IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
    Стига бе, как успя да го постигнеш това при тоя бичи пазар?


    Искаш да кажеш не просто бичи пазар. А балона на балоните на биковете.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
      Мда, едно време железниците и фабриките за текстил са били хай тек. Едрите земевладелци са се надявали да има сила, която да ги спре
      Аналогията ти е точна, но само на пръв поглед.



      Технологията ще убие Технологията.
      Виж дали ще доживееш до тогава, но ако да, повярвай ми ще бъде интересно и грандиозно.
      Мъни ти нали си ръшън.
      Я кажи ако хардлайнерите завземат официално властта в страната на съветите, и поемат официален курс на втвърдяване, ще се отрази ли това на общия пазар DAX SP DOW и разбира се балона на балоните Насдак>? Просто твоето мнение.

      Коментар


      • Стига бе, как успя да го постигнеш това при тоя бичи пазар?

        Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
        никой нищо не чака щото вече случи - 50% съм надолу и продължавам. Как и да го гледам и с какъв и термин да го описвам се таа - парите ми ги нема.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

          никой нищо не чака щото вече случи - 50% съм надолу и продължавам. Как и да го гледам и с какъв и термин да го описвам се таа - парите ми ги нема.
          научи се да четеш графиките а също си намери пазари които не само да се купува ами и да се продава така,че намери си и някакъв едj ,предимство нещо което да ти нaкланя везните в твоя полза сложи си една ЕМА на графиката и търгуваi с тренда ..поне като за начало .. иначе иma толкова много стратегии ...но ти май не искаш ...а може би и нямаш мотивация ,а може би искаш да загубиш а може и да си оттегчена .та както каза Матеев или имаш система и печелиш ..или губиш сметки ..пазара не го е грижа
          Pip master

          Коментар


          • обаче добре се изиграха нещата при US30 ... надлежно образуваха бичи флаг на дневна или триъгълник и подлъгаха че бичият trend продължава и точно когато всички мислеха че тренда продължава го срутиха .. ако го бяха срутили без да образуват фигурата може би падането щеше да стане по време на изборите а това нямаше да е добре за новоизбраният президент като начало
            Pip master

            Коментар


            • Аз бих участвал в BABA-та, но позицията ми там е прекалено голяма и червена, за да допълвам. Еле пък ако човек има достатъчно пари, да участва акстивно с путове... След всеки отчет пада по този начин и после връща. Без изключение.

              Коментар


              • Айде сега, нямало срив...
                От 26 април, NASDAQ e паднал над 9%.
                Някои тех компании са стигнали -20%.
                Лошото е, че не освободих кеш навреме да участвам, а съм само в режим HOLD.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                  Срив няма, не е имало и няма да има. Така и никой не написа защо го чака тоя срив, какви са основанията.

                  Юруш на алъш-вериша!
                  никой нищо не чака щото вече случи - 50% съм надолу и продължавам. Как и да го гледам и с какъв и термин да го описвам се таа - парите ми ги нема.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ford_perfekt Разгледай мнение

                    Вземи и отвори някоя графика на произволен индекс и я разгледай внимателно. Ще се изненадаш, но нито е линейна, нито по експонента, а е ш...н зиг-заг, където има и нагоре, и надолу! Ако всяко кривване на юг го наричаш срив и си скубеш косите, по-добре да се откажеш , щото след време ще започнеш да лаеш по колите!
                    добре де - не е срив, а губене на много пари. Има ли значение как ще го наречеш при това положение - срив или клатушкане - все в гъз.

                    Коментар


                    • бичи флаг за 50 пипса
                      Click image for larger version

Name:	US30M1 BI4I FLAG.png
Views:	1
Size:	25.7 КБ
ID:	3759091
                      Pip master

                      Коментар


                      • обаче волата е жестока... 1 минутен бар при US30 Е 40 ПИПСА
                        Pip master

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                          Честит пореден срив - тоя път няма нафта, няма газ, няма суровини, няма злато, няма крипто ... всичко краш. Само волатиният индекс е нагоре.
                          Вземи и отвори някоя графика на произволен индекс и я разгледай внимателно. Ще се изненадаш, но нито е линейна, нито по експонента, а е ш...н зиг-заг, където има и нагоре, и надолу! Ако всяко кривване на юг го наричаш срив и си скубеш косите, по-добре да се откажеш , щото след време ще започнеш да лаеш по колите!

                          Коментар


                          • Срив няма, не е имало и няма да има. Така и никой не написа защо го чака тоя срив, какви са основанията.

                            Юруш на алъш-вериша!

                            Коментар


                            • Мда, едно време железниците и фабриките за текстил са били хай тек. Едрите земевладелци са се надявали да има сила, която да ги спре

                              Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение
                              Ми то всичко е навързано. Креш няма още. Ама не би ме учудило да има майско събитие с дъх на люляк. Обичаш ли уханието на люляците?
                              Зукърбърг сега брои пачките дето касира. Ама да ти кажа аз не го харесвам. Той е поклонник на калифорнийската школа, която ненавиждам In Tech we Trust. Надявам се да има сила, която да ги спре.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                                Честит пореден срив - тоя път няма нафта, няма газ, няма суровини, няма злато, няма крипто ... всичко краш. Само волатиният индекс е нагоре.
                                Ми то всичко е навързано. Креш няма още. Ама не би ме учудило да има майско събитие с дъх на люляк. Обичаш ли уханието на люляците?
                                Зукърбърг сега брои пачките дето касира. Ама да ти кажа аз не го харесвам. Той е поклонник на калифорнийската школа, която ненавиждам In Tech we Trust. Надявам се да има сила, която да ги спре.

                                Коментар

                                Working...
                                X