IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Мюлер, тези неща не виждам как точно попадат в темата за инвестиране в акции



    Ама това много ме кефи:

    https://twitter.com/mark_dow/status/...108907015?s=20

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
      Кои са големите и защо са толкова тъпи (по твоята логика) -- това винаги ми убягва при подобни изказвания

      Да не си станал фен на конспиративни теории?


      https://www.investor.bg/novini/261/a...horata-328151/

      Ей почнахте да чипирате хората-
      А после някой да каже, че всяка конспирация не се сбъдва-

      Мъни жал ми е за бившия ми съдружник Бил Инжектора. Как може да се раздели с това прекрасно творение на майката пирода Мелинда-
      Тебе не те ли трогна новината?
      Сега горкия го чака пълна програма, да сготвят по устав.!!! Ама той си заслужава.
      Я кажи Мъни, ако дойдат на власт твоите приятели Зелените в земите на Райха, това добре ли ще е за немския пазар?
      Баба Меркел беше строга, но справедлива жена, обучавана от Изтока закалена от желязо.

      Коментар


      • забележете господа... след целодневния спад ДОВ коригира и образува типичен двоен връх на 5 мин... а.на 1 мин това се изявява в пробиване на trend линията .. зелената.. след пробива на тази зелена трендлиния цената се опитва да покачи за нов връх но не успява стига само до тест на зелената trend линия и пропадане с импулс надолу ...чиста техника
        Click image for larger version

Name:	US30M1.png
Views:	1
Size:	17.1 КБ
ID:	3762052
        Pip master

        Коментар


        • Кои са големите и защо са толкова тъпи (по твоята логика) -- това винаги ми убягва при подобни изказвания

          Да не си станал фен на конспиративни теории?

          Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
          Заигравка на голо дупе, ако днес големите не крепят здраво пазара ще заприлича на миналия март

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
            Какъв прекрасен ден е днешния
            Най-хубавото тепърва предстои-

            Коментар


            • Какъв прекрасен ден е днешния

              Коментар


              • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                кво ми дреме за графиката ако аз съм на минус, би ли ми обяснил?
                Ивелина, по-спокойно, бе жена! И аз съм на минус, ама то не може все на плюс. Търпение и ще си дойдат на място нещата.

                Коментар


                • днес цял ден върлува down trend по всички графики редно е яз да се включа с едни 50 тика
                  Click image for larger version

Name:	US30M1 trend.png
Views:	1
Size:	22.3 КБ
ID:	3761993
                  Pip master

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                    еми да, те затова вървят на зиг-заг
                    народът се изучи в трейдинга, само спецовете тук хвърчат в облаците

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                      Aма много чувства влагате бе, ако я карате така нема останат нерви.
                      Я погледни и годишните графики та белким се поуспокоиш.
                      Пък и още 10% да се скинат - голям праз. Хортуват му опортюнити...
                      кво ми дреме за графиката ако аз съм на минус, би ли ми обяснил?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                        явно не си единственият дето го прави - това е новата мода дето движи маркета напоследък
                        еми да, те затова вървят на зиг-заг

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                          айде и Dow се отчете. Кой продал - продал. Това разбира се сте направили всички вие спецовете. И особено Терзо
                          Aма много чувства влагате бе, ако я карате така нема останат нерви.
                          Я погледни и годишните графики та белким се поуспокоиш.
                          Пък и още 10% да се скинат - голям праз. Хортуват му опортюнити...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение
                            стратегията е проста днес купувам, утре като пак стане зелено продавам, вдругиден като стане червено пак купувам и така
                            явно не си единственият дето го прави - това е новата мода дето движи маркета напоследък

                            Коментар


                            • стратегията е проста днес купувам, утре като пак стане зелено продавам, вдругиден като стане червено пак купувам и така

                              Коментар


                              • айде и Dow се отчете. Кой продал - продал. Това разбира се сте направили всички вие спецовете. И особено Терзо

                                Коментар

                                Working...
                                X