IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
    Сериозен спад стана. Къде ли можем да отидем , дали ще стигнем 32 000 за Dow Jones?
    Аха, веднага. И почва японският сценарий.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
      Сериозен спад стана. Къде ли можем да отидем , дали ще стигнем 32 000 за Dow Jones?
      По скоро 32800,където се пресичат две подкрепи,статична и динамична.По тревожното,е ако се окаже само първата цел това ниво,втората може и да е 31300 т.е.да изтрие цялото покачване от 2021г. Като гледам и СиП си е поставил първа цел 3990,и втора 3800 или пак се връщаме в началото на 2021гЩе видим как ще се държи около тия първи подкрепи и дали тренда ще остане валиден
      "църна му земя - невеста, тънка му пушка - зълвица, я чифт пищови - девери"

      Коментар


      • Сериозен спад стана. Къде ли можем да отидем , дали ще стигнем 32 000 за Dow Jones?

        Коментар


        • Винаги съм мечтал за нещо космическо. Взех Virgin Galactic на 16,16. Малко взех, но от сърце! Ся ще видим крива ли е ракетата и какво ѝ пречи.

          Коментар


          • Ииибах гу... Преди час тъкмо си отбелязах, че Антерото ми утрои, а сега го гледам дори него на червено. sbsw сложих на следваща поръчка за допълване на позицията

            А мислих, че и днес нафтата ще ме изтегли.

            Коментар


            • Не се чуди. Има доста паралелни вселени. С извънземни, особено от дуги вселени, не се спори

              Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

              Я пак...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

                Мюлерът надуши кръвчицата още на 04,05 лето 21 първо. Но........... Трябва събитие. Без него няма да потекът реки от сълзи. Знам, че Угур Бей яде от моя памук и баклава. Да са му честити.
                Сега смених монетата с още по-късметлийски боб. Той казва, че няма да има повече кръв и зъби! Даже вика, че юни сме на 4400 SPX, ама баш не му фащам вяра.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение
                  Ауууууууууу дали хвръчат маржин колове.
                  Американците купували. Ще поизчакам с мината. Ще я взема по-евтино. Усещам го.
                  Има още кръвчица да се пролее
                  Мюлерът надуши кръвчицата още на 04,05 лето 21 първо. Но........... Трябва събитие. Без него няма да потекът реки от сълзи. Знам, че Угур Бей яде от моя памук и баклава. Да са му честити.

                  Коментар


                  • Пазарът кефи максимално. Най-накрая да има някакво значение какво си купил. В случая тръби/газ/нафта ме правят зелен, ама и въглищата не се дават. CRK снощи му се маех, че е на невъзможна направо цена. Не го взех, защото вече ме е страх с този газ преди лято. Иначе не бих купувал от сурналите се тех шитните, даже бих продавал.

                    Първоначално изпратено от ford_perfekt Разгледай мнение

                    Viohalco. Белгийска, държат Sidenor в Гърция и чрез нея и Стомана Перник. Market Cap 1.32B, P/E~60, P/B~1. По критерия за старост, основана 1937.
                    Направо като по поръчка. Коджа мерси! Няма да взимам обаче веднага. Почвам да я следя, защото ми идва една идея по-скъпа от очакваното, особено за гръцка компания.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ford_perfekt Разгледай мнение
                      4111,53 беше дъното на SPX. Кой купил, купил!
                      Да обясня методиката, с която стигнах до този извод:
                      Ези- надолу, тура- нагоре.
                      ....ше я сменям тази монета!
                      Last edited by RUBLA; 12.05.2021, 19:50. Причина: ​​​​​​​Спазвайте добрия тон!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                        Ще има ли първоначално изакване на пазара в първия един час. ? Ако е така да подлагаме кофите.
                        То след днешните данни може да има и последващо изакване
                        zerohedge on Twitter: "the last time Core CPI was here, the Fed Funds rate was 20%" / Twitter

                        Коментар


                        • Ще има ли първоначално изакване на пазара в първия един час. ? Ако е така да подлагаме кофите.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                            Я пак...
                            Същински Хипербол, дано само не свърши на пазара като него

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                              Един съвсем сериозен въпрос. Не се шегувах, когато казах на нашето Кате Вуд да започва бизнес със скрап. Чак след като го написах, се сетих да купувам shcn и подобни, ако и да бяха нарисувани още миналата година. В ситуацията на хиперинфлация, в която се намираме, имат още МНОГО нагоре, но ми се иска да намаля политическия риск и търся неамерикански компании, но да са стабилни, по-старички, >500 млн. капитализация. Най-добре да имат обекти в няколко държави.
                              Я пак...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                                Един съвсем сериозен въпрос. Не се шегувах, когато казах на нашето Кате Вуд да започва бизнес със скрап..
                                сериозно? Как и го каза - на лични ли? И твоя ли е Катето верно? Как точно, ти ни изумяваш?

                                Коментар

                                Working...
                                X