IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
    Хаха, направих 100% на премаркета. Ташунко, ако сака, да ви каже от какво. Малко но от сърце. Можеше и повече, запътило се е към 200%, но няма да се ядосвам.

    ...

    баси ядосвам се, че докато го писах мина 200%

    това е аматьорско писане
    освен 100% от позицията, трябва да кажеш с какъв процент от портфейла си влязъл
    око е с 1% направил си 1%
    ако е с целия портфеюл си удвоил но другия път фалит и гейм овър

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
      Yes yes yes !!!! Изстрелях се днес 90 % ръст.Кеширам!!! Терзиев пиши на лични!!!!
      НЕ СТАВА на лични, мамкамуибъгъв сайт. Трябва измислим верно нещо за комуникация.

      Коментар


      • Yes yes yes !!!! Изстрелях се днес 90 % ръст.Кеширам!!! Терзиев пиши на лични!!!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

          Честито, ама кажи подробности, не ни дразни. Това на демото или в реала?
          На демото. Спрях да търгувам наистина откак разбрах, че без да си изчел 50 книги, които обаче са дълбока тайна, съм нямал право да играя на борсата. Или ако играя, нямам право да печеля. А, да... и че от търговия не се печели, а трябва да се държи като Гюро Михайлов.

          Иначе е лесно да се разбере от какво, но понеже идеята е на Ташункича, той да каже. Не го знам и него защо не се кефи да споделя. Донякъде почвам да го разбирам. Тука няколко плъшока от злоба по врачки ще тръгнат да поръчват черни магии, а другите се стискат за инфо, като девствени студентки четвърти курс.

          ---

          Хаха... докато го писах се срути под 100% и вече не ме е яд, че продадох.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

            Честито, ама кажи подробности, не ни дразни. Това на демото или в реала?
            Стига кълва, пак че се нашиеш некъде дет нема излизане.
            Last edited by Todor Sabev; 24.09.2020, 13:56.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
              Хаха, направих 100% на премаркета. Ташунко, ако сака, да ви каже от какво. Малко но от сърце. Можеше и повече, запътило се е към 200%, но няма да се ядосвам.

              ...

              баси ядосвам се, че докато го писах мина 200%
              Честито, ама кажи подробности, не ни дразни. Това на демото или в реала?

              Коментар


              • Хаха, направих 100% на премаркета. Ташунко, ако сака, да ви каже от какво. Малко но от сърце. Можеше и повече, запътило се е към 200%, но няма да се ядосвам.

                ...

                баси ядосвам се, че докато го писах мина 200%

                Коментар


                • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение

                  Големия трейдър 7% на месец щял да прави,
                  ​​​​​​Че и акъл почна да дава
                  Пълен член ти липсва. Не говоря само за правописа.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение

                    Не сме ли септември сега?
                    Сме, ама то аз и "бира" оня ден написах като "кафе". От вълнението е. Треперят ми ръцете.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                      За август сичкото дивеч сме на минус. Въпросът е с колко и от каква позиция влязохме в месеца. При мен вчера беше най-болезненият ден, хем пак една идея по-добре от S&P. Преди това минавах метър, защото не държа разни модерни педерастии. А корабчетата, че могат да потънат си го знаеш. Шансът обаче все още е доста мижав. Ще се гърчат, ще пускат акции, облигации... Последните нямам идея кой ги купува, ама все се намира
                      Не сме ли септември сега?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                        За август сичкото дивеч сме на минус. Въпросът е с колко и от каква позиция влязохме в месеца. При мен вчера беше най-болезненият ден, хем пак една идея по-добре от S&P. Преди това минавах метър, защото не държа разни модерни педерастии. А корабчетата, че могат да потънат си го знаеш. Шансът обаче все още е доста мижав. Ще се гърчат, ще пускат акции, облигации... Последните нямам идея кой ги купува, ама все се намира
                        Големия трейдър 7% на месец щял да прави,
                        ​​​​​​Че и акъл почна да дава

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                          Само аз ли не съм разбрала, че къртя пазарите? Да ви успокоя - последният месец съм на дълбок минус.
                          А сега вие искам да ме успокоите, че Carnival имат някакъф шанс да НЕ фалират при положение, че масово продават корабите си. Тия разпродажби освен прелюдия към фалит по друг начин не успявам да си ги обясня
                          За август сичкото дивеч сме на минус. Въпросът е с колко и от каква позиция влязохме в месеца. При мен вчера беше най-болезненият ден, хем пак една идея по-добре от S&P. Преди това минавах метър, защото не държа разни модерни педерастии. А корабчетата, че могат да потънат си го знаеш. Шансът обаче все още е доста мижав. Ще се гърчат, ще пускат акции, облигации... Последните нямам идея кой ги купува, ама все се намира

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                            Тръмп не иска мирно предаване на властта, независимо от резултата на изборите. Вчера го е заявил официално
                            Явно е преценил, че ще отиде на заколение със мушенгиите на демократите, особено със пощенския вот.
                            Сега, това е зле, понеже може да снеме поддръжката на борсата, понеже няма смисъл, щом процедурите по вота ще са компрометирани яко.
                            Протести и Антифа надигат глава, ама така само ще му дадат повод за извънредно положение и да не признае вота.
                            Супер волатилна среда до поне средата на ноември.
                            Ако се появят пак Мартенско-Априлските цени, си струва адреналина със малки суми.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                              Корекцията е вече с двуцифрени спадове. Би могло вече да се посяга внимателно към кеша, с едната ръка само.
                              Довечера мисля че е добре за начало, гледам примаркет че и днес май се чака червенко.
                              Ти се усети за балоняците почти на върха. До коя дата са ти путовете? Разчитах на месото за котва, но някаква греда се получи. Предвид ситуацията със свините в Китай, изобщо не разбирам как ми изби стопа.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                                НаУчното обяснение защо IvelinaJensen кърти пазара https://faculty.haas.berkeley.edu/od...WillBeBoys.pdf
                                Само аз ли не съм разбрала, че къртя пазарите? Да ви успокоя - последният месец съм на дълбок минус.
                                А сега вие искам да ме успокоите, че Carnival имат някакъф шанс да НЕ фалират при положение, че масово продават корабите си. Тия разпродажби освен прелюдия към фалит по друг начин не успявам да си ги обясня

                                Коментар

                                Working...
                                X