IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

    Братчед, не вярвай на подобни материали, продай де що имаш, вземи и кредит и го вкарай на сегашните цени да не изтървеш и ти бумтежа.
    Де да си чувал за бизнес цикли, просто тоя трая много дълго (15 год), явно 2000 и 2008 са били някакво много лошо недоразумение, ама вече има решение за това- unlimited printing
    Естествено, че думата е МОЖЕ.
    За това се правят застраховки нали, макар че никой не иска нещо лошо да се случва, ама то се случва.
    Абе я стане този бумтеж, я не стане... Само Архитекта знае какво ще стане и слага бомби!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ford_perfekt Разгледай мнение

      Тук ключовата дума е "може". Може да стане, а може и да не стане.
      Като говорим за прогнози, от 15-тина години имам една папчица, в която слагам подобни материали, също идиотщини на ясновидци и предвиждания на политически гурута. След година, като дойде времето да вкарвам нови прогнози , чета старите и се смея.
      Братчед, не вярвай на подобни материали, продай де що имаш, вземи и кредит и го вкарай на сегашните цени да не изтървеш и ти бумтежа.
      Де да си чувал за бизнес цикли, просто тоя трая много дълго (15 год), явно 2000 и 2008 са били някакво много лошо недоразумение, ама вече има решение за това- unlimited printing
      Естествено, че думата е МОЖЕ.
      За това се правят застраховки нали, макар че никой не иска нещо лошо да се случва, ама то се случва.
      Last edited by hazard; 31.12.2020, 13:13.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

        Продължавам да не разбирам защо усложнявате нещата и отказвате да повярвате на очите си и на елементарен здрав разум. Как е възможно да "падне маркета" в абсолютна стойност? Как е възможно да имаме по-ниски цени, когато половината Запад не работи, а получава пари??? Пък ако го даваме с цитати на "големите банки":
        От Forbes:
        Очаква ни година на БУМТЕЖ. Ръст на всякакви показатели.
        Така, така, и хората ще лежат до лятото и чековете ще пристигат по пощата, колко още чека не каза ??? Даже и ако Сената остане разделен, дали ?
        Надявам се не си инвестирал повече от жълки стотинки на борсата на тия цени и да го чакаш тоя бумтеж, особено с някои от твойте тикъри дето са кухи фантоми и без печалба.
        Изобщо прочете ли цялата ми статия ?
        Last edited by hazard; 31.12.2020, 13:10.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

          Продължавам да не разбирам защо усложнявате нещата и отказвате да повярвате на очите си и на елементарен здрав разум. Как е възможно да "падне маркета" в абсолютна стойност? Как е възможно да имаме по-ниски цени, когато половината Запад не работи, а получава пари??? Пък ако го даваме с цитати на "големите банки":

          От Forbes:



          Очаква ни година на БУМТЕЖ. Ръст на всякакви показатели.
          Тук ключовата дума е "може". Може да стане, а може и да не стане.
          Като говорим за прогнози, от 15-тина години имам една папчица, в която слагам подобни материали, също идиотщини на ясновидци и предвиждания на политически гурута. След година, като дойде времето да вкарвам нови прогнози , чета старите и се смея.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
            Защо маркета може да падне през 2021 ? Това е нормален риторичен въпрос, но се задава все пак, понеже маркета се отдалечи от икономиката.
            Не го казвам аз, а големите банки, а това е и тяхното последно желание , по принцип, да казват такива лоши неща.
            Още във вторник (на теория) ще има срив (със месеци), ако двамата Демократи спечелят в Джорджия (единия е половин руски евреин).
            На практика, решението може да се забави, както изборите през ноември, поради обвинения, обжалвания и т.н.
            Продължавам да не разбирам защо усложнявате нещата и отказвате да повярвате на очите си и на елементарен здрав разум. Как е възможно да "падне маркета" в абсолютна стойност? Как е възможно да имаме по-ниски цени, когато половината Запад не работи, а получава пари??? Пък ако го даваме с цитати на "големите банки":

            От Forbes:
            Hardly anyone's as bullish as Goldman though; Morgan Stanley, Wells Fargo and LPL Financial all have end-of-2021 targets for the S&P of 3,900, representing about 6% upside to current levels.

            Wells Fargo and LPL are confident corporate earnings will surge close to 30% next year, helping to ground some of the outsized valuations in growth stocks that have pushed the average S&P valuation to more than 30 times realized annual earnings–up from about 22 last year.


            Очаква ни година на БУМТЕЖ. Ръст на всякакви показатели.

            Коментар


            • Защо маркета може да падне през 2021 ? Това е нормален риторичен въпрос, но се задава все пак, понеже маркета се отдалечи от икономиката.
              Не го казвам аз, а големите банки, а това е и тяхното последно желание , по принцип, да казват такива лоши неща.
              Last edited by hazard; 01.01.2021, 12:08.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pantaleev Разгледай мнение

                Ми то верно още Байдън не се е заклел като президент .... ама все пак не рискуваш ли много:

                "...One of Biden’s campaign promises was to end federal prison contracts, stating that he will end “the federal government’s use of private prisons..."

                И верно, че и на думи всички сме много силни .. делата са друга работа, но все пак.
                ... не е в мой стил, ама в случая бих искал "вече е в цената" да е на място. А рискуване ~ 130 долара за 200 парчета - страйк 10 / 2022 г.

                Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                JKS ясно, че са много високо, но според вас имат ли шанс пак да тръгнат нагоре?
                Дори твоят късмет може да се озори тука. Мисля, че юни-юли, когато ги рекламирах тука и бяха по 15 долара щеше да е малко по-перспективно. Ама знае ли човек.

                ----

                добавка: CXW не клъвна днес... подскокна малко накрая. leaps-овете са си скъпички, но над 0,73 не ми се даваха. Не извадих риба и при PPC и АМ.

                Едни Talos взех. По принцип много добра компания, но 100% политически зависима, което означава чист хазарт.
                Last edited by terziеv; 30.12.2020, 23:08.

                Коментар


                • JKS ясно, че са много високо, но според вас имат ли шанс пак да тръгнат нагоре?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                    Обмислям CXW. Де факто абсолютно всичко друго е нагоре... Май ще го играя с дългосрочни опции за 22-ра или дори 23-та. Все пак са печеливша компания, ако и бизнесът да отива на умирачка. Както е казал Хораций - Долните ще се дигнат, а горните ще паднат.

                    Единствено фактът, че тук най-много ядох хурката ме спира да скоча здраво.
                    Ми то верно още Байдън не се е заклел като президент .... ама все пак не рискуваш ли много:

                    "...One of Biden’s campaign promises was to end federal prison contracts, stating that he will end “the federal government’s use of private prisons..."

                    И верно, че и на думи всички сме много силни .. делата са друга работа, но все пак.

                    Коментар


                    • Обмислям CXW. Де факто абсолютно всичко друго е нагоре... Май ще го играя с дългосрочни опции за 22-ра или дори 23-та. Все пак са печеливша компания, ако и бизнесът да отива на умирачка. Както е казал Хораций - Долните ще се дигнат, а горните ще паднат.

                      Единствено фактът, че тук най-много ядох хурката ме спира да скоча здраво.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pantaleev Разгледай мнение
                        Аз мисля да се пробвам на още един тур на KNDI днес :

                        NASDAQ: KNDI
                        $6.96 - 9:43am

                        Тази малка компанийка с тази воатилност ... някой бот/алгоритъм сигурно бая пара изкара.
                        Вярно са много приятни за дневно търгуване, а и риска не е чак толкова голям. Получиха разрешение и от Калифорния и сигурно са подали за всички щати. До 3-4 месеца все ще продадат някакви коли колкото да се появи нов ентусиазъм към акцията.
                        Може и да греша, естествено.

                        Коментар


                        • Аз мисля да се пробвам на още един тур на KNDI днес :

                          NASDAQ: KNDI
                          $6.96 - 9:43am

                          Тази малка компанийка с тази воатилност ... някой бот/алгоритъм сигурно бая пара изкара.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                            Щом преди тоя дълъг уикенд няма разпродажби масово и пазара не може да падне даже 1% значи другата седмица ще вдига здраво.
                            Голямото срутване на пазара се отлага за неопределено дълго.
                            кажи ръст ма

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                              бях. Ама що ми требваше пак да я купувам.... И то на високото.... Очаквах, че като тръгнаха да продават ваксината ще обърнат пак нагоре.
                              Сега я дръж. Когато я одобрят за редовна употреба ще качи.!!! Риск да се провали или невероятен удар ако да узаконят рнк то.
                              Рискът печалба си заслужава. Има огромен потенциал.

                              Коментар


                              • Гледайте с Интел Какво става фондовете купуват като бесни

                                Така и не слезе до моята цена

                                Коментар

                                Working...
                                X