IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от arbeitmachtfrei Разгледай мнение
    Че на колко си излязла? Аз днес я затворих MRNA. имаше период април и май, когато изкарваха, че ваксините спират напълно вируса и тогава се чудех дали не съм се претаковал като влезнах повторно. На тия цени не си заслужава да влизаш, разбира се. Като цяло не мисля, че MRNA технологията ще е решението, на което се надявахме. Бих се набил в някоя компания, която прави назална ваксина, но ме мързи да търся.
    Сега всъщност затварям и Pfizer.
    на 400 излязох. Абе колко повече се заричам да не правя глупости толкова повече глупости правя.
    PFE си расте - що го махаш?

    А как па ме е яд че разкарах ALB и взех умиращото SBSW повлияна от спеца Терзо...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
      Взех MP че добре расте Как ви се струва?

      Не мога да си простя за Модерна. Според вас тоя растеж реалистичен ли е или е pump and dump ?
      Че на колко си излязла? Аз днес я затворих MRNA. имаше период април и май, когато изкарваха, че ваксините спират напълно вируса и тогава се чудех дали не съм се претаковал като влезнах повторно. На тия цени не си заслужава да влизаш, разбира се. Като цяло не мисля, че MRNA технологията ще е решението, на което се надявахме. Бих се набил в някоя компания, която прави назална ваксина, но ме мързи да търся.
      Сега всъщност затварям и Pfizer.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
        То ясно, че ще катери MP. .
        Гаранция щеше да катери... ако не го бях вззела....

        Коментар


        • То ясно, че ще катери MP. Ама при положение, че днес имаше такива добри разпродажби...

          ===

          Аве, а днес защо няма рекорд? Почвам да се притеснявам за пазара.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
            Взех MP че добре расте Как ви се струва?

            Не мога да си простя за Модерна. Според вас тоя растеж реалистичен ли е или е pump and dump ?
            Ами прецени на коронката какво доверие можеш да имаш да ти осигурява клиенти и дали би пуснала заразата в твоето портфолио
            Last edited by jori; 09.08.2021, 23:16.

            Коментар


            • Взех MP че добре расте Как ви се струва?

              Не мога да си простя за Модерна. Според вас тоя растеж реалистичен ли е или е pump and dump ?
              Last edited by IvelinaJensen; 09.08.2021, 21:55.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                Пълните ли самосвала?!? А трябва. Газът най-накрая върна малко. Въглищата и те връщат. HCC слезе на нивата от юли. E, Antero не ще да слезе под 13, но да не бъдем перфекционисти.
                верно от яд ще купя АМ като съм тъпа да продавам Модерна кога всички я купуват
                Last edited by IvelinaJensen; 09.08.2021, 20:11.

                Коментар


                • съпротива от локален връх образуван около 10 ,00 бг време.. забравих ..instrument индексен фю4eрс DJIA E -Mini
                  Click image for larger version

Name:	syprotiwa 4asowa.png
Views:	1
Size:	4.6 КБ
ID:	3790868


                  https://ibb.co/8rddNs3
                  Last edited by trade; 09.08.2021, 18:19.
                  Pip master

                  Коментар


                  • Пълните ли самосвала?!? А трябва. Газът най-накрая върна малко. Въглищата и те връщат. HCC слезе на нивата от юли. E, Antero не ще да слезе под 13, но да не бъдем перфекционисти.

                    Коментар


                    • Чакаме петрола на $100. Чакаме... чакаме... чакаме...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                        Не искаше да се учиш.Пускаш само откачени постове за атомки и бомби а можеше за много неща да те светна.Ти обаче реши да ме лаеш а мен който не ме е залаял той не е побеснял.Факт! Просто Господ ме пази!
                        Каква ти е офертата за обучение? Disclaimer: Не плащам

                        Коментар


                        • Да видим днес ще напълним ли касичката с бинки.Чакам с нетърпение да видя как ще тръгне търговията.

                          Коментар


                          • Click image for larger version

Name:	SPX500Daily.png
Views:	1
Size:	13.8 КБ
ID:	3790246

                            Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                            вече единственото, което може да ме изненада на тия пазари е да се случи нещо логично.
                            Нафтата цял ден расте и изведнъж - безпричинен срив
                            ако казваш за Брента не се чуди че пада тъй като на 4 часа графика си е в down trend от 74 ... просто е коригирал и ти си взела корекцията за възходящо движение но идва време когато цената си тръгва по старшият таим фреим
                            https://ibb.co/ymzzXkm
                            и понеже някои долу се учудва че СПХ 500 прави нов връх ..еми какво да прави той си е във възходящ trend от сума време... по дневна графика , седмична и месечна и по старшите фреимове бутат нагоре ... възходящите трендове правят нови върхове и докато trend линията (чЕРВЕНАТА )не бъде пробита УБЕДИТЕЛНО UP тренда е валиден... пуснете си по един Моовинг по графиките той поне ще ви показва посоката без да търси логични (според вас доводи )когато цената е под Ма продавайте когато е над МА купувайте
                            P.P когато цената е в рейндJ горното написано не работи
                            https://ibb.co/pRSmQq5
                            Last edited by trade; 07.08.2021, 17:03.
                            Pip master

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение

                              Тоя пак е на печалба. Тоа непрекъснато печели. Е зарадвало те е еврейчето явно . Хяхяхяхяяяхах
                              Не искаше да се учиш.Пускаш само откачени постове за атомки и бомби а можеше за много неща да те светна.Ти обаче реши да ме лаеш а мен който не ме е залаял той не е побеснял.Факт! Просто Господ ме пази!

                              Коментар


                              • Терзу̀, най-изненадващото тази седмица е сривът при петрола. Направо гледах и не можех да повярвам на очите си А за падането на GME и AMC, да не говорим. Вече няма никаква логика в пазарите


                                Прочее, ти кога ще си продадеш четиритях акции в GME? И какво ще посъветваш хората дето са купили на $250 с очакване за $1000

                                Коментар

                                Working...
                                X