IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

    Ама какви излишни пари - аз всичко съм наляла и понеже съм тъпа и не продадох, сега си роня кротко сълзи над олекналия портфейл. Свекъра не знам кво праи - не го следя. Но той и само с датски играе, а те са много стиснати на дивиденти.
    Звучиш като че ли сривът е приключил и ще тръгват нагоре, но не съм сигурна - вчера Германия и Франция обявиха локдаун - кой знае пазарите как ще реагират на това. Народът шорти.
    Няма значение дали е приключил или не. Дори да падне още малко, вече има десетки невероятни компании, които се продават супер евтино. Почти всичко е сделка в момента, ако имаш заделен настрана кеш. Точно както приказваше Ташунко. Не ти говоря за спекулации, за разни технологични олигофрении или за млади компании като NIO, които тепърва имат да се доказват. Виж например какво правят PPC снощи. Или имотните, но не моловете. Индустриалните... Като дете в сладкарница се чувствам. Само STAG да беше паднал на 28. Ама държи пущината. Почти без риск десетки компании.

    добавка - нафтата също е далавера, но там си има риск.

    ---

    За Ролса гледай цената в Лондон

    ---

    А Фортум, ако падне под 16, ще влизам с марджина.
    Last edited by terziеv; 29.10.2020, 10:37.

    Коментар


    • Нещо не разбрах - ролс ройса сплит ли са правили. Че преди акциите им бяха 4 пъти по високи и очевидно в момента баш не са паднали, а реално си пътуват нагоре

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
        Я, Ролса паднал на 80. Нема ли да влизате да прайте пачка. До колкото виждам за кратко е паднал до 25 -30 или бъркам.
        220 процента на горе.

        Rolls-Royce Holdings
        LON: RR
        Да взема да го пробвам днес с 500 лв.?
        Може Брансън и приятели да помогнат в тоз тежък момент.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

          Мммммне всички. Ако бях на теб и свекъра, баш сега почвам да бутам всички излишни пари на борсата. В стабилни дивидентни. Дори още да паднат малко, пак ще сте на двуцифрена далавера. За съжаление аз не мога да си го позволя и май ще гледам отстрани как ставате милиардери. На няколко порции всеки ден. Вече има такива, които са по-евтини от активите си. AR пак ще лансирам. AM не е за днес по обясними причини.
          Ама какви излишни пари - аз всичко съм наляла и понеже съм тъпа и не продадох, сега си роня кротко сълзи над олекналия портфейл. Свекъра не знам кво праи - не го следя. Но той и само с датски играе, а те са много стиснати на дивиденти.
          Звучиш като че ли сривът е приключил и ще тръгват нагоре, но не съм сигурна - вчера Германия и Франция обявиха локдаун - кой знае пазарите как ще реагират на това. Народът шорти.

          Коментар


          • Който имаше акъл се качи на Ролса, прибра парата и слезе. Който няма акъл, не само няма собствени идеи, но и го е шубе да следва добрите идеи на другите. Гледай да не пищиш, когато Antero удари 5 и пак да пишеш, че някой лъже.

            Пак ще дойде време за Ролса. За малки суми не става, защото таксите са ми високи. С големи не ми се рискува в момента.

            Коментар


            • Я, Ролса паднал на 80. Нема ли да влизате да прайте пачка. До колкото виждам за кратко е паднал до 25 -30 или бъркам.
              220 процента на горе.

              Rolls-Royce Holdings
              LON: RR


              82,49 GBX +56,70 (219,87%

              https://www.google.com/search?client...sclient=psy-ab
              Last edited by Todor Sabev; 28.10.2020, 23:00.

              Коментар


              • Antero са жилезни. Пак добър отчет. Не че това ще спре сурването, ако утре затворят още нещо. WELL горе долу, но определено можеше и по-зле. Изобщо дяволът не е чак толкова черен... засега.
                Last edited by terziеv; 28.10.2020, 22:33.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                  Малко рисково ми се струва, ако и да смятам, че индустриалните ще дърпат. На колко я виждаш догодина?
                  12+ към края на 2021г.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение
                    GE (General Electric Company) мисля че вече става за купуване. Догодина напролет очаквам да се изстреля яко нагоре.
                    Малко рисково ми се струва, ако и да смятам, че индустриалните ще дърпат. На колко я виждаш догодина?

                    Коментар


                    • GE (General Electric Company) мисля че вече става за купуване. Догодина напролет очаквам да се изстреля яко нагоре.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                        Който и да победи акциите ще скочат
                        Мммммне всички. Ако бях на теб и свекъра, баш сега почвам да бутам всички излишни пари на борсата. В стабилни дивидентни. Дори още да паднат малко, пак ще сте на двуцифрена далавера. За съжаление аз не мога да си го позволя и май ще гледам отстрани как ставате милиардери. На няколко порции всеки ден. Вече има такива, които са по-евтини от активите си. AR пак ще лансирам. AM не е за днес по обясними причини.

                        Коментар


                        • Който и да победи акциите ще скочат

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                            Не мисля че той ще е като гледам настроенията на американците,но ако стане президент ще стане много лошо за борсите.И ще има нова война.
                            Важно е кой брои гласовете. Т.е. според мен Тръпм е история и дали има или няма подкрепата на мнозинството е без значение.

                            ---

                            Eдинственото, което ми хрумна е да купя едни безумни опции на маскаджии.
                            Last edited by terziеv; 28.10.2020, 18:30.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                              Байдън ще е новият президент!
                              Не мисля че той ще е като гледам настроенията на американците,но ако стане президент ще стане много лошо за борсите.И ще има нова война.

                              Коментар


                              • Този път 3,200 може и да пропука

                                Коментар

                                Working...
                                X