IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от danchomentata Разгледай мнение

    Петролео Бразилиеро го дават на късо янките ,защото в Ойропа има царина на петроля.
    Цялата нафта я скъсяват в момента. Което естествено е безумие. Подобно безумие обаче дава възможност за добри игри. Ето снощи продадох малко януарски колци на 15 за PBR и двайсетарски путове за Котера.

    Снощи не успях добре да отиграя корабчетата. Повишение на балтийския индекс имахме, а те така се сурнаха в началото. Толкова злобно надолу, че ги чаках още малко да слязат... те взеха та обърнаха.

    Коментар


    • Канадските песъци ша вадат ли нафта под 30 долара ,че поляците са засилили 250 парчета бронетехника за Зеленский?

      Коментар


      • Като го дават надоле ша гръмът стоповете нагоре некоги.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Майстора233 Разгледай мнение

          Имаш предвид.

          Plati Brat za Risunkata.
          Петролео Бразилиеро го дават на късо янките ,защото в Ойропа има царина на петроля.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от danchomentata Разгледай мнение

            PBR
            Имаш предвид.

            Plati Brat za Risunkata.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
              Защо няма рисунка за нафтата?
              PBR

              Коментар


              • Защо няма рисунка за нафтата?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

                  Егати и огромната разлика между 212 и FXCM днес отварям едновремено и на двете места и след това едновремено затварям. На FXCM печалба 15 пункта, а на 212 само 10 пункта

                  Отделно овернайт при FXCM днес я направиха даже положителна, а 212 яко отрицателна

                  Това от 212 да излезеш с печалба сигурно трябва да си врачка.

                  Хаха, много е гадно брокер да те кърти Особено при повечко сделки, товара си се усеща. В твоя случай и при задържане на една позиция.

                  Сега чакаме вече да дойдат хубавите времена за жътва и сме ниЙ.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                    Ще пробият върха, ама да видим с ква сила ще върви нагоре. Ако загуби скорост. Директно опъваме късото без притеснения.
                    Егати и огромната разлика между 212 и FXCM днес отварям едновремено и на двете места и след това едновремено затварям. На FXCM печалба 15 пункта, а на 212 само 10 пункта

                    Отделно овернайт при FXCM днес я направиха даже положителна, а 212 яко отрицателна

                    Това от 212 да излезеш с печалба сигурно трябва да си врачка.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от RInvestor Разгледай мнение

                      Вчера беше Thanksgiving. Пазарите не работеха. И днес ще е вяла търговията вероятно. Наблюдавал си фючърсите
                      Да това съм гледал и както каза и днес никакви движения - очаквах днес да пропадне след вчерашният празник явно ще го чакам спада за понеделник

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение
                        Днес почти никакви движения май това ще му е върха на СП за ноември от утре по пързалката няколко дни та да има мегдан декември пак да катери
                        Вчера беше Thanksgiving. Пазарите не работеха. И днес ще е вяла търговията вероятно. Наблюдавал си фючърсите

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение
                          Днес почти никакви движения май това ще му е върха на СП за ноември от утре по пързалката няколко дни та да има мегдан декември пак да катери
                          Ще пробият върха, ама да видим с ква сила ще върви нагоре. Ако загуби скорост. Директно опъваме късото без притеснения.

                          Коментар


                          • Днес почти никакви движения май това ще му е върха на СП за ноември от утре по пързалката няколко дни та да има мегдан декември пак да катери

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

                              Другите които разгледах са им все по дървени условията на късите не ми се занимава повече да търся. Сега свалих десктоп версията ще опитам с нея

                              Иначе съпорта е ОК днес след като не мина транзакцията ми звъняха да ме питат дали могат да помогнат
                              Там поне няма да имаш ядове, класически Метатрейдър е. Аз с други шаренийки така и не свикнах

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                                Да, досадно взискателни са понякога. Виж, там някъв customer service, доста помагат при проблем. Иначе, ако те дразни апа пробвай с други, има доста, също стабилни, често и с по-добри условия.

                                Иначе кофти, че не дропи FTSE-то, но те разбирам напълно защо си решил да излизаш при такива нощни такси. Сега ще имаш възможност да се включиш от по-високи нива и без такова цоцане, което си е сериозна възможност за захлебване
                                Другите които разгледах са им все по дървени условията на късите не ми се занимава повече да търся. Сега свалих десктоп версията ще опитам с нея

                                Иначе съпорта е ОК днес след като не мина транзакцията ми звъняха да ме питат дали могат да помогнат

                                Коментар

                                Working...
                                X