IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Човек, ти си много доверчив. Тук яко се троли от едни мушмуроци, които спадат в две категории:

    1. платени тролове, платени от брокерчета
    2. комплексари тролове

    Ивето още не съм сигурен дали е в 1 или 2. По-скоро е комбина с терзиев от самото начало

    Защо не направите едно журналистическо разследване по този въпрос



    Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение

    усетил се е как да фалира!
    ако прави това което казваш
    това е една от големите инвестиционни грешки, нарича се да прибираш малки печалби и да рискуваш големи загуби
    още се нарича да събираш стотинки пред валяк
    да валяка е бавен, ноооо някой ден ще те сгази неспасяемо

    Момиче прочети малко теория
    Ти даваш за пример нещо, което е абсурд
    просто стоя тук и не мога да повярвам
    извинявам се за откровеността

    честно казано ако са ти правилни наблюденията, не вярвам да печели, по-скоро е загубил разсъдъка си и лъже, за да не го набие свекърва ти

    не е препоръка за покупко-продажба на ценни книжа
    Last edited by Money; 24.09.2020, 22:02.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение

      не вярвам да печели, по-скоро е загубил разсъдъка си и лъже
      Ивче, скиваш ли защо няма сми. Да му фърлиш пачките в лицето, па няма да му уври главата. Да му покажеш стъпка по стъпка как става, лично да присъства до тебе на компа, пак ще вика "да бе, да". Накрая съвсем ще те намрази, защото е вътрешно убеден, че е по-умен и ги умее по-добре нещата. И никога, ама НИКОГА няма да пожелае да научи нещо.

      Опитах да ти пратя на лично акъл да не пускаш повече скриншотове с баланса, че на някои пяна почва да им излеза от устата.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
        Страхотен ден!! Изстрелях се за деня 18к $ и общата ми доходност от април до сега е 43 %
        как стана това? Точно днес каза да държим повече кеш, че идва спад ... да, но още няма

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение


          Момиче прочети малко теория
          Сега ще ти кажа малко теория, щом искаш. Почти точен цитат:

          Няма причина да се предполага, че икономисти, финансисти и други клоуни са по-добри от внимателните и любознателни читатели на investor.bg. "Експертите" не са значително по-добри от неспециалистите. Онези, които си мислят, че притежават най-много знание, често са най-малко надеждни. Причините са, че покрай илюзията за знание, "експертът" развива илюзия за умения и става прекалено самоуверен. С други думи, хората които печелят прехраната си като финансисти, борсови посредници, инвестиционни консултанти, правят по-лошо прогнози от стадо хвърлящи стрелички маймуни.

          Това е от нобелов лауреат по икономика. Разбира се човекът не е икономист.

          Коментар


          • Страхотен ден!! Изстрелях се за деня 18к $ и общата ми доходност от април до сега е 43 %

            Коментар


            • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

              Аз знам кво прави - просто върти много пари. Кешира всичко, намира паднала акция, инвестира всичко в нея и 2-3% да се качи е готов с милиончето за деня. Аз нямам толкова оборотен капитал. Това е, че той до сега купуваше различни акции и държеше и не печелеше чак толкова. Чак сега се усети и почна да дей трейдва
              усетил се е как да фалира!
              ако прави това което казваш
              това е една от големите инвестиционни грешки, нарича се да прибираш малки печалби и да рискуваш големи загуби
              още се нарича да събираш стотинки пред валяк
              да валяка е бавен, ноооо някой ден ще те сгази неспасяемо

              Момиче прочети малко теория
              Ти даваш за пример нещо, което е абсурд
              просто стоя тук и не мога да повярвам
              извинявам се за откровеността

              честно казано ако са ти правилни наблюденията, не вярвам да печели, по-скоро е загубил разсъдъка си и лъже, за да не го набие свекърва ти

              не е препоръка за покупко-продажба на ценни книжа
              Last edited by mpy_yordanov; 24.09.2020, 21:31.

              Коментар


              • Трябваше да храня родата и нямаше как да седя на компа, та изпуснах златната търговия днес. В такива дни се правят милионите. Заложил бях два капана, ама за някви центове не вързаха, а после отидоха в небесата. За PAA, дето облиза 5,28 особено ме е яд.

                Още веднъж мерсаж на Ташункича за идеята. Имах и късметa да видя навреме статията в SA. Жалко, че преди Тайсъна нямах достатъчно налични, но и така си е чуден надник и то без да се препотвам петшестнайсе пъти от шубе. Досега не бях удвоявал толкова бързо; jstock даже не може да ми го изчисли към годишна доходност. Ще е хубаво и някакъв алтернативен канал за комуникации, че най-малкото не искам да ги пиша всички неща и да излизам по търсачките с името си.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

                  ем чи ти имаш златна възможност, предложи му 200Е за час на ден плюс бутилка от негото питие, да гледаш само със записки и без да питаш/говориш.
                  Щом е стиснат, може да приеме.
                  Аз знам кво прави - просто върти много пари. Кешира всичко, намира паднала акция, инвестира всичко в нея и 2-3% да се качи е готов с милиончето за деня. Аз нямам толкова оборотен капитал. Това е, че той до сега купуваше различни акции и държеше и не печелеше чак толкова. Чак сега се усети и почна да дей трейдва

                  Коментар


                  • Здравейте, някой помни ли 2005 г., когато фалира Refco дали клиентите пият студена вода и ако да с колко % от активите си. Опират ли до онези гарантирани 250 000 долара или не?

                    Поздрави

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                      Свекъра ме кефи. Всяка седмица трейдва за поне 1 милион крони. И днеска в червеното успял да изкара 700 000 кр. На дърти години се научи да трейдва. Ама стиснат - една крона не дава гада на бедната душа.
                      ем чи ти имаш златна възможност, предложи му 200Е за час на ден плюс бутилка от негото питие, да гледаш само със записки и без да питаш/говориш.
                      Щом е стиснат, може да приеме.

                      Коментар


                      • Свекъра ме кефи. Всяка седмица трейдва за поне 1 милион крони. И днеска в червеното успял да изкара 700 000 кр. На дърти години се научи да трейдва. Ама стиснат - една крона не дава гада на бедната душа.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                          Не се пичелило от борсата викате UK’s chief scientific adviser has £600,000 of shares in vaccine maker contracted by govt
                          Главният научен съветник на Обединеното кралство има 600 000 британски лири акции във производителя на ваксини, договорени от правителството
                          Да, 12 год работил за GSK, стигнал до ниво директор Изследвания и Развитие, после него избрали в правителството.
                          Тоя отделно е продал акции за свои акции на GSK за 5М като се разбра, че GSK ще договори ваксини за Ковид за ЕС за 500М евро и 80М за УК, отделно е получил 31М$ грант от Гейтс преди 2-3 год.
                          Открий приликите или си купи GSK, 27% надолу от Януари, учудващо не е скокнала със нейните златни договори.
                          Е, една, единствена жена се разболя при изпитанията, де.
                          Явно чакат третия успешен стадий да мине гладко.
                          Last edited by hazard; 24.09.2020, 19:56.

                          Коментар


                          • Конфуций: "Проклятие е да живееш в интересни времена."

                            Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                            Коментар


                            • Не се пичелило от борсата викате UK’s chief scientific adviser has £600,000 of shares in vaccine maker contracted by govt

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                                По-луд пазар не съм виждала в целият ми 6 месечен трейдърски стаж ))))
                                Такива са времената, луди, а и още по луди ще стават тепърва.
                                Казват че е на късмет да живееш в интересни времена, в твоя случай и да търгуваш...

                                Коментар

                                Working...
                                X