IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Язък! Ама виж какви полезни тикъри пускам, а?

    Ако работеха лс щах да ти пусна идеята там и ти да направиш +200% и кусур

    Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

    Аууу, трябваше да купя от тебе, вече си на 200% + пропуснат профит

    Баси, само докато го напиша и станали 270...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
      Яко пачки правя от PPSI, тъкмо продадох на +222%
      Аууу, трябваше да купя от тебе, вече си на 200% + пропуснат профит

      Баси, само докато го напиша и станали 270...
      Last edited by pipbel; 06.10.2020, 18:00.

      Коментар


      • Яко пачки правя от PPSI, тъкмо продадох на +222%

        Коментар


        • Terziev цената на компанията тръгна яко нагоре !!! От вчера и днес портфейла ми скочи с 7000 хихихихи!! И тая я пипнахме с Alex2511. Yes yes yes !!!!

          Коментар


          • Eй браво, с тия яките проценти, браво.
            Днес обаче гледам, че се върти пазара , чуди се накъде да хване, което е най-трудно да се заеме някаква позиция.

            Коментар


            • Днес съм на GRNQ

              Издумках +72% и ще затварям кепенците. Утре пак

              Коментар


              • Terziev гледай тая последната дето ти пратих как дърпа нагоре.Тая ще издумка 100-200 %.Напълнил съм 10000 бр. и заедно с бясното куче ще ги чакам да избухнат много скоро.Бясното куче ще има огромна печалба за акция на куотъра и ще видим как пазара ще я оцени.Според мен готви се поне за едни 100 % при нея.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                  Не се радвай, а прегледай как са ти стоповете. Не знаем каква мизерия готви другата страна. В Ню Йорк например пак затварят всичко. Какви пари се правят от тази простотия, не е истина.
                  В щатите където са на власт демократско-педерасткото съсловие праввт такива простотии.В републиканските щати никой нищо не иска да затваря.По-важното е че в моя бранш сега е печатница са пари.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                    Бачо Тръмп и неговите хора, добре я отиграха дори болестта , леко внимателно относно пазарите, без да внасят смущения. На това му викам грижа за пазара.
                    Уфффф много добре се получи в петък сутринта при тая новина за Тръмп.Добри пари изкарах.Ако може още такива новини да пускат за Тръмп хихихи !!!

                    Коментар


                    • Айде на грипа. Взимайте че скоро ще свърши. Утре ако съм на кеф ще опъна един Купуват за разнообразие. Нещо Бил не го харесвам въобще даже сапун за въжето бих му купил, но принципите изискват понякога и съдружие с дявола.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                        Бачо Тръмп и неговите хора, добре я отиграха дори болестта , леко внимателно относно пазарите, без да внасят смущения. На това му викам грижа за пазара.
                        Не се радвай, а прегледай как са ти стоповете. Не знаем каква мизерия готви другата страна. В Ню Йорк например пак затварят всичко. Какви пари се правят от тази простотия, не е истина.

                        Коментар


                        • Бачо Тръмп и неговите хора, добре я отиграха дори болестта , леко внимателно относно пазарите, без да внасят смущения. На това му викам грижа за пазара.

                          Коментар


                          • Теризиев, гений , ти OLN ги "намери" на 31 май, като на 1 юни можеха да се вземат на на 12.52. Сега са на 12.93. Това са едни +3%, хайде и още 3% дивидент от тогава до сега

                            Сега ако беше казал и познал къде да ги купуваме и къде да продаваме... ама не си. Така че, аре моля ти се запри се с глупотевините






                            terziеv
                            Junior Member
                            ·
                            31.05.2020, 20:05
                            Тюх, мамка му. Оказва се, че не съм само аз с "гениалната" идея за ръст на пушките https://finance.yahoo.com/quote/AOBC

                            Да знаете нещо сходно, но на добра цена? Сигурен съм, че в понеделник ще отбележат още по-високи стойности. Ще са добри за спекула, но нямам никаква възможност да следя нонстоп пазара.

                            Намерих. OLN - тука е далаверата. Страшно подходящ бизнес за момента - белина и муниции. Нямам идея как е толкова евтино... дългът е голеееемичък, но това вече сякаш нищо не значи. Може за държане да не става, но посоката следващите дни е нагоре.
                            Last edited by Money; 04.10.2020, 23:15.

                            Коментар


                            • В петък имотните счупиха тавана. В понеделник вероятно ще върнат малко, но това е последният шанс човек да се качи на влака. Не като да не повтарям пет шест пъти и всеки път са нагоре с 5-6%. Аз съм 20%+ процента в имоти и въпреки това ме сърбят ръцете.

                              Много ми е интересно някой да каже за OLN. 10%+ за месец, плащат дивиденти като поп.

                              Хубаво ще е някой да се престраши да сподели дали е хвърли око на нещо. Новото, което аз дебна е FLO, но поне 2-3 долара надолу да слезе.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

                                гледам си влезнал и в темата за Наско/СИП
                                не каза абсолютно нищо конкретно за края на деня, за понеделник, вторник, т.е. идващата седмица.

                                'Начи ......... аз си влизам и излизам къде си искам и кога си искам .............

                                Какво конкретно искаш да ти кажа за ''завършек на деня '' ................. Малко ли е това , което казах за ''започване на деня ''

                                Пазарите ще се върнат на изходно положение .............. И те се върнаха ..........

                                Това е важното ......... Завършека на деня в петък ........ е ясен за повечето хора ...........

                                На уиски съм с домашна пъстарма и италиянско чоризо (сам си ги правя ) .............. Това е !!!



                                пп ...........

                                Опаааа , видех че си дописал после някакви блаблабла..... глупости .........

                                Абе ти ли ще ми кажеш къде да сляза или да се кача ............ ОБЩОПРИКАЗЧИК ..

                                Я да те чуя тебе .......... кажи '' нещо конкретно '' за понеделник , вторник .... за ... когато си искаш

                                Знам че нямаш ....... и следиш неща , като ''сополите на Тръмп '' за да си обясниш нещо ..........

                                Ако имаш да казваш нещо ........ към моята персона - ГРАФИКА , ВХОД , СТОП , ТАРГЕТ .....

                                Да ти отвея перчема ..................

                                Некакъф известен , със своята неизвестност , ще ми прави равносметка на баннатите никове ..
                                ................. И от къде да знаем на кой , кой ник му е този от който пише .... кух

                                Този твоя , може да ти е 24- и ............... ба ли тъ
                                Last edited by Correctively objective; 02.10.2020, 20:56.

                                Коментар

                                Working...
                                X