IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Защо само нафтата. Какво мислите за другите ресурси като MP, AA, FCX и CLF. Дори и CCJ. Според мен тотално ще ги убият до края на тази седмица и всички ще са за купуване в началото на другата примерно.

    Коментар


    • Мале, почвам да ме изкушават нафтовите. Нищо друго не си заслужава. Не се лъжете да лазите техове.

      .... a някой има ли идея да отиграва $/€? Дългосрочно ясно, че еврото си е умряло, ама няма ли повърне поне малко?

      Коментар


      • Като гледам фючърсите още днес ще бъде касапница.
        Сигурно до сряда ще бъде така и тогава може да обърне в зависимост от скока на лихвата - 0.5% или 0.75%

        Коментар


        • Стратегията за тази седмица - чакаме сурването да срути дори нафтата и налазваме яко.

          Коментар


          • Баси, май днес нищо няма да хвана на моите цени. Не скочиха чак толкова премиите, vix-a и той без голяма истерия..

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BigGun Разгледай мнение

              Като хванеш около дъното и от техове се грухти.
              За сега следя QCOM и AMD, както и MU.
              Па то от всичко се грухти, ако си на Маргарита майстора и дебнеш на гюме. Що пък трябва тепърва да целиш дъното ми направо не си шортил овреме? Почти няма дивидент там и не излиза скъпо. Като казвам, че теховете са финито, това не значи, че не можеш да изкараш кинти от разгрома. Би трябвало да се подразбира.

              Просто човек не трябва да попива глупотевини, а да вярва на очите си. Колко народ налапа дебелата въдица с недостига на чипове, не е истина.

              ... MU са интересни. QCOM могат да станат. AMD е sell.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Д.Петков Разгледай мнение

                И от техове може да се печели, но съм съгласен че е по-сложно в момента. Я виж след последния дроп на VZ (Verizon) дали не изкарах кинти, макар че не хванах добре дъното. Читавите компании със силно ревеню винаги изплуват.
                Като хванеш около дъното и от техове се грухти.
                За сега следя QCOM и AMD, както и MU.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Д.Петков Разгледай мнение

                  То лихвата днеска за шортене на RDBX е вече 949%, а цената не пада! Дори съм на лек плюс. Редитчиите пишат, че на 24-ти юни би трбявало RedBox да влязат в индекса Ръсел3000, но не е сигурно дали ще стане, можело да се окаже че не отговарят на изискванията. Но ако влязат, пасивните фондове ще почнат да ги купуват за да ги включат в портфолията си и тогава става силно неприятно за скъсилите. Накрая няма да издържат на кръвопускането с тия лихви и скуиза ми се види напълно възможен. Аз си държа хартишките, бърза работа нямам.
                  Уй на бати червената кутишка как рипна мъжката! Скъсилите очевидно са вече в капана, май играта едва сега започва. Лихвата изобщо не пада, заредил съм се с пуканки и гледам сеир...
                  EDIT: Нещо ми подсказва че от утре навсякъде журналята ще коментират и дъвчат RDBX, тоя скок вече ще го хванат скенерите на много хора и ще почне да се разчува кво стаа...
                  https://www.reddit.com/r/RDBX/

                  Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                  ...
                  Под купуване нямам предвид тех гомна естествено. Който го е шубе, да си купи нещо сигурно, някоя добра тръба.
                  И от техове може да се печели, но съм съгласен че е по-сложно в момента. Я виж след последния дроп на VZ (Verizon) дали не изкарах кинти, макар че не хванах добре дъното. Читавите компании със силно ревеню винаги изплуват.
                  Last edited by Д.Петков; 10.06.2022, 19:19.

                  Коментар


                  • Не ви разбирам. По-ясен сигнал за купуване няма как. Не мога да повярвам, че тука може да има някой да вярва, че инфлацията ще бъде овладяна и да е изненадан от "данните".

                    Под купуване нямам предвид тех гомна естествено. Който го е шубе, да си купи нещо сигурно, някоя добра тръба.

                    .... и, за Бога, разкарайте си евраците най-накрая!
                    Last edited by terziеv; 10.06.2022, 18:21.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от todorov_74 Разгледай мнение
                      Ключов ден е днес.Поне един от многото такива.
                      Давайте предположения и очаквания.
                      Като гледам златото в момента.......като че ли инфлацията да замира.Като гледам компонентите които и влияят,......на дали ще си замине.Та такова ми е нещо объркано.Същото като пазарите.Стоя си на ръцете,никак не ми е комфортно и си казвам,че е за хубаво.А дали е така.............?
                      Между другото вчера отнесох неприлично голям бой,почти по всички флангове.От златодобив ,през въгледобив та до космонавтика.Истински бой.
                      Та да направя и аз моето предположение/неангажиращо/:
                      При вариант 8+% ,според мен зависи колко ще е плюсът.Ако е много плюс,отиваме да пробваме дъната .При вариант 8-% ,като нищо ставаме свидетели на рали.
                      Та моето кълбо така ги вижда нещата.
                      Казвайте какво показва вашето?
                      една идея от Reddit:
                      - Благодарете на приятелите си;
                      - Сбогувайте се с най-близките си...
                      и така

                      Коментар


                      • Ключов ден е днес.Поне един от многото такива.
                        Давайте предположения и очаквания.
                        Като гледам златото в момента.......като че ли инфлацията да замира.Като гледам компонентите които и влияят,......на дали ще си замине.Та такова ми е нещо объркано.Същото като пазарите.Стоя си на ръцете,никак не ми е комфортно и си казвам,че е за хубаво.А дали е така.............?
                        Между другото вчера отнесох неприлично голям бой,почти по всички флангове.От златодобив ,през въгледобив та до космонавтика.Истински бой.
                        Та да направя и аз моето предположение/неангажиращо/:
                        При вариант 8+% ,според мен зависи колко ще е плюсът.Ако е много плюс,отиваме да пробваме дъната .При вариант 8-% ,като нищо ставаме свидетели на рали.
                        Та моето кълбо така ги вижда нещата.
                        Казвайте какво показва вашето?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                          Мдам, имаше една история за бързата кучка
                          BTMFD now. Нищо от капаните не се затвори но вече са близо и отново ще се паникьосам че оставам с много кеш а пазара не крашва

                          Коментар


                          • Ше го бъкаме ели ша го гътаме nyse nasdq$symbols?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение

                              И утре ще се надолу според мен. Зложих капаните...
                              Мдам, имаше една история за бързата кучка

                              Коментар


                              • H&S
                                https://prikachi.net/image/Lf8qnq

                                Коментар

                                Working...
                                X