IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Кой по дяволите

    Кой по дяволите продължава да купува американския пазар?

    Не мога да си обясня.
    Може би много хора играят по тренда...

    Както предвидих предната седмица всички ( и аз покрай тях ) хубаво се запасиха с късо евро и вече два дена падат милиони.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от panterata na pop folka Разгледай мнение
      мише мише от 10 дена си тук разбирам те и аз бях така в началото.като ти говорят по изпатилите от теб вслушвай се
      пантеро аз мое съм тука от 10-тка с 11-сти акаунт .... ама ги гледам индексите от бая повече .... никой не слушам, като падне палатката да не кажете, че не сте чули ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от michaelis11 Разгледай мнение
        ама пантеро ти не чуеш ли радиото кво ти пее? И мойто радио и на Архитекта радиото, кат ти каам, че ей така през тея фибо нива значи не може, а в момента SPX е кацнал точно на първа синя поточна линия в завода ...... Но не се коси ше има потвърждение на горе още веднъж и кат върне там с по-висок връх глей да си напуснал Титаника ...
        мише мише от 10 дена си тук разбирам те и аз бях така в началото.като ти говорят по изпатилите от теб вслушвай се

        Коментар


        • Първоначално изпратено от michaelis11 Разгледай мнение
          ае Кастро стига си купувал върховете ве майка му стара зарежи ги тея линии дан станат кат Алиталията. Купуай тея дет ги праат тея хвърчила не авиолиниите .....

          кат ги глеам отидоаа май на 30 йси там има дупки Кастро, мноо ги подценяваш тея дупки ...

          https://www.tradingview.com/chart/zAKPBqHf/ ей мноо яка таз страница с live data ашколсун ....
          Ма верно много се плашиш от високото мама му стара.
          Няма страшно бе, скачали сме някои с парашут...се ще се справим и с резервния ако се наложи

          ev/ebitda 5.7 p/fcf 12 fPE 8.4 , next5Y eps 20% FRR >22 CR 7.8

          Тия цифри да ти говорят нещо ?
          Това си е дойна кеш кравичка бе пич, при това растяща.
          Тия дни вдигнаха и дивидента с 50%.

          Аз олиото предпочитам да си го играя от всички страни по спектъра- производители (TGA, RSX, PBR) рифайнъри ( VLO, CVRR), инфраструктура ( MLPL) , индиректни хеджове - DAL, LUV , както и по директните - SCO, EUO.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
            Aбе тия авиолинии що се сривлят бе...някакви идеи освен друсане на крушата
            Би трябвало да летят вече след като олиото пак тръгна надоле, а зеления се ядоса..
            Чудя се дали да не направя добавка ...макар технически да не ми крещи че е належащо.

            http://finviz.com/quote.ashx?t=DAL
            ае Кастро стига си купувал върховете ве майка му стара зарежи ги тея линии дан станат кат Алиталията. Купуай тея дет ги праат тея хвърчила не авиолиниите .....

            кат ги глеам отидоаа май на 30 йси там има дупки Кастро, мноо ги подценяваш тея дупки ...

            https://www.tradingview.com/chart/zAKPBqHf/ ей мноо яка таз страница с live data ашколсун ....
            Last edited by michaelis11; 19.05.2015, 19:43.

            Коментар


            • Aбе тия авиолинии що се сривлят бе...някакви идеи освен друсане на крушата
              Би трябвало да летят вече след като олиото пак тръгна надоле, а зеления се ядоса..
              Чудя се дали да не направя добавка ...макар технически да не ми крещи че е належащо.

              http://finviz.com/quote.ashx?t=DAL

              Коментар


              • Първоначално изпратено от michaelis11 Разгледай мнение
                ти не глей най-стария, а глей най-силния щото тоя чоглавия SPX ги води всичките за носа .... той е сватбарина
                наздраве за сватбаря тогава

                Коментар


                • Първоначално изпратено от panterata na pop folka Разгледай мнение
                  е затова пантерката индекси със размити нива не играе.най точния индекс е стария при другите все има едно подвеждане
                  ти не глей най-стария, а глей най-силния щото тоя чоглавия SPX ги води всичките за носа .... той е сватбарина

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                    ти виж къде ти е синята на сипа 2135,8 хо хо хо
                    абе американци вие по тъп програмист не можахте ли да намерите . аз щях такива числа да ви намисля че ви е бедна фантастиката
                    е затова пантерката индекси със размити нива не играе.най точния индекс е стария при другите все има едно подвеждане

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от michaelis11 Разгледай мнение
                      ама пантеро ти не чуеш ли радиото кво ти пее? И мойто радио и на Архитекта радиото, кат ти каам, че ей така през тея фибо нива значи не може, а в момента SPX е кацнал точно на първа синя поточна линия в завода ...... Но не се коси ше има потвърждение на горе още веднъж и кат върне там с по-висок връх глей да си напуснал Титаника ...
                      титаник ще се напуска ако днес паднем но като гледам май ще има корида

                      Коментар


                      • ти виж къде ти е синята на сипа 2135,8 хо хо хо
                        абе американци вие по тъп програмист не можахте ли да намерите . аз щях такива числа да ви намисля че ви е бедна фантастиката

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от panterata na pop folka Разгледай мнение
                          ей много са тия амвриканци-------супер новини 100 пипа долу
                          ама пантеро ти не чуеш ли радиото кво ти пее? И мойто радио и на Архитекта радиото, кат ти каам, че ей така през тея фибо нива значи не може, а в момента SPX е кацнал точно на първа синя поточна линия в завода ...... Но не се коси ше има потвърждение на горе още веднъж и кат върне там с по-висок връх глей да си напуснал Титаника ...

                          Коментар


                          • аааааааа нидей обижда така майстор мухо ,той не е такъф батееееееее

                            Коментар


                            • ей много са тия амвриканци-------супер новини 100 пипа долу
                              Last edited by chronos; 19.05.2015, 16:45.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                                о да ,любимият им номер
                                Stock Crash Looming in Overbought US Markets as Indices Post Record Highs

                                Amidst the anticipation of monetary tightening blurring, the US stock market has continued its winning streak, extending its all-time highs, a hint at a possible 1929 situation.

                                http://sputniknews.com/business/2015...022320431.html

                                ше има ше има нема страшно, само тряя да резервираме от сега място в спасителните лодки ...

                                Коментар

                                Working...
                                X