IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
    Dow slides 300 points after report Biden weighing sharp rise in capital gains tax

    е това срина маркета, а не техническият анализ
    Е то това плашило пазара си го знае от поне 6 мес че е актуално.
    Просто оттук насетне в подходящите моменти ще се развява все по често.

    Коментар


    • Dow slides 300 points after report Biden weighing sharp rise in capital gains tax

      е това срина маркета, а не техническият анализ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ford_perfekt Разгледай мнение

        Аз съм само плагиат на тази премъдрост. Авторът отдавна не се е появявал, но щом го кажеше, неминуемо се налагаше да се "мажат ските". Един вид инверсен индикатор Ама Ивелинка май не го е чела...
        Ясно бе, знам кого имаш предвиш. По на регионална почва. Оно е неспасяемо...

        Нямам мат.интерес вече там, ама по навик сегиз тогиз поглеждам. Не е чак толкова отдавна да не се е появявал

        Коментар


        • след импулса надолу докато разбера какво се случва .... мудната волатилност почти ме приспаха и затва и входа не е много изряден
          Click image for larger version

Name:	flag.png
Views:	1
Size:	9.8 КБ
ID:	3750414
          Pip master

          Коментар


          • забележете господа ... трендлинията на 4 часа която избута US30 надолу .. вчерашното импулсно движение нагоре се оказа едим мечи флаг както предположих вчера и както и предположих вчерашното движение нагоре днес бе изтрито за раз бройки
            Click image for larger version

Name:	US30H4 trendliniq.png
Views:	1
Size:	16.7 КБ
ID:	3750409
            Pip master

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение



              Убаво, ма умната.
              Гледам от 2-3 седмици бици/меци към и над 2.5.
              При по дългосрочна норма на рейшото - наполовина на това.
              Та хич не са изключени и по солидни друсания.
              Аз съм само плагиат на тази премъдрост. Авторът отдавна не се е появявал, но щом го кажеше, неминуемо се налагаше да се "мажат ските". Един вид инверсен индикатор Ама Ивелинка май не го е чела...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ford_perfekt Разгледай мнение

                Бруталното рали тепърва предстои!


                Убаво, ма умната.
                Гледам от 2-3 седмици бици/меци към и над 2.5.
                При по дългосрочна норма на рейшото - наполовина на това.
                Та хич не са изключени и по солидни друсания.

                Коментар


                • То си е в ход, ама антреро и clf няма сами да се купят.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                    Tака.... Като оставим вълновата теория, горе долу имахме лекция на тема "водата е мокра".

                    1. Миньорите мин. x2 (и големи и малки)

                    2. gld / slv мин. 50%

                    3. Ще има малка корекция, след което в рамките на година и половина бърза ракета...

                    4. След ~3-5 години ще имаме мечки за дълго (иначе човекот е 200% биче за следващите две)

                    5. Нямало връзка м/у злато и биткойните; били отделни пазари

                    6. За gld няма голямо значение накъде ще ходи USD

                    7. Злато и метали не стават за хедж.

                    ...

                    Личното ми мнение е, че предвид хиперинфлацията, в която се намираме, злато и миньори ще скачат, но едва ли ще бия мед, желязо или дори въглища. За храни и газ да не говорим. Корекцията вчера беше добра възможност за вход в неща като clf или hcc... изобщо във всичко реално, което не е на ath.
                    Викаш пазарът е функция на ликвидността, ликвидността е функция на пазара, водата е мокра, ножът е дървен, ще направиш много пари, ама те пък няма да имат никаква стойност

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ford_perfekt Разгледай мнение

                      Бруталното рали тепърва предстои!
                      а дано

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                        Terzo пак е развихрил безпочвения оптимизъм. Народът се е заредил да шорти. Нищо чудно днеска да са дообрали парите на малките рибоци и утре да ни откинат главите мощно и за пореден път. Но тоя път може би вече и смъртоносно.Аз пазарувах ама съм на тръни
                        Бруталното рали тепърва предстои!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                          Корекцията вчера беше добра възможност за вход в неща като clf или hcc... изобщо във всичко реално, което не е на ath.
                          Terzo пак е развихрил безпочвения оптимизъм. Народът се е заредил да шорти. Нищо чудно днеска да са дообрали парите на малките рибоци и утре да ни откинат главите мощно и за пореден път. Но тоя път може би вече и смъртоносно.Аз пазарувах ама съм на тръни

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                            Generational Opportunities in Metals and Miners

                            https://online.moneyshow.com/2021/ap.../?scode=052479

                            С благодарности към Форда, че ми обърна внимание.

                            Иначе CLF e oще далавера.
                            Tака.... Като оставим вълновата теория, горе долу имахме лекция на тема "водата е мокра".

                            1. Миньорите мин. x2 (и големи и малки)

                            2. gld / slv мин. 50%

                            3. Ще има малка корекция, след което в рамките на година и половина бърза ракета...

                            4. След ~3-5 години ще имаме мечки за дълго (иначе човекот е 200% биче за следващите две)

                            5. Нямало връзка м/у злато и биткойните; били отделни пазари

                            6. За gld няма голямо значение накъде ще ходи USD

                            7. Злато и метали не стават за хедж.

                            ...

                            Личното ми мнение е, че предвид хиперинфлацията, в която се намираме, злато и миньори ще скачат, но едва ли ще бия мед, желязо или дори въглища. За храни и газ да не говорим. Корекцията вчера беше добра възможност за вход в неща като clf или hcc... изобщо във всичко реално, което не е на ath.

                            Коментар


                            • Тццтццц Фаучито днеска е лют. Как така творението му ще бъде застигнато по пазарна кахитализация от някакъв си Шахин Бей, пък и макар с немски паспорт. Какво ли ще направи Илън С кюрито. Мжже би ще чипира маймуните до Марс с произведена биотехнология от новата звезда.

                              Коментар


                              • На 34000 е часовата съпротива от 04.20 ... разбира се подминава се с малко и се остава с впечатлението , че движението ще продължи освен това имам съмнения че фигурата на 1 час графика може да бъде един мечи флаг в контекста на вчерашното низходящо движение ...ако това е така днешното рали нагоре може да бъде изтрито ..... аз прибрах около 40-50 тика
                                https://ibb.co/nBbScQC
                                Click image for larger version

Name:	US30M1syprotiwa.png
Views:	1
Size:	24.4 КБ
ID:	3749735

                                Pip master

                                Коментар

                                Working...
                                X