IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Соросоидният съд им спря новата тръба с безумни, ама наистина безумни мотиви. Въпреки че имат разрешение от всички регулатори. Проблемът обаче е, че вече са вкарали в нея повече капитал отколкото е пазарната оценка на компанията.

    Плюсът е, че свалиха цената на дяловете до сгодна за вход. Минусът е, че няма гаранция, че това безумие ще бъде отменено скоро. Играта е с путове със страйк 7.

    Коментар


    • Какво се е случило с ETRN не намирам никакви новини


      Коментар


      • Първоначално изпратено от dollarman Разгледай мнение

        То всеки има една такава сделка, хубавото е, че винаги има нови възможности. А за петрола аз тук едва ли ще продам ама със сигурност не бих купил.
        И много бъркаш. Беше супер за купуване вчера. Просто за големите американки има сериозен политически риск. Ей, оня ден поредна безумна секира срещу каруцари - ETRN. Това пуританите винаги са си били откачени.

        Суровото си е само нагоре. Стискай палци да пуснат Иран да изнася, па алгоритмите да се излъжат да разпродават.

        Не съм го казвал досега, но пак ще се повторя - добив няма. Просто няма.
        Last edited by terziеv; 09.02.2022, 07:54.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

          Ама натюрлих. Още се будя потен посред нощ зарад умното решение да продам WES с ок. 150% печалба. На 8 и нещо или 9 и нещо го продадох. Сега го гледам на 25.
          То всеки има една такава сделка, хубавото е, че винаги има нови възможности. А за петрола аз тук едва ли ще продам ама със сигурност не бих купил.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dollarman Разгледай мнение

            Е има една приказка, че никога не си виновен ако букнеш профит :-D
            Ама натюрлих. Още се будя потен посред нощ зарад умното решение да продам WES с ок. 150% печалба. На 8 и нещо или 9 и нещо го продадох. Сега го гледам на 25.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

              Освен ако не търсиш нещо съвсем бързо, преди данните за инфлацията не си струва риска.

              ===

              Дайте акъл да продавам ли XOM-a? Бях се зарекъл да го пусна на сергията, ако мине 80 камъка. Нафтата е нагоре и занапред, ама като американска компания много политически риск носи. С малки изключения искам да разтоварвам чистите американки.



              Под 7, ако го обявят, другия месец могат да решат да обявят и дефлация. Според мен ще е нещо грандиозно. И всички по Бумбърг ще обясняват колко е неочаквано.... Аз например се плаша от скоростта, с която се сменят етикетите. pantaleev да рече как е отвъд голямото езеро.
              Е има една приказка, че никога не си виновен ако букнеш профит :-D

              Коментар


              • Не знам дали някой следи COHU. По принцип компанията си е сделка на тези цени, обаче майските путове са направо дива далавера. 25/22,5 спредовете къртят.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Dengi Разгледай мнение
                  Гледам, че Фейсбук паднал под 16P/E. Изглежда ми за купуване вече.
                  Освен ако не търсиш нещо съвсем бързо, преди данните за инфлацията не си струва риска.

                  ===

                  Дайте акъл да продавам ли XOM-a? Бях се зарекъл да го пусна на сергията, ако мине 80 камъка. Нафтата е нагоре и занапред, ама като американска компания много политически риск носи. С малки изключения искам да разтоварвам чистите американки.

                  Първоначално изпратено от dollarman Разгледай мнение

                  Правилно.

                  Гледам ги, ако в четвъртък е под 7 може да тръгнат обратно до 1,5%
                  Под 7, ако го обявят, другия месец могат да решат да обявят и дефлация. Според мен ще е нещо грандиозно. И всички по Бумбърг ще обясняват колко е неочаквано.... Аз например се плаша от скоростта, с която се сменят етикетите. pantaleev да рече как е отвъд голямото езеро.
                  Last edited by terziеv; 08.02.2022, 22:14.

                  Коментар


                  • Гледам, че Фейсбук паднал под 16P/E. Изглежда ми за купуване вече.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                      Не е ли у четвъртък ГОЛЯМАТА ИЗНЕНАДА?

                      Днес имаше за тригодишните. Яко презаписан.
                      Правилно.

                      Гледам ги, ако в четвъртък е под 7 може да тръгнат обратно до 1,5%

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dollarman Разгледай мнение

                        1.96...утре какъв парцал може да има
                        Не е ли у четвъртък ГОЛЯМАТА ИЗНЕНАДА?

                        Днес имаше за тригодишните. Яко презаписан.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                          Надай се. И 5 да стане това няма да повлияе на инфлацията. Мачът е свирен.
                          1.96...утре какъв парцал може да има

                          Коментар


                          • НАФТАТА! BTFD!

                            Майчице, каква елементарна игра. Направо е обидно.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                              Не мисля,че Украйна ще напада някой.Те не искат война.А и Русия няма как да даде Крим някога.Тя е ядрена сила и няма как да бъде победена.
                              Единствения вариант е след много години,като падне Путин и направят някви референдуми но те са руснаци там

                              Но темата е друга ...
                              Украйна иска Крим! И би стигнала дори война за Крим! Друг е въпросът дали някога би имала какъвто и да е шанс срещу Русия!
                              The best things in life are free. The second best things are very expensive!
                              не е препоръка

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от LuckyYou Разгледай мнение
                                Със сигурност Украйна не е подготвена да атакува Крим. В това съм убеден. Но тази тяхна армия не е за подценяване, да не говорим че и самите Украинци се чувстват застрашени. Аз пък гледах огромен брой 30 годишни обикновени младежи(програмисти, заболекари, счетоводители и т.н. книжни плъхове), които се учат доброволно на военни действия и оцеляване в партизанска война срещу Русия(мъже и ЖЕНИ!). Т.е. и Русия не може да влезне в Украйна с тази армия на границата.
                                Не мисля,че Украйна ще напада някой.Те не искат война.А и Русия няма как да даде Крим някога.Тя е ядрена сила и няма как да бъде победена.
                                Единствения вариант е след много години,като падне Путин и направят някви референдуми но те са руснаци там

                                Но темата е друга ...

                                Коментар

                                Working...
                                X