IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Моше знам че си добър и мил човек и искаш да помогнеш на хората като един жиииисъс.ама ти казах че пред мен няма шанс.казал съм сеч значи ще има сеч.ти си разсъждавай за 10000 и за 20000 и за 30000. Муха ха

    Коментар


    • Толкова ми дожаля за ДАКСа, че даже и аз пуснах ей ся една дълга ей така да си поеме малко дъх...
      До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

      Коментар


      • Незнам какво сте се шашнали толкова много.
        Техническа корекция е това от 4 месеца не е имало такава, беше или флат или нагоре.
        А на всеки 3-4 месеца пада по 5% и после пак нагоре.
        Това се наблюдава и сега, така беше и миналата година.
        Нищо ново под слънцето.
        Новото е с ДАКС-а ама той и преди си беше волатилен, ако С&П падне 5% ДАКС-а пада 10%.
        А сега кризата в Украйна нали масло в огъня и от там и спада.
        Нищо особенно, септември пак нагоре и есента С&П 2000, ДАКС-а 10 000 (зависи от кризата в Украйна).
        И така.
        Лека и доходна

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
          Мляс мляс ESV-ца на 48.8
          Бе туй ниво 30 на RSXJ го защитават бетер сталинград бе, аман, нема минаване...
          И на 48.40 пак лап ESV, нова добавка и на RIG на 38.3 ( диипхърайзън нивото)
          Само янки-идиоти могат да си позволят да продават такива див.акции с яко и несъмнено покритие на дивидента и на РЕ 8 (вкл.и форуърд) и при рси 21-25. Едната дава >7.8%, а другата 6.2% при тия нива. Топ тъпунгери....което естествено си е ОК за контрарници като мене, спазващи основното правило при див.акции ( и не само) - buy cheap.

          Коментар


          • Long DAX 9020

            Коментар


            • Честит ви дакс 9000.ураааааааа

              Ей ама как се радвахте по коледа по нова година по велик ден.а на 4 юли какво беше бичаци.сега само байвате дипове и ви трепат стоповете.то само с интернет и фейсбук не става
              Last edited by the architect; 07.08.2014, 19:25.

              Коментар


              • Добре де хахо може ли тия американски така и да не схванаха че с тия чутури се изтъркаха. Да измислят някакви по сложни фигури.примерно фигура тигър срещу дракон.сега от 16370 ке има отскок

                Коментар


                • при дакса си мисля под 9000 е интересно от гледна точка на стопове, опции и тн върху участващите в индекса...

                  активността днес силно прилича на разчистване на терен, за мощно движение ... накъде ще видим, но имайки предвид колко драматично ще е ако бие 9000 ...май ще дадат храна на журналята.
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Felbuzz Разгледай мнение
                    айде супер марио пусна зеления светофар за удължаване как мислите не е ли по-добре CAC вместо дакса, последните години по-малко се е надувал
                    И на CAC съм му сърбал попарата
                    По йофтенко е,и може да се усерява по лесно,ако си привърженик на този тип извращения
                    Но иначе той си ходи като дупе с гащи с Дакса!!!
                    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                      Остави ме да си счупя главата дебела(не,че не съм го првил и друг път).
                      Никой не може да ми обяснява как да си загубя парите,по добре отколкото аз знам
                      Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                      Коментар


                      • айде супер марио пусна зеления светофар за удължаване как мислите не е ли по-добре CAC вместо дакса, последните години по-малко се е надувал

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от jasonbeck Разгледай мнение
                          Ей тва гравитацията е голема работа, тегли си надолу и тва е
                          на земята има таъв физичен закон дам, това вече го бяхме писали къде 2013 но болшенството не веруе и още не веруе докато не се приземи съвсем по корем, но има време ....

                          Коментар


                          • Просто не си заслужава това каканижене нагоре за некви пет десет долара.тези неща ще се докажат с времето тепърва

                            Коментар


                            • Ей тва гравитацията е голема работа, тегли си надолу и тва е

                              Коментар


                              • Правилно ще покатери покатери пък после 16161.аз лично при всяко едно покачване дори и до 17000 ще скъсявам зверски.гилотината е задействана.по всички архитектурни критерии

                                Коментар

                                Working...
                                X