IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dollarman Разгледай мнение

    1.92 US10Y - никакви суровини търся тука
    Надай се. И 5 да стане това няма да повлияе на инфлацията. Мачът е свирен.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
      Ако си мислите, че нафтата катери, погледнете въглищата! Жална ни майка.



      Нъц. За истинска игра питам. Трябва директно, през посредник се губи много. Ето, от суровините съм горе долу x2,5 че ги играя през акции. Истинските пари са със самата суровина.

      Сега например за зърното няма контанго, което е безумие.
      1.92 US10Y - никакви суровини търся тука

      Коментар


      • Ако си мислите, че нафтата катери, погледнете въглищата! Жална ни майка.

        Първоначално изпратено от dollarman Разгледай мнение

        KRBN ей това е дъ шит - търгува с квоти на въглеродни емисии, иначе RIG :-)
        Нъц. За истинска игра питам. Трябва директно, през посредник се губи много. Ето, от суровините съм горе долу x2,5 че ги играя през акции. Истинските пари са със самата суровина.

        Сега например за зърното няма контанго, което е безумие.
        Last edited by terziеv; 04.02.2022, 17:23.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
          Как /с кой инструмент точно/ може да се отиграе скок от x5-x10 на газа в Европа обаче. За трети път питам. Признавам си, прост съм и наистина нямам идея.

          ... според мен ще има война или поне ще спретнат сериозен инцидент с последствия.
          KRBN ей това е дъ шит - търгува с квоти на въглеродни емисии, иначе RIG :-)

          Коментар


          • Как /с кой инструмент точно/ може да се отиграе скок от x5-x10 на газа в Европа обаче. За трети път питам. Признавам си, прост съм и наистина нямам идея.

            ... според мен ще има война или поне ще спретнат сериозен инцидент с последствия.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от dollarman Разгледай мнение




              Тепърва започва копонЪ
              Глупости. Трета световна е далеч по-вероятна отколкото вдигане на лихвите.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pantaleev Разгледай мнение
                Amzn: After hours 3,225.41 +448.50 (+16.15%) ... без коментар. Това подскачане с такива проценти на големите технологични компании май няма да свърши добре за наско.



                Тепърва започва копонЪ

                Коментар


                • Amzn: After hours 3,225.41 +448.50 (+16.15%) ... без коментар. Това подскачане с такива проценти на големите технологични компании май няма да свърши добре за наско.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                    rebound на кукуво лето
                    Пак се обърка май

                    Коментар


                    • rebound на кукуво лето

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение

                        PBR имах сел ордер на 13,70 и се продаде. Потенциал има гплям но графиката в момента ме спира да върна обратно. Имам чувстото че Wallstreet ще ги избичи нагоре само и само да дразни руснаците - "виждате ли колко добре щяхте да бъдете ако ни слушате" но е време петрола малко да коригира и той както и всички суровини. Днес много ме кефи DWAC -показва на FB и TWTR какво ги чака :-)
                        Дам, малко ми е кофти, че при този пазар на черното големите позиции в Мечел и особено Евраз са ми в червено, а по-малките - HCC, ARCH и BTU утепаха рибата.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                          Търсачката.

                          Без да искам уцелих абсолютния връх. Продадох на 18. Докара ми x2,5. Много проблеми имат, не са толкова подценени, колкото ти изглежда. Едва ли ще изригне. Мексиканците им гепиха основното поле. С опции в парите само има сми. Петробраз не ти ли е сгоден?
                          PBR имах сел ордер на 13,70 и се продаде. Потенциал има гплям но графиката в момента ме спира да върна обратно. Имам чувстото че Wallstreet ще ги избичи нагоре само и само да дразни руснаците - "виждате ли колко добре щяхте да бъдете ако ни слушате" но е време петрола малко да коригира и той както и всички суровини. Днес много ме кефи DWAC -показва на FB и TWTR какво ги чака :-)
                          Last edited by desperado; 03.02.2022, 18:32.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
                            Загледал съм TALO че друго евтино не остана много. Някой следи ли го? Глася се за по-значителна сума а ме мързи да чета днес, според мен анализаторите са в грешка за очаквания оборот 2022 поне с 30% което е много съществено TALO 10.99 -0.36 -3.17 : Talos Energy Inc. - Yahoo Finance
                            Търсачката.

                            Без да искам уцелих абсолютния връх. Продадох на 18. Докара ми x2,5. Много проблеми имат, не са толкова подценени, колкото ти изглежда. Едва ли ще изригне. Мексиканците им гепиха основното поле. С опции в парите само има сми. Петробраз не ти ли е сгоден?

                            Коментар


                            • Загледал съм TALO че друго евтино не остана много. Някой следи ли го? Глася се за по-значителна сума а ме мързи да чета днес, според мен анализаторите са в грешка за очаквания оборот 2022 поне с 30% което е много съществено. Не знам дали не е щото са прекалено хеджирани или е пропуск TALO 10.99 -0.36 -3.17 : Talos Energy Inc. - Yahoo Finance

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bingomatic2 Разгледай мнение

                                Златото се включва в играта на много по-късен етап. 5% инфлация са нищо за него. Златото е хедж срежу разпад на цялата система.
                                Продължавам да трупам миньори и да играя SLV с бичи путове, обаче не разказвам Приказки под шипковия храст за хеджове меджове. Златото ще бъде яко разпродадено при срив. Както винаги се случва.

                                Нашто момче в SA току що пусна препоръка за SVM. Не му се получава толкова много, ама в случая ми се струва прав.

                                Коментар

                                Working...
                                X