IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
    Уважавам мнението ти ,да не се обидиш ,прав си нямам опит ,имах желанието да тръгна ,пък каквото дойде
    Знам,аз също.Успех с търговията иначе,но към есен ще тря да затваряш.
    1 година вече сме в инверсия и събитието ПУК наближава


    Коментар


    • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
      Каврък,елха знаеш какво е,нали?
      Огледай добре графиката и помисли колко още може да продължава нагоре, преди да се пукне пирамидата

      Ако все още нищо не схващаш,сложи в уравнението:
      - 5+% лихви ,и то не какви да е ,а най-бързо въведените,което е още по-голям шок за икономиката,понеже няма никакво време да се адаптира.И лихви които ще стоят високи дълго време !!!
      -Прокси война на големи сили,а всяка война изтрива активи/богатство.А това е най-голямата такава от WW2

      Продължавай да анализираш...


      https://invst.ly/10iypx


      Уважавам мнението ти ,да не се обидиш ,прав си нямам опит ,имах желанието да тръгна ,пък каквото дойде ,с останалите пари мисля да купя AMD или AiRBNB

      Коментар


      • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

        Ти търгуваш от вчера ,аз от 20г и ми даваш съвети
        Ябълката е напомпена с хелии даже много повече отколкото БГ оборите
        Не давам съвети ,просто виждания .Епъл е вързана яко със всички мобилни оператори във цял свят.Обсъждате ,Verizon,а пренебрегвате един от най силните му козове в бизнеса?
        В момента на смартфон пазара остана Епъл,Самсунг и китайците които ценово вече не са конкурентни,защото цените на високия клас се изравни с тоя на Епъл.Както и да е .

        Коментар


        • Каврък,елха знаеш какво е,нали?
          Огледай добре графиката и помисли колко още може да продължава нагоре, преди да се пукне пирамидата

          Ако все още нищо не схващаш,сложи в уравнението:
          - 5+% лихви ,и то не какви да е ,а най-бързо въведените,което е още по-голям шок за икономиката,понеже няма никакво време да се адаптира.И лихви които ще стоят високи дълго време !!!
          -Прокси война на големи сили,а всяка война изтрива активи/богатство.А това е най-голямата такава от WW2

          Продължавай да анализираш...


          https://invst.ly/10iypx


          Last edited by petrg5s; 30.06.2023, 08:38.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
            Зависи от плановете .Ябълката за няколко години напред е по добрата опция.
            Ако гледаш да купуваш и продаваш на късо е друго.Нвидия ме е яд че не взех още преди да поскъпне си мислех и за нея но минало свършено, 10 000 в Nvidiq преди 5.6 години те правят милионер.Търсете следващата голяма компания
            Скъпите акции на стабилни бизнеси носят по добри печалби дългосрочно .
            Ти търгуваш от вчера ,аз от 20г и ми даваш съвети
            Ябълката е напомпена с хелии даже много повече отколкото БГ оборите
            Last edited by petrg5s; 30.06.2023, 08:23.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
              Verizon e много по-добре от ябълката
              Въпроса е дали ще пада още малко или не
              Но рисува булиш дивергенции
              37 изглежда е важно ниво на годишна графика
              Зависи от плановете .Ябълката за няколко години напред е по добрата опция.
              Ако гледаш да купуваш и продаваш на късо е друго.Нвидия ме е яд че не взех още преди да поскъпне си мислех и за нея но минало свършено, 10 000 в Nvidiq преди 5.6 години те правят милионер.Търсете следващата голяма компания
              Скъпите акции на стабилни бизнеси носят по добри печалби дългосрочно .

              Коментар


              • Verizon e много по-добре от ябълката
                Въпроса е дали ще пада още малко или не
                Но рисува булиш дивергенции
                37 изглежда е важно ниво на годишна графика
                Last edited by petrg5s; 30.06.2023, 07:42.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от dollarman Разгледай мнение

                  Е мога да прогнозирам, че Verizon ще лагва
                  Да, не пречи обаче да реализираш едни 25-30% при оптимизъм на пазара, при негативен сценарий ще си остана с едни 10-15%

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tetris12 Разгледай мнение

                    финансови съвети да искаш тук
                    Е мога да прогнозирам, че Verizon ще лагва

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от dollarman Разгледай мнение

                      казаха ми да кажа, че не давам финансови съвети. Все пак, ето добра новина:

                      финансови съвети да искаш тук

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                        Говори ми за мобилни оператори ,половината ми живот мина там.
                        Няма много за говорене, чаках го от края на миналата година да се смъкне към 35 (VZ). Добър дивидент, няма голяма переспектива за растеж. Към 39 - 40 ще продавам covered calls.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tetris12 Разгледай мнение

                          Какво ти казаха звездите
                          казаха ми да кажа, че не давам финансови съвети. Все пак, ето добра новина:

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tetris12 Разгледай мнение

                            VZ влязох, когато Амазон казаха, че щели да предлагат мобилни услуги и събориха всички оператори. Трябваше да купя повече ..., но не съм
                            Говори ми за мобилни оператори ,половината ми живот мина там.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                              Не съм трейдър, експертизата ми е в съвсем различна област.

                              Отношението ти към Мъск показва типичната емоционална компонента, която изкривява разумните решения.
                              Тесла вече влиза в много конкурентна среда ,и е рискова ,търговията на късо с такава акция ми се струва сложна.Предпочитам стабилен растеж във времето напред.Иначе да революция направиха но зад тях диша целия свят.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от dollarman Разгледай мнение
                                харесва ми оптмизма на форума, връзва ми се със селофа следващите 3-4 седмици
                                Какво ти казаха звездите

                                Коментар

                                Working...
                                X