IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

    Съвсем я бях забравила, а гледам сега верно е нагоре. Даже си уцелил момента кога ще тръгне нагоре. Ти поне изкяри ли от нея? Имам по малко долари в двете депа ама не мога да ги събера на едно за да купя веднъж, а не да плащам по 12 долара такса 2 пъти. Ако изобщо още е за купуване... Не мога да следя толкова много акции - фокусирала съм се в няколко и тях си ги въртя. Даже и те са ми много.
    И още как .14 000 $ до тук.Само няма да казваш нищо на никой какво си говорим че пуяци тук много .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

      Как ще се извинят като са мишоци.Важното е че Ивелина им разказа играта на тия надути пуяци.Много и се кефя.Писах и прееи време за една акция дано да я взеча че даде вечее над 50 % ръст.
      Съвсем я бях забравила, а гледам сега верно е нагоре. Даже си уцелил момента кога ще тръгне нагоре. Ти поне изкяри ли от нея? Имам по малко долари в двете депа ама не мога да ги събера на едно за да купя веднъж, а не да плащам по 12 долара такса 2 пъти. Ако изобщо още е за купуване... Не мога да следя толкова много акции - фокусирала съм се в няколко и тях си ги въртя. Даже и те са ми много.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от jori Разгледай мнение
        Пробвам точно от тук но от Айфона излизат едни миниатюрни снимки и нищо не се вижда.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

          Tя има най-добрия портфейл от всички тука и според мен вече >63%+. По-назад го е постнала целия. Направо е нереално как ѝ груха, дори когато прави грешки. Пу, да не ѝ е уроки. И тя пусна скрийншот, ама не последваха извинения и почнаха да се заяждат с роднините ѝ. Това да губиш, докато всички печелят явно е доста депресиращо.
          Как ще се извинят като са мишоци.Важното е че Ивелина им разказа играта на тия надути пуяци.Много и се кефя.Писах и прееи време за една акция дано да я взеча че даде вечее над 50 % ръст.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

            Лъжеш! Ще занулиш! Спамиш! Откажи се! От търговия пари не се изкарват! NIO ще падне до 6$. Това 83% не е risk adjusted! Не се брои, защото не са минали поне 10 години!
            Чудесно. Тогава продавам още понеделник преди да съм занулила съвсем

            Коментар


            • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

              Не са ти съвсем точни сметките... ако си през "Карол" поне. Но то практиката явно е най-добрият учител.
              Прав си. Сега проверих.

              Стойността на комисионната в САЩ не е за стойността на сделката, а 0.01$ на акция и минимум 2 $.
              М, даа.
              Благодаря ти!

              Дълбоко съм в грешка. Стават 10 $ в едната посока.
              Last edited by Никола20; 18.10.2020, 16:08.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                Я виж ти - отдавна не съм влизала, а името ми още се споменава. Ето ви скрийншот от настоящото състояние на профита ми. Щеше да е 90% ако не бях вършила за пореден път простотии с NIO-то.

                [ATTACH=CONFIG]n3664396[/ATTACH]
                Лъжеш! Ще занулиш! Спамиш! Откажи се! От търговия пари не се изкарват! NIO ще падне до 6$. Това 83% не е risk adjusted! Не се брои, защото не са минали поне 10 години!

                Коментар


                • Ах, Ах, Ах!
                  Влязох за малко в платформата да проверя нещо и каква новина ми се наби в очите?

                  Новият изпълнителен директор на Рено, Лука Де Мео дал интервю пред някакъв вестник, че имат 8-годишен план за възстановяване.

                  Жална ми майка с RNO-то утре.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Никола20 Разгледай мнение

                    А комисионната е върху стойността на сделката, не зависи от броя акции.
                    Казано в цифри - купувам 1000 бр. КОТИ по текущ курс 3.21 и плащам 1000х3.21х0.01% = 0.321 цента. Е, минимума е 2 долара, така че ще платя 2 долара в едната посока и още два в другата. И ако ги продам дори с 10 цента плюс са 100 долара. Бъркат ли ме 4 долара?
                    Не са ти съвсем точни сметките... ако си през "Карол" поне. Но то практиката явно е най-добрият учител.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                      Tя има най-добрия портфейл от всички тука и според мен вече >63%+. По-назад го е постнала целия. Направо е нереално как ѝ груха, дори когато прави грешки. Пу, да не ѝ е уроки. И тя пусна скрийншот, ама не последваха извинения и почнаха да се заяждат с роднините ѝ. Това да губиш, докато всички печелят явно е доста депресиращо.
                      Я виж ти - отдавна не съм влизала, а името ми още се споменава. Ето ви скрийншот от настоящото състояние на профита ми. Щеше да е 90% ако не бях вършила за пореден път простотии с NIO-то.

                      Click image for larger version

Name:	Skærmbillede 2020-10-18 kl. 13.30.34.jpg
Views:	1
Size:	14.8 КБ
ID:	3664396

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                        Не си съвсем прав и за Robinhood. Хората там не са тъпаци и изобщо не се ограничават до изброените от теб компании. Много се търгуват BA, NIO, AAL, CCL, NCLH, XOM, GE - не всички са на върха.
                        Много внимавам да не стане като заяждане, но Боинг, Дженерал електрик, Ексон мобайл, Американ Еърлайнс не са ли сред най-популярните имена?
                        Впрочем, авиолините ми изглеждат и на мен подходящи за краткосрочна спекула. Започвам да ги следя.

                        Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                        За Hertz да не говорим.
                        Херц обявиха фалит преди месец или два, не помня. Какво им купуват - дълговете ли?

                        Иначе NIO, XPENG са новите Тесла, модерни са.


                        Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                        Което ме подсеща, че търговията с акции от по долар два през IBKR / Карол излиза малко солено и може да превърне една малка скромна печалба в малка, но дразнеща загуба.
                        Последното не го разбрах. Цените на акциите са ми важни дотолкова, че с малкото пари, с които разполагам, мога да купя по-голям брой и съответно да спечеля повече. А комисионната е върху стойността на сделката, не зависи от броя акции.
                        Казано в цифри - купувам 1000 бр. КОТИ по текущ курс 3.21 и плащам 1000х3.21х0.01% = 0.321 цента. Е, минимума е 2 долара, така че ще платя 2 долара в едната посока и още два в другата. И ако ги продам дори с 10 цента плюс са 100 долара. Бъркат ли ме 4 долара комисионна?

                        Коментар


                        • Един колега тука нали си написа 1 000 000 в скрийншота и ни показа как се става милионер с няколко натискания на бутони...

                          Както изглежда това с показването на скрийншотове е запазена марка на троловете, които доста се навъдиха напоследък

                          Първоначално изпратено от jori Разгледай мнение
                          Last edited by Money; 18.10.2020, 14:27.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                            Tя има най-добрия портфейл от всички тука и според мен вече >63%+. По-назад го е постнала целия. Направо е нереално как ѝ груха, дори когато прави грешки. Пу, да не ѝ е уроки. И тя пусна скрийншот, ама не последваха извинения и почнаха да се заяждат с роднините ѝ. Това да губиш, докато всички печелят явно е доста депресиращо.
                            Я изброй 20 тина компании и не се мъчи да развиваш теории
                            ​​​​​​

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                              Къде го това бутонче да кача и аз та да му запуша устата на оня копелдак Пени.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                                Умря от яд че Ивелина която е новобранец на борсата има 63 % положителна доходност а ти си нс загуба.Да та и дет се вика в корифея.
                                Tя има най-добрия портфейл от всички тука и според мен вече >63%+. По-назад го е постнала целия. Направо е нереално как ѝ груха, дори когато прави грешки. Пу, да не ѝ е уроки. И тя пусна скрийншот, ама не последваха извинения и почнаха да се заяждат с роднините ѝ. Това да губиш, докато всички печелят явно е доста депресиращо.

                                Коментар

                                Working...
                                X