IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Аве, който и в каквото иска да си вярва. Аз бий искал тук да се пускат съвети за успешна търговия, а не рисунки за оцветяване. Имам глава на раменете, сам решавам какво да следвам и какво не. Дори ще се радвам, ако някой ти нарита идеята, че да видиш къде издиша. Ама няма как да стане, като с едно две изключения никой не пише смислено. Кибици с десетина сделки годишно ала vankata89 чакат от засада да започнат да те кълнат като бабичка. Една идея не си развил, а тръгваш да се репчиш, вместо да кажеш мерси за информацията.

    Майна, идея си нямам как си успял да докараш негативна доходност баш тази година. Но кой знае, до коледа палачинката може да се врътне.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

      Нямам друг вариант да те убеждавам.Освен да дойдеш до щатите и нагледно ще се убедиш.Както и да е за мен не е толкова важно дали ти се вярва или не.Важното е че съм на прекрасна печалба за 5 месеца на американския пазар.На този пазар става страхотна спекула и аз съм набарал начина.От този месец съм започнал всяка седмица да вкарвам свежи пари на борсата да има в акаунта ако нещо интересно се изсипе да мога да купувам.Защо не искам да пускам имената на златните ми акции ли? Ще ти отговоря.Тук цървулани професори колкото искаш.Нека сами си откриват акциите които ще им дадат голяма доходност.Аз в началото исках да споделя какво съм напипал но веднага се показа от дупките гилдията разбирачи и от тогсва се зарекох,че на нищо няма да кажа и не искам някой такъв цурвул после да ми се удря в гърдите колко е печаливш на мой гръб.Единствено на Terziev съм казал и се радвам че се възползва и направи печалба.Само че той за разлика от корифеите инвестори се държеше нормално и спечели.Така че имена на акции от които печеля тук никога няма да споделя.
      Надявам се да е така както казваш и да ме лъшеш нито ти печелиш нещо нито аз губя нещо .
      http://www.proflashgame.com

      Коментар


      • Първоначално изпратено от vankata89 Разгледай мнение

        https://ibb.co/0FJ7gTS ето ти screenshot от Елана където съм милионер в евро 2 минути работа не се занимаваше да правя перфектния акаунт. Така че на screenshoti не вярвам . И да на загуба съм от инвестициите си в момента но това не са пари които не мога да си позволя да загуба. Реално загубата ми е по - малка тай като имам и печеливши позиции които съм продал и дивиденти от тия помияри amza за около 1500евро.
        Нямам друг вариант да те убеждавам.Освен да дойдеш до щатите и нагледно ще се убедиш.Както и да е за мен не е толкова важно дали ти се вярва или не.Важното е че съм на прекрасна печалба за 5 месеца на американския пазар.На този пазар става страхотна спекула и аз съм набарал начина.От този месец съм започнал всяка седмица да вкарвам свежи пари на борсата да има в акаунта ако нещо интересно се изсипе да мога да купувам.Защо не искам да пускам имената на златните ми акции ли? Ще ти отговоря.Тук цървулани професори колкото искаш.Нека сами си откриват акциите които ще им дадат голяма доходност.Аз в началото исках да споделя какво съм напипал но веднага се показа от дупките гилдията разбирачи и от тогсва се зарекох,че на нищо няма да кажа и не искам някой такъв цурвул после да ми се удря в гърдите колко е печаливш на мой гръб.Единствено на Terziev съм казал и се радвам че се възползва и направи печалба.Само че той за разлика от корифеите инвестори се държеше нормално и спечели.Така че имена на акции от които печеля тук никога няма да споделя.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

          То си личи че си цървул.Питай Марян Йорданов какво дъм му изпратил.Това че ти си загубеняк и със слажа доходност дори отрицателна не значи че другите не могат .
          https://ibb.co/0FJ7gTS ето ти screenshot от Елана където съм милионер в евро 2 минути работа не се занимаваше да правя перфектния акаунт. Така че на screenshoti не вярвам . И да на загуба съм от инвестициите си в момента но това не са пари които не мога да си позволя да загуба. Реално загубата ми е по - малка тай като имам и печеливши позиции които съм продал и дивиденти от тия помияри amza за около 1500евро.
          http://www.proflashgame.com

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
            Не пуска нищо, защото не може нищо. И са си лика-прилика с терзийко



            То си личи че си цървул.Питай Марян Йорданов какво дъм му изпратил.Това че ти си загубеняк и със слажа доходност дори отрицателна не значи че другите не могат .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от vankata89 Разгледай мнение

              Защо не пуснеш сделки тук в реално време с име на компанията цена на която си купил продал акциите да видим реално колко си добър или само приказваш празни приказки.
              Компания никога няма да пусна в тоя форум.За това дали съм добър питай Мариян Йорданов.На него съм изпратил скрийншот от телефона с ръста на портфейла ми за един ден.Мога и на теб да го изпратя само дай фейсбук.Имам един измислен профил за такива дето не вярват(не че ме интересува много това) да им пращам скрийншотчета.От днес мога също да ти пусна ако искаш как се прави спекула с ябълката.За днес е много скромно само 75 $ от нея до момента.

              Коментар


              • Смях в залата!

                Но както виждаш успява да зариби и по-трезво мислещи хора като representjah. И това си е майсторлък

                По някое време ще пусна пост на тема как хората искат да вярват на измислици от типа терзийко. Това е заложено в хората и разбира се се експлоатира от измамниците

                Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение

                Голямо сценарийче заформиха в другата тема, по 150% годишно печелел Стефчо ама инвеститори търсел че нямал пари

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                  Брокерите май ужасно са изгладняли и са пуснали тролска офанзива. Преди бяха само във форекса, но сега ножът е опрял до кокал и са налазили и в акции


                  Голямо сценарийче заформиха в другата тема, по 150% годишно печелел Стефчо ама инвеститори търсел че нямал пари

                  Коментар


                  • Брокерите май ужасно са изгладняли и са пуснали тролска офанзива. Преди бяха само във форекса, но сега ножът е опрял до кокал и са налазили и в акции


                    Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение

                    Хехе той терзийката опита да пусне какво и на колко купува ама резултата беше ужасна загуба, и затова вече не смее и само празни приказки пише. Не може дори и процента да си сметне като пише и става за смях, та за това избягва да влиза в детайли

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от vankata89 Разгледай мнение

                      Защо не пуснеш сделки тук в реално време с име на компанията цена на която си купил продал акциите да видим реално колко си добър или само приказваш празни приказки.
                      Хехе той терзийката опита да пусне какво и на колко купува ама резултата беше ужасна загуба, и затова вече не смее и само празни приказки пише. Не може дори и процента да си сметне като пише и става за смях, та за това избягва да влиза в детайли

                      Коментар


                      • Не пуска нищо, защото не може нищо. И са си лика-прилика с терзийко


                        Първоначално изпратено от vankata89 Разгледай мнение

                        Защо не пуснеш сделки тук в реално време с име на компанията цена на която си купил продал акциите да видим реално колко си добър или само приказваш празни приказки.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
                          Според BoA, четирите варианти за икономиката на САЩ след изборите.
                          Ако Перчема загуби с малко, ще оспори вота, а знаем как ще реши Върховния Съд.
                          Непълна победа на някой от двамата, ще е лош вариант, както се вижда. [ATTACH=CONFIG]n3663653[/ATTACH]
                          Баси човек, извънземни да изсипят рога на изобилието отгоре ни, няма начин да има дефлация.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от vankata89 Разгледай мнение

                            Защо не пуснеш сделки тук в реално време с име на компанията цена на която си купил продал акциите да видим реално колко си добър или само приказваш празни приказки.
                            Ще ти отговоря аз. Абсолютно сериозно и конкретно. Пращам лог по минути на всичките си сделки от декември 2019-та досега срещу три хиляди лева. Доходност за периода 42% на годишна база, преди данъци. На +1,23% съм към този момент днес при S&P 500 -0,57%. Достатъчно безплатно инфо съм давал във форума, за да си направиш някакви предварителни калкулации. Иначе можеш да си купиш ETF и да не ти пука кой каква доходност вади.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                              Аз пък понапълних още от бясното куче вчера и днес.С отчета трябва да излети поне дубъл.
                              Защо не пуснеш сделки тук в реално време с име на компанията цена на която си купил продал акциите да видим реално колко си добър или само приказваш празни приказки.
                              http://www.proflashgame.com

                              Коментар


                              • Според BoA, четирите варианти за икономиката на САЩ след изборите.
                                Ако Перчема загуби с малко, ще оспори вота, а знаем как ще реши Върховния Съд.
                                Непълна победа на някой от двамата, ще е лош вариант, както се вижда.
                                Click image for larger version

Name:	5678.jpg
Views:	1
Size:	34.9 КБ
ID:	3663653

                                Коментар

                                Working...
                                X