IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
    Идеята ми беше да продавам яко днес. Уж не бях алчен, но нещо не се получи съвсем. От немай къде натоварих Mativ. Пуснах един скенер на моите и това излезе с много сгодно p/b. Обаче се оказа, че повечето са някакви нематериални глупости и се ядосах на себе си.
    Тука ми е най-голямата греда от дълго време. Купих бая под 20... взех добър дивидент.... като тръгна нагоре, продадох колци. Сега изходът ми е фиксиран на 21!

    Общо докарвам >10% доходност за два месеца... а можеше х2,5.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
      Днеска се избиха да купуват по върховете
      Аз пък съм шокиран от евраците. Добре, че не играя форекс. И пак имам бая загуби от обмен.

      Ако обаче играех валутни двойки, щях да скъся еврошитнята.

      Коментар


      • Днеска се избиха да купуват по върховете

        Коментар


        • Вчера направих леко преструктуриране - излязох от Естее и Браун и прехвърлям към втори фонд - ГАМ Луксори. .

          Колкото и да анализирам не виждам как Естее ще настигне Лореал Лукс като маржове в близките 2 години. Лимитирам директната екпозиция само до френски компании за момента, другото ще минава през Пикета и ГАМ.

          Керинг и на 550 е все още на ангебот.

          Иначе Новото реши да паузира качването - време е за сигнали за нива - първото на 115 евро.

          Списъка с компании който следя през призмата на ритърн/десетилетие показва средна доходност за текущото от - 9% на компания /лист е от 32/.
          За сравнение средната доходност от предходното такова е била 270% на компания / мин 12%, макс 654%/, по-предното такова е била 120%.

          Коментар


          • Уфф, един кахър по-малко. BOIL - For non-U.S. residents and their intermediaries: This fund is exempt from IRC Section 1446(f) tax withholding on publicly traded partnerships (PTPs)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от RInvestor Разгледай мнение

              Ще има и от това, но се отлага. А печатницата свърши. Когато я пуснат пак - ще е късно. Жална им майка на шортаджиите, сантимента се смени, soft landing на хоризонта
              Сладко. Жалко, че не е вярно.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kanu Разгледай мнение
                Нагоре,кризата свърши!
                Кризата не е свършила защото такава не е имало .
                Криза има когато имаш стабилни нива на безработица в посока нагоре .
                Това е криза ,а само да си говорим за криза и всички да щракат с пръсти,да разполагат с пари и да харчат ,това не е криза .
                Затова пазарите чакат едно,а ЦБ им пеят друго .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                  За много години.Върви ли търговийката ?
                  Накъде ще сме тази година?
                  За сега на вино и пръжки ,може би след 20 януари ще мисля за посоката

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                    еха, и няма да има безработица, фалити на фирми и държави, пускат пак печатниците и за всеки ще има според потребностите?(да ви звучи познато? на по-възрастните)
                    въоdoшевление днес при ресурсните, Китай се отварял и ще потребява суровини и материали.
                    само че, Китай заявил търгове за петрол, които щял да плаща във юани само.
                    Само че, покачващите се цени на ресурсите ще задържат инфлацията, омагьосан кръг става ....
                    освен, ако не изскочи някой черен лебед и се налее пивот.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                      еха, и няма да има безработица, фалити на фирми и държави, пускат пак печатниците и за всеки ще има според потребностите?(да ви звучи познато? на по-възрастните)
                      Ще има и от това, но се отлага. А печатницата свърши. Когато я пуснат пак - ще е късно. Жална им майка на шортаджиите, сантимента се смени, soft landing на хоризонта

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kanu Разгледай мнение
                        Нагоре,кризата свърши!
                        еха, и няма да има безработица, фалити на фирми и държави, пускат пак печатниците и за всеки ще има според потребностите?(да ви звучи познато? на по-възрастните)
                        Last edited by petyob; 09.01.2023, 19:49.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                          За много години.Върви ли търговийката ?
                          Накъде ще сме тази година?
                          Нагоре,кризата свърши!

                          Коментар


                          • За много години.Върви ли търговийката ?
                            Накъде ще сме тази година?

                            Коментар


                            • Последните януарски колци за GEO (страйк 5) се чудя какво да ги правя.

                              Привързах се, че близо две години ги кътам. Има ли шанс да въстановят дивидента тази година.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

                                Сега добавих още 1000 паунда с карта с което изчерпах лимита за бързо зареждане през карта и сега вече съм на 180 фигури от затварянето на позициите което почти отговаря на абсолютният връх на FTSE

                                Нощеска като отворят пазара ще сложа стопове на няколко дребни позиции на по 7800 да не ме изненада нещо докато спинкам а утре ще видя как върви пазара и дали да дозареждам
                                ++++100

                                Най-оптималното решение си взел.

                                Коментар

                                Working...
                                X