IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Кои ще са най-засегнати? То винаги някой е засегнат, други пък ще просперират

    Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение
    Бих желал да си прав, но....
    Ще са още по силен коалиционен партньор, набраха огромна инерция, която не им се полага, и ще им я отнемат от тамошния център, но ще имат много по-голямо влияние. Това ще рефлектира много негативно отнесено към много сектори в Европа.

    Коментар


    • 34370 е 4 часова съпротива за индекса (бивш връх) един или два пъти цената се опитва да тества върха но накрая пропада
      https://ibb.co/MpN3DjK
      Click image for larger version

Name:	syprotiwa ot 4 4asa.png
Views:	1
Size:	1.8 КБ
ID:	3762991

      Pip master

      Коментар


      • Антеро >13. TALO > 13. Тръбите си текат, танкерите (dht, eurn) си плуват... кеф.

        ===

        добавка: силно се надявам на иранска сделка и на моментно спадане на нафтата, за да натоваря още. майната ѝ на диверсификацията.
        Last edited by terziеv; 21.05.2021, 19:04.

        Коментар


        • Бих желал да си прав, но....
          Ще са още по силен коалиционен партньор, набраха огромна инерция, която не им се полага, и ще им я отнемат от тамошния център, но ще имат много по-голямо влияние. Това ще рефлектира много негативно отнесено към много сектори в Европа.

          Коментар


          • Нямам никаква идея какво ще правят зелените ако вземат властта. Имат ли реален шанс? Ама чак да повлияят глобално на пазарите, не ми се вярва, каквото и "зелено" да са намислили

            Хората "инвестирали в" или "спекулирали с" шитни - те да се притесняват

            Със зелени и без зелени, хората ще търсят в Гугъл, ще носят Адидас и Найк, ще гледат Дисни, ще пият лате в Старбъкс и Стандарт и Пуурс ще им правят рейтингите. Такива ми ти работи

            Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение
            Евентуална смяна на управлението в Райха определено играе огромна роля в темата за инвестиране в Акции.
            Ако искаш ще ти го задам политкоректно в темата на Дакса?
            Ако държиш да бъдем буквалисти-.
            За Бил може и на лични да ми отговориш, това не е свързано с темата.
            Вярно !!!
            Last edited by Money; 20.05.2021, 22:34.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
              По-интересното е СП2. Още не мога да асимилирам, че американците дават зелена светлина. Нещо не е наред тук. Не, че ми пречи, захлебих предостатъчно, а бичето в сектора е още теленце сукалче. И от двете страни на локвата консумацията на синьо и ще продължава да лети нагоре. И в Газпром обаче останах с половин позиция. COG и CRK имат още бая нагоре, но не са Антеро. AR на 25 до края на годината е много вероятно. Само при TGP съм капо, че все ми се изплъзваше.
              Газпром загубиха в играта наречена Вертикаль власти- Вектора се измести. !!!Айде има ръсттт на пазара отваряйте шампанското!!!

              И не на последно място купувайте евтино е.

              Коментар


              • По-интересното е СП2. Още не мога да асимилирам, че американците дават зелена светлина. Нещо не е наред тук. Не, че ми пречи, захлебих предостатъчно, а бичето в сектора е още теленце сукалче. И от двете страни на локвата консумацията на синьо и ще продължава да лети нагоре. И в Газпром обаче останах с половин позиция. COG и CRK имат още бая нагоре, но не са Антеро. AR на 25 до края на годината е много вероятно. Само при TGP съм капо, че все ми се изплъзваше.

                Коментар


                • Хубава е тази картинка от arbeitmachtfrei.
                  Ето и една статия от yahoo https://newsletters.yahoo.net/H/2/v6...ff618b593/HTML

                  Коментар


                  • Коментар


                    • Днес ми намирисва на биков пазар

                      Коментар


                      • Видяхте ли, Фед намеква, че може да почне да намалява КУ, а пазара се дигна. Не е ли Демон този пазар

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

                          Най-хубавото тепърва предстои-
                          Мдаааа

                          Коментар


                          • Същата работа, парите отиват от един джоб в друг, но не се губят

                            Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                            А как стои въпроса с парите, нялети в криптомонетки?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                              Само да питам. Като говорим как Федът налял пари и парите отишли в акции, нали не си мислим, че парите като "отидат в акциите" и изчезват?
                              А как стои въпроса с парите, нялети в криптомонетки?

                              Коментар


                              • Само да питам. Като говорим как Федът налял пари и парите отишли в акции, нали не си мислим, че парите като "отидат в акциите" и изчезват?

                                Коментар

                                Working...
                                X