IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
    Касапница, касапница, ама доста неща са на зелено. DIS, JPM и BAC днес са ми на all time high даже
    И аз имам 4 на плюс ама са нищо на фона на останалите 30. Ама така е като инвестирам предимно в зелени технологии. Доста неща е когато процентно е доста. А точно процентно зеленото е малко днес щом всички индекси са здраво надолу. По едно време бях на минус -9,35% за днес. Не касапница, а направо апокалипсис.
    Last edited by IvelinaJensen; 23.02.2021, 20:30.

    Коментар


    • Касапница, касапница, ама доста неща са на зелено. DIS, JPM и BAC днес са ми на all time high даже

      Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
      Е каква касапница, Dow Jones не може да падне под 31 000, а Nasdaq не слиза под 13 000

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
        Е каква касапница, Dow Jones не може да падне под 31 000, а Nasdaq не слиза под 13 000
        Преувеличих, но да го наречем малко кокетно клане!

        Коментар


        • Е каква касапница, Dow Jones не може да падне под 31 000, а Nasdaq не слиза под 13 000

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ford_perfekt Разгледай мнение
            Вчера стана дума за спаците, че след сделка падат с около 30%. Видяхте ли днес Churchill capital CCIV? -45%! То днес не е нормален ден, ама направо изкърти. Не се сдържах и взех. Засега съм с 18%+. Може пък да се получи едно малко утешение в днешната касапница!
            до сега се оплаквах от каръщината си, но в момента съм бесна само и единствено на себе си. Защото с малко здрав разум можех да си спестя касапницата или поне да я редуцирам. Лошото е, че здравият разум го имам, но не го слушам. Изпуснах шанса на живота си... за пореден път... Искрено се надявам днешният ден да е бил големият бой, който ще ме освести занапред.
            Last edited by IvelinaJensen; 23.02.2021, 20:21.

            Коментар


            • Вчера стана дума за спаците, че след сделка падат с около 30%. Видяхте ли днес Churchill capital CCIV? -45%! То днес не е нормален ден, ама направо изкърти. Не се сдържах и взех. Засега съм с 18%+. Може пък да се получи едно малко утешение в днешната касапница!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                Ти разбира се го видя от как пада маркета всеки ден си на плюс
                Мне, аз съм всеки ден на загуба. Но понеже съм скучаещ милионер, не ми дреме много. А за имотните все се каня и забравям да напиша. А най ич не съм писал за нафтата и тръбите. Както казва художника WELL - out

                ... ех, представи си някъде да пишеше какво купуват фондовете. мечти...

                ===

                В интерес на истината бях сложил за продажба половината позиция в WELL на 71... махнах поръчката. Ако продам, просто няма какво да ги правя парите. Абсурд да слезе пак до 44. Ако не ме беше шубе обаче, щях да скъся. Утре със сигурност ще върне поне 2-3%.
                Last edited by terziеv; 23.02.2021, 17:45.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                  И финовете не са паднали. Т.е. става въпрос за близо 1/3 от пазара, а не за единичен сектор. И то беше ясно от месеци. Толкова ясно, че трябваше сериозни усилия, за да не се види.
                  Ти разбира се го видя и от как пада маркета всеки ден си на плюс
                  Last edited by IvelinaJensen; 23.02.2021, 18:31.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                    как не разбра. Питам дали си попадал на такива новини или съм сънувала.

                    Terziev, ама ти тотално си се умопомрачил. Всички индекси са надолу ти продължаваш за тръби и нафта да си баеш като че ли хората само това купуват и на някой му дреме, че единичен сектор не е паднал.
                    И финовете не са паднали. Т.е. става въпрос за близо 1/3 от пазара, а не за единичен сектор. И то беше ясно от месеци. Толкова ясно, че трябваше сериозни усилия, за да не се види.

                    Коментар


                    • няма табло където да пише кой хедж фонд какво е купил или продал.
                      Moля? Я пак.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                        няма табло където да пише кой хедж фонд какво е купил или продал... следиш новини, следиш блумбърг, ройтерс, йаху финанс и тн, следиш интервюта с водещи инвеститори... слушаш между редовете. Гледаш при затваряне как плавно качва и в един момент някой бута яко свещите надолу - това не е малка риба, която разтоварва каруцата, а напротив... е такива работи. Но като цяло за всички е ясно, че в момента на пазара се търгуват мечти + има евтини пари... и това няма да е добезкрай.

                        робинхууд манията също е показателна, че налвизаме в опасни води щом всеки бакшиш може да купува организирано в редит акции докато чака на светофара и използва чека от правителството за капитал.... ми не предвещава нищо добро.

                        по-добрият сценарии е една хубава здравословна корекция овреме отколкото балона да се пукне с гръм.

                        успех.
                        аз да подкрепя размислите на колегата, с една интересна статия от Financial times тези дни ..
                        https://www.ft.com/content/0b511b8f-...2-97595432e303
                        In 1989, an Osaka tempura restaurant owner, who claimed a divine destiny for her stockpicking, hosted share-tipping seances and channelled the advice of a magical toad statue, was Japan’s most successful and influential individual investor.

                        Та при нулеви и отрицателни лихви , японския пазар илиза на 0 след 30++ години, аз затова си гледам акции с П/Е под 10 ......

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                          не знам за какво те вълнува освен да искаш още по-як рояк
                          как не разбра. Питам дали си попадал на такива новини или съм сънувала.

                          Terziev, ама ти тотално си се умопомрачил. Всички индекси са надолу ти продължаваш за тръби и нафта да си баеш като че ли хората само това купуват и на някой му дреме, че единичен сектор не е паднал.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                            Като спомена Robinhood нещо ми се върти в главата, че ще отварят платформата и за извън щатите. Има ли нещо вярно или съм сънувала?
                            не знам за какво те вълнува освен да искаш още по-як рояк

                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Като спомена Robinhood нещо ми се върти в главата, че ще отварят платформата и за извън щатите. Има ли нещо вярно или съм сънувала?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                                от къде черпиш информация, че не купуват? Конкретен източник посочи?
                                няма табло където да пише кой хедж фонд какво е купил или продал... следиш новини, следиш блумбърг, ройтерс, йаху финанс и тн, следиш интервюта с водещи инвеститори... слушаш между редовете. Гледаш при затваряне как плавно качва и в един момент някой бута яко свещите надолу - това не е малка риба, която разтоварва каруцата, а напротив... е такива работи. Но като цяло за всички е ясно, че в момента на пазара се търгуват мечти + има евтини пари... и това няма да е добезкрай.

                                робинхууд манията също е показателна, че налвизаме в опасни води щом всеки бакшиш може да купува организирано в редит акции докато чака на светофара и използва чека от правителството за капитал.... ми не предвещава нищо добро.

                                по-добрият сценарии е една хубава здравословна корекция овреме отколкото балона да се пукне с гръм.

                                успех.
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X