цена от 30 $ не става за къси вече.Рисковано е.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение
          Гледам Nikola и правя алюзия с Wirecard. Временният връх се видя, но Ташунко със сапа бе още по - съборазителен с късата. 30 е здраво ниво, ще касираш ли тук или ще държиш още, ако мислиш, че са пълен scam?
          Няма да скъсявам тук.Напротив .Покрих ги вече .
          Last edited by Ташунко със сапа; 16.09.2020, 00:02.

          Коментар


          • Гледам Nikola и правя алюзия с Wirecard. Временният връх се видя, но Ташунко със сапа бе още по - съборазителен с късата. 30 е здраво ниво, ще касираш ли тук или ще държиш още, ако мислиш, че са пълен scam?
            Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

              Айде стига, ако някой не се движи по твоите разсъждения за Ковида/Тръмп или "печеливши борсови" стратегии, почваш язвително да го плюеш с тъпи плоски иронични коментари.
              Да не би да искаш да ти искаме разрешение, какво и кога да купим, какво и кое да мислим по всяка тема на света ??
              Я у лево, че ми писна от тебе.
              Отвори си нова тема, ако тая тука със писаниците не ти харесва, ама стига ни дава наклон на шпагата.
              Естествено ти се будаш на оборотните теми, искаш признание и да блеснеш със нещо умно, с нещо повече от другите ......
              Не става охлюва да засенчи лъва от аватара в ляво .....
              Ами той си е един келеш Мишо.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                Предлагам в името на темата да се добави:

                NYSE (трейдниг с цел загуба за удоволствие и убиване на времето)

                Хихи много ще ти ходи това заглавие на темата . Щом Ивелина те би по профит егати и трейдъра си.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                  Пропуснах както винаго щото съм нерешителна. Почнах експеримент с една кол-опция в демото. Нищо не разбирам ма белким проразбирам с времето. Не мога това демо да го взема насериозно и това си ти е.
                  Мале ма съм смотана - това Close at profit като кликнеш на него излиза да си въведеш конкретен курс - обикновен stop loss. Аз не смеех да кликна на него щото не знаех кво е да не продам без да искам. Ясно е положението.
                  Нааа, вероятно е обратното. Това ти е take profit (продажба с лимит), другото е стопа. Можеш да го видиш като bracket.

                  Това е по-скоро, когато не купуваш много дългосрочно. Задаваш две цени... аве я си гледай https://www.youtube.com/watch?v=DdLMEVNjFkk и чети https://www.interactivebrokers.com/en/index.php?f=583

                  И я гледай цени https://www.interactivebrokers.com/e...1590&p=stocks2

                  При твойте обеми, ще ми докараш бонус като реферал. Досега си мислех, че никой тука не може да направи 300+ гущера комисионни, ама явно може.

                  Коментар


                  • Предлагам ти да правиш каквото каже Сорката и после докладвай резултатите от търговията. Ама често да си кажеш какво е станало

                    Лошо няма да има стратегии разни, но при Сорко стратегия няма. Това си е чист noise trading. Ама не е и това, защото Сорката нищо не трейдва. Трабва да си доста наивен, за да мислиш, че Сорко трейдва каквото пише

                    В смисъл той може и да не титан на мисълта ама не е и чак толкова тъп, че да прави това, което пише


                    Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

                    Айде стига, ако някой не се движи по твоите разсъждения за Ковида/Тръмп или "печеливши борсови" стратегии, почваш язвително да го плюеш с тъпи плоски иронични коментари.
                    Да не би да искаш да ти искаме разрешение, какво и кога да купим, какво и кое да мислим по всяка тема на света ??
                    Я у лево, че ми писна от тебе.
                    Отвори си нова тема, ако тая тука със писаниците не ти харесва, ама стига ни дава наклон на шпагата.
                    Естествено ти се будаш на оборотните теми, искаш признание и да блеснеш със нещо умно, с нещо повече от другите ......
                    Не става охлюва да засенчи лъва от аватара в ляво .....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                      Предлагам в името на темата да се добави:
                      NYSE (трейдниг с цел загуба за удоволствие и убиване на времето)
                      Айде стига, ако някой не се движи по твоите разсъждения за Ковида/Тръмп или "печеливши борсови" стратегии, почваш язвително да го плюеш с тъпи плоски иронични коментари.
                      Да не би да искаш да ти искаме разрешение, какво и кога да купим, какво и кое да мислим по всяка тема на света ??
                      Я у лево, че ми писна от тебе.
                      Отвори си нова тема, ако тая тука със писаниците не ти харесва, ама стига ни дава наклон на шпагата.
                      Естествено ти се будаш на оборотните теми, искаш признание и да блеснеш със нещо умно, с нещо повече от другите ......
                      Не става охлюва да засенчи лъва от аватара в ляво .....

                      Коментар


                      • Пропуснах както винаго щото съм нерешителна. Почнах експеримент с една кол-опция в демото. Нищо не разбирам ма белким проразбирам с времето. Не мога това демо да го взема насериозно и това си ти е.
                        Мале ма съм смотана - това Close at profit като кликнеш на него излиза да си въведеш конкретен курс - обикновен stop loss. Аз не смеех да кликна на него щото не знаех кво е да не продам без да искам. Ясно е положението.
                        Last edited by IvelinaJensen; 15.09.2020, 23:07.

                        Коментар


                        • Предлагам в името на темата да се добави:

                          NYSE (трейдниг с цел загуба за удоволствие и убиване на времето)

                          Коментар


                          • Туризъм и тех - отнюдь. Дрехи, мода и разни педерастии - също. Да приемем, че съм лудит домошар. В транспорта исках, ама то друго и на тези цени не е далавера.

                            Как да е, май пропусна момента за продажби.



                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                              Нааа, баш това не бих разкарал. Освен ако не си се набутала много яко там. Като нищо може да потъне, но потенциалната печалба може да е към 1000% дори. Нищо в ситуацията не се е променило, за да слизаш от кораба. Иначе аз туризъм не играя. Обяснявал съм се няколко пъти.
                              Ами да - много съм наляла там - иначе нямаше да вия на умрело. И ти ги имаше по едно време ми се струва ама явно си се отървал от тях овреме. И аз не играя туризъм, просто хванах и вълната и после пропуснах да ги разкарам - остави ами като хората продаваха аз, докупих още
                              На демото съм вече на 25 000 камъка. Получавам шизофрения - не знам да се радвам ли или да ме е яд, че това не ми е реалния портфейл. То и реалния днес не е зле, даже минах на плюс на Tesla и скоро ще се сбогуваме, само ще поизчакам battery day

                              ей, то па да се не похвали човек - тръгна надолу пущината
                              Last edited by IvelinaJensen; 15.09.2020, 22:38.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                                CCL не е ясно до кога ще си ги влача - може и докато фалират.
                                Нааа, баш това не бих разкарал. Освен ако не си се набутала много яко там. Като нищо може да потъне, но потенциалната печалба може да е към 1000% дори. Нищо в ситуацията не се е променило, за да слизаш от кораба. Иначе аз туризъм не играя. Обяснявал съм се няколко пъти.

                                Коментар

                                Working...
                                X