IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dollarman Разгледай мнение
    Винаги когато има война в Европа, Америка печели. Винаги. Само казвам. BTFD.
    Да го приемам ли за знак да скачам с 200к на VUAA ?

    Коментар


    • Винаги когато има война в Европа, Америка печели. Винаги. Само казвам. BTFD.

      Коментар


      • 23.02.2022, 13:07
        Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
        Добре е в момента човек да заложи поне с някаква част от парите на Русия и на рублата.
        Last edited by terziеv; 23.02.2022, 13:36.

        desperado е бил по-булиш за рублата https://forum.investor.bg/forum/%D1%...B0%D1%82%D0%B0

        Коментар


        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

          Бая избързах, признавам. Но ти грешиш. Сега точно е времето за купуване, но нямаме достъп. Странно е, да не кажа шокиращо, че не го виждаш. Няма нужда да е огромна позиция, но да пропуснеш подобна възможност е глупаво. По-долу обясних подробно как съм "хеджирал", приемам критики и препоръки.

          Ака толкова не искаш руски, вземи железарите на долармена.
          Тест. Да видя дали може да се цитира. От моя акаунт става. Явно проблемът е при Муни и@petrg5s.
          FXPO.L 169.00 +16.00 +10.46%

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
            Май не си ме разбрал. Гьобелс в трейдинга е никчето terziev. Прави съкрушително тъпи трейдове и после идва тука пламенно да лумка булшит как бил пазара в пъти

            Ако му извадиш старите постове с цитати ще побеснее


            Извади ми цитати, моля. Моля те от няколко месеца. Започни с оня, в който предвиждам 40% спад на пазара. Нали си го "спомняш" добре.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

              Елементарен трол и то руски е този за който убииствата на деца от путин е нещо нормално !

              И си лъжец и си трол !
              За ШЕСТИ ПЪТ призовавам да покажеш къде и да цитираш какво съм излъгал. Знаеш ли какво е предвиждал Крум за такива като теб:

              ​Ако някой обвини някого и ако се окаже клеветник и лъжец, да се убива

              Коментар


              • Май не си ме разбрал. Гьобелс в трейдинга е никчето terziev. Прави съкрушително тъпи трейдове и после идва тука пламенно да лумка булшит как бил пазара в пъти

                Ако му извадиш старите постове с цитати ще побеснее

                Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                Кви са тея глупости ?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                  Модерацията, по принцип не съм против всякакви мнения. Обаче ПЕТ ПЪТИ някой да клевети по подобен смахнат начин, не е ли достатъчно доказателство, че става въпрос за елементарен трол?
                  Елементарен трол и то руски е този за който убииствата на деца от путин е нещо нормално !

                  И си лъжец и си трол !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                    Кви са тея глупости ?
                    Има архив и всеки може да види.Терзиев демо играча лъже като дърт циганин,не аз !
                    Тъй де, защо тогава просто не покажеш къде лъжа? ПЕТИ ПЪТ те призовавам да ме цитираш.

                    ~~~

                    Модерацията, по принцип не съм против всякакви мнения. Обаче ПЕТ ПЪТИ някой да клевети по подобен смахнат начин, не е ли достатъчно доказателство, че става въпрос за елементарен трол?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                      След разгрома при Сталинград, Гьобелс прозинася пламенна и възторжена реч в Берлин. Та и тука така
                      Разбира се, има архив, но какво от това. Просто лъжеш нагло и лъжеш до дупка. И повтаряш лъжите до припадък. Това е нау-хауто.
                      Най-интересното е каква е мотивацията да се прави и да се влага толкова енергия в това занятие в тази тема. За политиката разбирам. Но Гьобелс в трейдинга... каква би могла да е причината...?
                      Кви са тея глупости ?
                      Има архив и всеки може да види.терзиев демо играча лъже като дърт циганин,не аз !

                      Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                      А защо ТИ не ги откриваш, за да ни ги покажеш?
                      Е сега ще тръгна да ти търся 50 страници писани само вчера.А Ти защо не си намериш изписаните глупости и да покажеш обратното?
                      Last edited by petrg5s; 28.02.2022, 12:39.

                      Коментар


                      • а само да попитам как ще продадеш когато покупките са забранени?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                          Не знайно защо модератора ми трие мненията,а оставя твоя глупав спам
                          Всеки може да ти открие "прогнозите" за поскъпване на рублата в темата за русия.Днес виждаме и резултата -30%
                          А защо ТИ не ги откриваш, за да ни ги покажеш?

                          Коментар


                          • След разгрома при Сталинград, Гьобелс прозинася пламенна и възторжена реч в Берлин. Та и тука така

                            Разбира се, има архив, но какво от това. Просто лъжеш нагло и лъжеш до дупка. И повтаряш лъжите до припадък. Това е нау-хауто.

                            Най-интересното е каква е мотивацията да се прави и да се влага толкова енергия в това занятие в тази тема. За политиката разбирам. Но Гьобелс в трейдинга... каква би могла да е причината...?



                            Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                            Не знайно защо модератора ми трие мненията,а оставя твоя глупав спам
                            Всеки може да ти открие "прогнозите" за рублата в темата за русия.Днес виждаме и резултата -30%

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                              Мисля, че е грешка. Тука причините не са фискални или монетарни и да ги бориш с такива методи е глупаво.
                              Ама разбира се.Ти си по-голям "експерт" от руските централни банкери,макар ,че само преди 2 дена прогнозираше поскъпване на рублата....а тя взе ,че се срути с 30% за ден

                              Коментар


                              • Ти добре че си само на дема инак я са ти останали половина парички, я не...




                                Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                                Тука обаче таймингът ми беше железен. Технологично обаче не успях да използвам хубава мултипликация. Така и не разбрах европейските газови сертификати.

                                Като цяло - къс ЕС, дълъг САЩ, спекулативно пълнене с Русия/Украйна.
                                Last edited by X_Y; 28.02.2022, 10:40.

                                Коментар

                                Working...
                                X