IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ех, тия шортъри, бе!
    Милите ми китайци KNDI днес трябваше да минават 16 и им скочиха брутално, както на ЕксПенг и Нио миналата седмица.
    Бях решил да продам 60 бр. ама явно ще изчакам.

    Church & Dwight CHD са ми близо до приемлива цена за покупка.
    Last edited by Никола20; 20.11.2020, 17:29.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

      Противно на "умните" книжки, за една година на борсата видях, че никога не е изцяло включено в цената. Както надолу, така и нагоре. Неслучайно смятаните за велики инвеститори Линч, Бъфет, Айкън и др. се гаврят с "правилата" на книжните плъхове.
      Така е съгласен съм. Ама аз за всеки случай :
      1/20/2020 09:43:26 Sold 70 PFE @ 37.3044

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pantaleev Разгледай мнение

        Да, днес ще пращат заявката за одобрение от FDA. Пишеше, че ще отнеме месец евентуално да я одобрят. Само че с тези +1.60% на предборсовата може би това вече е включено в цената. То от Сряда се бълваше, че PFE са стигнали 95% при ваксината и, че в Петък ще пращат заявката ( и въпреки това цената си вървеше надолу ).

        Аз съм с 250 акции средно на $36.4, но ако стигне 37-38$ мисля да разтоваря поне 1/3. Като цяло ги пазя за момента в който ще я одобрят ваксината (дори да одобрят и ваксини от други компании до тогава).
        Противно на "умните" книжки, за една година на борсата видях, че никога не е изцяло включено в цената. Както надолу, така и нагоре. Неслучайно смятаните за велики инвеститори Линч, Бъфет, Айкън и др. се гаврят с "правилата" на книжните плъхове.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

          днес му се е явил духа на индианеца, на сън и казал "файзер... хау!"
          Ооооо Петьо как си? Запомни ли нагледно как се правят едни бързи 1300 $ от Боинг за 1 ден . Или виксш на демото е лесно хахаха!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
            За пръв път я чувам, а и ще съм страшно изненадан, ако някой я следи. Можеш ли да споделиш подробности за компанията. Според мен толкова малки не се влияят от основната посока на пазара и се действат по собствени правила.
            И аз нищо не зная за компанията. Цената беше около дъното. Последните няколко дни скочи с 200-300 %, а обема беше около 1 млрд долара. Нищо чудно днес да разпродават вече...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

              Заявка за одобрение на ваксината, която действа на 134% от пациентите.
              Да, днес ще пращат заявката за одобрение от FDA. Пишеше, че ще отнеме месец евентуално да я одобрят. Само че с тези +1.60% на предборсовата може би това вече е включено в цената. То от Сряда се бълваше, че PFE са стигнали 95% при ваксината и, че в Петък ще пращат заявката ( и въпреки това цената си вървеше надолу ).

              Аз съм с 250 акции средно на $36.4, но ако стигне 37-38$ мисля да разтоваря поне 1/3. Като цяло ги пазя за момента в който ще я одобрят ваксината (дори да одобрят и ваксини от други компании до тогава).
              Last edited by pantaleev; 20.11.2020, 16:25.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                защо точно днес, какво се е случило?
                Заявка за одобрение на ваксината, която действа на 134% от пациентите.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                  защо точно днес, какво се е случило?
                  днес му се е явил духа на индианеца, на сън и казал "файзер... хау!"
                  Last edited by petyob; 20.11.2020, 14:22.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                    Те днес е ден за спекулации с Файзер. При правилното решение минимум 2-3%. То е ясно, но според мен не е "в цената" и си струва. Лесни пари, направо не е честно. Въпросът е да се освободиш навреме.
                    защо точно днес, какво се е случило?

                    Коментар


                    • Те днес е ден за спекулации с Файзер. При правилното решение минимум 2-3%. То е ясно, но според мен не е "в цената" и си струва. Лесни пари, направо не е честно. Въпросът е да се освободиш навреме.

                      Коментар


                      • За пръв път я чувам, а и ще съм страшно изненадан, ако някой я следи. Можеш ли да споделиш подробности за компанията. Според мен толкова малки не се влияят от основната посока на пазара и се действат по собствени правила.

                        Коментар


                        • Колеги, някой следи ли NAKD? ''Малко'' скочи последните дни, дали ще ходи още нагоре?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pantaleev Разгледай мнение
                            Днес е ден само за спекулации. Всичко върви нагоре и надолу с 1%+. Който има кеш, ще намаже.


                            Е към края беше само нагоре. Интересно ми е сега дали ще приберат печалбите преди затварянето.
                            Народът се чуди къде да ги завре доларите. Наложи се да отместя няколко take profit-a. Шитнах малко путове за компании, които бих се радвал да купя на съответните цени.

                            Solo при мен >240% печалба. До август 23-та са ми валидни уарънтите и мисля да държа.

                            ---

                            Пък това да се купува, когато е скъпо, не го разбирам. Ама аз и в супера гледам ангеботите повече от бабичките.
                            Last edited by terziеv; 19.11.2020, 23:00.

                            Коментар


                            • стига сте дъвкали тия умрели акции. Взехте ли SOLO. Аз НЕ и не мори FOMO.

                              Коментар


                              • Днес е ден само за спекулации. Всичко върви нагоре и надолу с 1%+. Който има кеш, ще намаже.


                                Е към края беше само нагоре. Интересно ми е сега дали ще приберат печалбите преди затварянето.
                                Last edited by pantaleev; 19.11.2020, 22:25.

                                Коментар

                                Working...
                                X