IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

    Викаш да се моля на Господ - друго ми не остава
    Консервативно управление на капитала и здрава психика на първо място, а след това молитви към Всевишния

    Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
    Според вас нагоре ли е битака или лек пик по пътя надолу?
    Този въпрос ясно показва, че тоя бизнес не е за теб. Погледни месечна графика на Наско и прецени на къде е битакът.... Всъщност е накъдето Мафията реши

    Last edited by forexboy; 01.03.2021, 23:09.

    Коментар


    • Мернах го миналата седмица и не съм планирала да го пиша тук, иначе щях да запазя линка. Па дали и на мейла не ми го писаха. Отчетът ще е ОК, но очакванията за следващия триместър май не бяха големи, некво такова сякаш...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

        Не знам кой беше, но писаха някъде.
        Това, което чета аз, е очаквана загуба за тримесечието между 2 и 7 стинки на акция, което изобщо не е лошо. Ако те интересува, мога и източници да дам, а не като теб: очаква се инфлация, очаква се лош отчет, очакват се извънземни да съществуват...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pantaleev Разгледай мнение
          Тези индекси съвсем полудяха. От -3% на +3% .. към края на тази седмица че чудя дали да очакваме +-5% на ден.
          Нъц, овладяха го.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ford_perfekt Разгледай мнение

            Кой очаква лош отчет?
            Не знам кой беше, но писаха някъде.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

              Очаква се лош отчет, но не ми се продава. Мен XPEV ме притеснява сериозно щото от как го взех е все надолу
              AMTX се разцепи. От началото го гледам и съм на ръба да го купя ама все не смея. А то си расте
              И FRSX не е истина как се изцепи
              Кой очаква лош отчет?

              Коментар


              • Тези индекси съвсем полудяха. От -3% на +3% .. към края на тази седмица че чудя дали да очакваме +-5% на ден.
                Last edited by pantaleev; 01.03.2021, 22:02.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ford_perfekt Разгледай мнение
                  Днес NIO възстанови известни позиции в очакване на отчета. Бяха ми понастръхнали топките нещо.
                  Очаква се лош отчет, но не ми се продава. Мен XPEV ме притеснява сериозно щото от как го взех е все надолу
                  AMTX се разцепи. От началото го гледам и съм на ръба да го купя ама все не смея. А то си расте
                  И FRSX не е истина как се изцепи
                  Last edited by IvelinaJensen; 01.03.2021, 21:58.

                  Коментар


                  • Днес NIO възстанови известни позиции в очакване на отчета. Бяха ми понастръхнали топките нещо.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

                      Не търси логика в тези т.нар. пазари, защото такава НЯМА!!!
                      Викаш да се моля на Господ - друго ми не остава

                      Според вас нагоре ли е битака или лек пик по пътя надолу?

                      Коментар


                      • Ааа, определено си има закономерности. Те преди секунди ми пищя алармата за SPR, че удари 150% ръст и пак се сетих за желязното правило на форума: ако искаш пари, прави обратното на написаното от Едко.

                        Първоначално изпратено от ED Разгледай мнение
                        С други думи вероятността NIO или AMD да продължат в същата посока е по-голяма, отколкото SPR да промени своята (не че е невъзможно, но е малко вероятно в краткосрочен период).

                        Историята познава много “стабилни” компании със спадове от над 80-90%.

                        Още един безплатен съвет - помисли каква е вероятността да намериш компания която прави 100% възвръщаемост спрямо това да намериш 5, които реализират по 20% (аз бих заложил на втората опция).

                        Ако има някаква тайна в инвестирането то тя е да избираш много внимателно high RISK/REWARD set ups.
                        Това го писа при SPR на ~18. За съжаление вече почти не се вясва, за да ни просвети в тайните на "правилните" инвестиции. Много бих искал да продължи дава идеи. Иначе като художник може да е талантлив, ако и аз лично да не разбирам творчеството му.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                          Помислих го ама Pfizer не падна.

                          Вижте IDEX
                          Не търси логика в тези т.нар. пазари, защото такава НЯМА!!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от jori Разгледай мнение

                            Може да е заради единичната ваксина на J&J
                            Помислих го ама Pfizer не падна.

                            Вижте IDEX

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                              Moderna пак се омодернчи. От къв зор па сега пак тръгна надолу, някой разбра ли?
                              Може да е заради единичната ваксина на J&J

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ford_perfekt Разгледай мнение

                                Астра Зенека разтовариха за 1,2В акции на Модерна. Може това да е причината.
                                Сигурно на върха са разтоварили и то да си приберат профита, ама чак сега съобщават. Това не би трябвало да е повод за да разпродажби. Напротив - говори, че Астра Зенека вярват в Модерна

                                Коментар

                                Working...
                                X