IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
    Добър финал на сесията, не можем да се оплачем, Dow с +410 пункта, е отстъпи от над +500, но и това не е малко.
    Nasdaq и там +200 пункта. Утрешния ден ми изглежда пак на зелено, но с по-малък ръст... ще видим
    Утре е дебата със Байдън.
    Тръмп искаше оня да мине тест за психотропни лекарства.
    То се очакват три дебата до изборите.
    Новото предложение на Демократите за стимулите е пак неприемливо

    Иначе, пускат една добра новина, предварително са заредили с гориво FAANG акциите и воала, целия маркет подема от тях, имаме ръст
    Last edited by hazard; 29.09.2020, 02:30.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

      Какви две страни? Toлкова ли не можеш да вденеш, че тоз плужек безподобен точно това цели. Засира с 200 тук, за да се ходи в "неговата" тема. Такъв безподобно жалък образ не съм предполагал, че може да съществува. Колко ли бой е изял в гимназията, направо не ми се мисли. Ако се засечем случайно и още ще яде. Халал да му е, наистина осра форума и вече не се чете. Баси в хардуер.бг на по-високо ниво се обсъждат борсите.
      това е ясно, ама той се амбицира от вашите неназовани тикери

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
        И двете страни да спрат, само се омацва тематаааааааа
        Какви две страни? Toлкова ли не можеш да вденеш, че тоз плужек безподобен точно това цели. Засира с 200 тук, за да се ходи в "неговата" тема. Такъв безподобно жалък образ не съм предполагал, че може да съществува. Колко ли бой е изял в гимназията, направо не ми се мисли. Ако се засечем случайно и още ще яде. Халал да му е, наистина осра форума и вече не се чете. Баси в хардуер.бг на по-високо ниво се обсъждат борсите.

        Коментар


        • Добър финал на сесията, не можем да се оплачем, Dow с +410 пункта, е отстъпи от над +500, но и това не е малко.
          Nasdaq и там +200 пункта. Утрешния ден ми изглежда пак на зелено, но с по-малък ръст... ще видим

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

            PRCP
            мерси

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение

              Извиням се, кой тикър имате предвид?
              шшшт , че ще развалиш магията

              Коментар


              • Не знам, но мене не ме кефи това, че WRK са най-големите лузъри в СиП 500 днес и са само с 2.5% надолу

                Коментар


                • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
                  И двете страни да спрат, само се омацва тематаааааааа
                  А що бре? Нека си пише Мишлев.Аз дори не поглеждам какви артии предлага.Не ме интересуват въобще.

                  Коментар


                  • PECK и GNFT погледнахте ли? А, да ви видя

                    Коментар


                    • И двете страни да спрат, само се омацва тематаааааааа

                      Коментар


                      • А защо пък не и SUNW?

                        Коментар


                        • OXBR от мен да мине

                          Коментар


                          • Но това е за лузъри

                            Уинърите днес са в PLL +285%

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение

                              Извиням се, кой тикър имате предвид?
                              PRCP

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение

                                Извиням се, кой тикър имате предвид?
                                Няма значенеи.Разбрали сме се тия които го търгуваме да не казваме.И без това от дей-трейдинга се губи . Да не набутаме някой с печалба . Като му дойде времето ще извадя разпечатка от брокера и ще разберете.

                                Коментар

                                Working...
                                X