IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • а да бе

    https://www.counterpointresearch.com...rtphone-share/
    destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

    Коментар


    • Energy Transfer върви към 15. Останалите по-малки тръби същата работа.

      Целта на този пост е единствено да се похваля; да завърша приказката за тръбите, която разказвам без прекъсване от 2020 година. От моя "инвестиционен манифест" единствено Китай е греда.

      Каквото пиша тук Е препоръка.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

        Единствената причина Епъл да съществува още е че чичо бил ги спаси навремето че бяха погнали Майкрософт за монопол
        Не е това.Причината е че никой не иска да се откаже от айфона си,дори пари да му дадеш ще ти откаже.В момента номер 1 в света производител на смартфони по продажби

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

          Следващия Епъл
          Единствената причина Епъл да съществува още е че чичо бил ги спаси навремето че бяха погнали Майкрософт за монопол
          destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

            Колко трилиона искаш да стане?
            Следващия Епъл

            Коментар


            • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
              От тези простотии само Амазон има ясен път нагоре.
              Седят ми в уочлистата. Наблюдавам и тях с интерес.
              Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

              Коментар


              • От тези простотии само Амазон има ясен път нагоре.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                  Като гледам Майкрософт е по обещаващ.
                  Forward P/E от 37 ми идва в повече. Много гарги има на клона.
                  Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                    Като гледам Майкрософт е по обещаващ.
                    Колко трилиона искаш да стане?
                    destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от keizer Разгледай мнение

                      Щот сега се видях с кинти батко. Преди гледах само с влажен поглед.
                      Като гледам Майкрософт е по обещаващ.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                        Намери кога да купиш що не купи на 120 долара?
                        Щот сега се видях с кинти батко. Преди гледах само с влажен поглед.
                        Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

                        Коментар


                        • https://www.investor.bg/a/524-indust...ikanski-petrol

                          Купувайте петролни акции

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

                            Защо на 120, като можеше и на 100?

                            Ако ще е за АИ - ето, бачо ви Илон точно анонсира, че първия ахмак с платка в кратуната се чувствувал мн. добре!

                            Има шанс да дръпне повече от гугъля На 180 го изпуснах, ама на 185 натоварих още малко - ей тъй за спекулката. Вече е близо 10-ка отгоре.

                            пп
                            И аз съм кеширал малко позиции, изчаквам отчетите!
                            Целия сектор на електричките ще види зор ,китайците щом сгънаха за Тесла ...какво очакваш?
                            Тия корелация с миналите спадове са голям капан според мен ама ти щом изкара един ремонт си знаеш най добре.В IBKR ,tesla stock e с оценка до още 9% макс като даже и това и е много.Предишните движения не се отклониха с много от тази оценка преди да падне

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                              Намери кога да купиш що не купи на 120 долара?
                              Защо на 120, като можеше и на 100?

                              Ако ще е за АИ - ето, бачо ви Илон точно анонсира, че първия ахмак с платка в кратуната се чувствувал мн. добре!

                              Има шанс да дръпне повече от гугъля На 180 го изпуснах, ама на 185 натоварих още малко - ей тъй за спекулката. Вече е близо 10-ка отгоре.

                              пп
                              И аз съм кеширал малко позиции, изчаквам отчетите!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tetris12 Разгледай мнение

                                Shares in Norwegian oil services firms TGS and PGS ...

                                Да това го четох. Интересно ми беше дали има и нещо друго , защото паднаха с около 30%. Ще държа за сега. Надявам се след окончателното приключване на обединението да започнат да се възтановяват

                                Коментар

                                Working...
                                X